5- ojo sezono „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtoja ir projekto „Ekstrasensai tiria“  ekspertė Lilija Hegay – viena stipriausių aiškiaregių. Jos prognozės ir spėjimai visada išsipildo. Lilija Hegay gimė Tadžikistane. Nuo vaikystės pasižymėjo antgamtiniais sugebėjimais, bet galutinai atsiskleidė po klinikinės mirties, kurią patyrė sunkiai susirgusi.  Lilija vos pažvelgusi į žmogų, mato jo praeitį ir ateitį, bendrauja su  dvasiomis, nustato žmogaus ligas,  išvalo patalpas nuo neigiamos energijos.

 Šis darbas reikalauja labai daug fizinių ir emocinių jėgų

5-ojo „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtoja padeda žmonėms išeiti iš santykių krizės, pašalinti verslo ir sveikatos problemas. Aiškiaregės dovana – tai jos senelio palikimas, kuriam prisiekė tęsti jų protėviams duotus gebėjimus ir padėti žmonėms.

Lilija dirba įvairiose sferose: gydo žmones, tiria nusikaltimus, prognozuoja, kas laukia ateityje. Įdomu tai, kad vos pamačiusi žmogų, atspėja jo ligas bei nusako negalavimus. Pavyzdžiui, priklausomybę nuo alkoholio, narkotikų ir azartinių žaidimų. Projekte „Ekstrasensai tiria“ Lilija padeda narplioti bylas ir išsiaiškinti kaltininkus. Sako matanti atskirus žmogaus gyvenimo momentus. Jos dėka ne viena baudžiamoji byla buvo atnaujinta ir peržiūrėta.

Lilija įsitikinusi, kad to išmokti neįmanoma, nes tai yra Aukščiausiojo duota dovana. Bet priduria, kad jai tai ne dovana, o greičiau atsakinga ir sunki našta. Anot jos, aišku galima perskaityti daug ezoterikos knygų ir protingai kalbėti, bet tai nėra sugebėjimai. „Negi galima išmokti matyti tai, ko nemato kiti?  Neseniai sutikau mažą mergytę, turinčią aiškiaregės gebėjimų. Aš pasakiau jos tėvams: žiūrėkite savo vaiko ir nelaikykite jos nenormalia. Nes ir su manimi panašiai buvo“, – sakė Lilija. Ekstrasensė neslepia, kad ir ją tėvai buvo išsiuntę mokytis į specializuotą mokyklą, todėl, kad ji buvo ne tokia, kaip visi.  Lilija atidžiai klausė mokytojo, kuris aiškino pamoką, ir suprato matanti tris žmones skirtingose situacijose. Bet tada ji dar nesuvokė, kaip tai gali būti.

Prie Lilijos namų visada būriuojasi žmonės, kurie  kreipiasi į ją pagalbos ar patarimų. Ir Lilija kalba jiems tai, ką mato. Pas ją ateidavo įvairūs žmonės: verslininkai, pramogų pasaulio žvaigždės, politikai.  Ne vieną jų apsaugojo nuo blogų įvykių ar tykojančių pavojų.

Aiškiaregė neslepia, kad šis darbas reikalauja labai daug fizinių ir emocinių jėgų. Todėl dabar Lilija kol kad nebepriima žmonių. Mat pajuto, kad susidvejina jos asmenybė. O iš kitų paimtą neigiamą energiją šalindavo alkoholiu, nuo kurio tapo priklausoma.  Moteriai tada atrodė, kad tik tokiu būdu jai pavyksta pabėgti nuo realybės, nuo baimių, kurios nuolat ją lydėjo… Lilija sako, kad ją išgelbėjo „Ekstrasensų mūšis“. O dabar ir kitiems padeda sėkmingai išgyti nuo priklausomybių.

Lilija nemėgsta išsiskirti iš kitų, todėl ir patekusi į „Ekstrasensų mūšį“ ji net nemėgino savo asmeninėmis savybėmis prasimušti į lyderių gretas.  Tačiau jos antgamtinės jėgos padarė savo ir beveik jau nuo pirmutinių užduočių Lilija Hegay tapo viena stipriausių ekstrasensių.

Atliekant užduotis  „Ekstrasensų mūšyje“,  varžovai bijojo Lilijos, kadangi net per atstumą jautė jos gebėjimus ir jėgą. Be to, galvojo, kad ji gali blokuoti informaciją, kurią gauna. Su Lilija niekas ir nebendravo. Tiksliau,  ji pati vengė kokių nors kontaktų su kitais ekstrasensais.  O „Ekstrasensų mūšio“ vedėjai tiesiog stebėjosi, kaip Lilijai pavyksta gana lengvai įveikti užduotis. Be to, nuolat atsirasdavo labai daug norinčių ir besikreipiančių į ją pagalbos žmonių. Bet „Ekstrasensų mūšyje“  ir po jų Lilija Hegay bendravo tik su užduočių herojais, kadangi jiems iš tikrųjų buvo reikalinga pagalba.

 

Kiekviena kūno ląstelė reaguoja į žmogaus mintis ir jo pasakytą žodį

Ekstrasensės Lilijos Hegay manymu, bet kuri liga atsiranda tuo metu, kai mums prireikia akivaizdaus pavyzdžio, kad su mumis vyksta negeri dalykai ir reikia ką nors keisti savo gyvenime. Tačiau žmogus ne visada supranta arba nenori suprasti priežasties, dėl kurios kas nors ir įvyksta. „Žinoma, nesunku kreiptis į gydytoją, kuris išrašys receptą, o paskui išgerti skirtas tabletes ir tikėtis, kad viskas greitai praeis. Vis dėlto reikia turėti drąsos aiškintis savo vidines problemas, kurios reikalauja  ne tik papildomo darbo, bet ir atsakomybės bei brandumo“, – sakė Lilija.

Anot jos, žmogaus kūnas (kaip ir visa kita jo gyvenime) – ne kas kita, kaip tiesioginis jo poelgių ir minčių atspindys. Bėda ta, kad dažnas nė nemėgina įsiklausyti į savo kūno įspėjimus ar tykojantį pavojų…. Kiekviena kūno ląstelė reaguoja į žmogaus mintis ir jo pasakytą kiekvieną žodį.

Kai žmogaus liūdnas veidas, akivaizdu, jį apėmė niūrios mintys. Nuo žmogaus minčių ir žodžių, priklauso ir jo kūno elgesys. Šiuo požiūriu labai įdomūs garbaus amžiaus žmonių veidai. Jie – tiesioginis jų gyvenimo būdo ir minčių per visą gyvenimą atspindys. Taigi, ar ne laikas susimąstyti, o kaip jūs atrodysite senatvėje…

Galva – tai pats žmogus, jo charakterio ir elgesio atspindys. Juk žmones atpažįsta iš veidų. O kai kas nors ne viskas gerai su galva, tai reiškia, kad kažkas negerai su tuo žmogumi.

Plaukai – tai jėgos išraiška. Kai žmogui būna baisu ar tyko pavojus, atsiranda maudžiantis skausmas  sprando zonoje, po to pereina į plaukus ir pradeda juos skaudėti. Kai žmogus susiduria su problemomis, patiria stiprų stresą ir įtemptai galvoja apie tai, plaukų folikulai pradeda atmirti ir plaukai iškrenta.  Jei įtampa tęsiasi ilgesnį laiką ir galvą nuolat kankina blogos mintys, žmogus nebesugeba atsipalaiduoti, plaukai ima slinkti kuokštais ir labai iš lėto atauga. Arba iš vis nebeatauga. Žmogus nuplinka.

Žinia, ausys žmogui duotos, kad galėtų girdėti ir klausyti.  Kai žmogui atsiranda problemos su ausimis, tai reiškia, kad jo gyvenime vyksta tai, ko jis kategoriškai nenori nei girdėti, nei klausyti   ką jam sako ar pataria kiti žmonės.  Ausų skausmas – tai susierzinimas dėl to, kas jam yra sakoma. „Deja, bet vaikučiams dažniau skauda ausytės. Todėl, kad jiems vargšiukams tenka viską išklausyti namuose, kai ant jų rėkiama, jiems nurodinėjama, kai riejasi tėtis ir mama. Vaikui išlieti savo pykti, rodyti kaprizus negalima, o kadangi ne jo jėgoms ką nors pakeisti, ta tas negalėjimas ir priveda prie ausų skausmo“, – tvirtino žinoma ekstrasensė.

Anot jos,  bet kai suaugęs žmogus apkursta, nebeprigirdi – tai ir yra nenoro išklausyti, ką sako kiti, pasekmė. „Tokie žmonės girdi tik save, kalba tik jie. Atkreipkite dėmesį į pagyvenusių sutuoktinių porą: vienas jų su klausos aparatu, o kitas kalba be perstojo…“, – sakė Lilija.

Akys duotos ne tik kad matytume, bet jos yra ir sielos veidrodis. Kai atsiranda problemos su akimis, pablogėja rega, tai paprastai reiškia, kad žmogus atsisako ką nors „matyti“ – savo poelgius, blogus darbus ar apskritai tai, kas vyksta jo gyvenime.  „Kai matau mažus vaikučius su akinukais, žinau, kad ne viskas gerai jų namuose. Tėveliai nesutaria, pykstasi, gal net pakelia ranką, o vaikas nenori to matyti, slepiasi savo kambaryje Todėl, kai vaikas negali pakeisti situacijos namuose, tai „išsisklaido“ jo regėjimą, kad akys prarastų gebėjimą viską matyti aiškiai“, – aiškino ekstrasensė.

Vidurinė nugaros dalis neatsiejama nuo kaltės jausmo

Galvos skausmai neduoda ramybės žmogui, kai jam nesiseka, nepasitiki savo jėgomis ir jaučiasi nepilnavertis. „Kitą kartą, jei vėl jums pradės skaudėti galvą, sustokite akimirką ir paklauskite savęs:  jaučiatės pažemintas ar įskaudintas ir kodėl? Atleiskite tam žmogui ir skausmas pamažu atlėgs. Paprastai nuolatinis galvos skausmas ir migrena neduoda ramybės žmonėms, kurie visas gyvenimo negandas kaupia savo viduje“, – teigė ekstrasensė.

Anot jos, kaklas – tai gebėjimas lanksčiai mąstyti, gebėjimas pamatyti kitą medalio pusę ir suprasti kito žmogaus požiūrį ir poziciją bei atsižvelgti į jo nuomonę. O kai atsiranda problemų su kaklu, pradeda jį mausti, greičiausiai esate užsispyrę, ambicingi ir  nelinkę ieškoti kompromisinių variantų, atsisakome būti lankstesni.

Tuo tarpu gerklė  – tai žmogaus gebėjimas pastovėti už save, paprašyti to, ko jis norėtų. Gerklės problemos atsiranda iš  įsitikinimo, kad „aš neturiu teisės“ ir iš nepilnavertiškumo jausmo.

Skaudanti gerklė – tai visada susierzinimas ir nemalonus pojūtis. Laringitas dažniausiai reiškia, kad žmogus yra piktas, ant kažko užsirūstinęs ir jis nenori kalbėti ir bendrauti su kitais. Be to gerklė simbolizuoja, kad į ją susitelkia visa kūrybinė energija. Negalavimai, susiję su tonzilėmis ir skydliaukės ligomis, liudija, kad kūrybinėje veikloje žmogui nepavyko pasiekti ar padaryti tai, ko norėjo. Būtent gerklės srityje pirmiausiai įvyksta permainos. Kai žmogus priešinasi pokyčiams ar permainoms, dažniau ir pradeda skaudėti ar perštėti gerklę.

„Atkreipkite dėmesį į tai, kaip mes kartais pradedame nei iš šio, nei iš to kosėti. Arba kas nors kitas greta pradeda kosėti. Kas būtent nutinka tą akimirką? Į ką žmogus taip reaguoja? Gali būti, kad  jis nori  užsispyrusiai pasipriešinti, nesutikti su kuo nors arba liudija, kad atsidūrė permainų kryžkelėje ir belieka teisingai pasirinkti tolimesnį savo gyvenimo kelią ar kryptį.

Nugara simbolizuoja palaikymą. Todėl staiga pradėjus skaudėti nugarą, nurodo, kad žmogui trūksta palaikymo. Tai yra jo idėjos ar sumanymo nepalaiko nei šeima, nei artimiausi žmonės ir draugai.

O jei maudžia viršutinę nugaros dalį – tai nepakankamo emocinio palaikymo ženklas. Vidurinė nugaros dalis neatsiejama nuo kaltės jausmo.

„Ar bijote, jei kas nors stovi jums už nugaros arba eina paskui? Ypač tamsoje. Nejaučiate baimės, kad kažkas gali jums smogti iš nugaros?  Ar jums kelia nerimą, kad galite prarasti darbą, nebeturėti? Nerimaujate dėl savo finansinės padėties? Tai ir gali būti jūsų apatinės nugaros dalies (juosmens) problemų šaltinis“, – netikėtai Lilija apipylė klausimais ir čia pat atsakė.

Kai žmogaus gyvenime nėra meilės, širdis pradeda netolygiai plakti

Plaučiai – tai sugebėjimas duoti ir gauti iš gyvenimo. Problemos su plaučiais paprastai atsiranda  dėl žmogaus nenoro arba baimės gyventi pilnakraujį gyvenimą arba dėl to, kad jis galvoja neturintis teisės gyventi plačiai (nors ir yra finansinių galimybių). O tie, kurie daug rūko, paprastai neigia gyvenimo prasmę. „Prisidengę“ cigaretės dūmais jie neretai slepia ir nepasitikėjimą savimi.

Krūtinė – motinystės įkūnijimas, todėl atsiradus problemos su krūtimis, liudija, kad moteris gyvena ne dėl savo vaikų, ne jiems skiria dėmesį ir rūpinasi, o svetimam kad ir mylimam žmogui. Arba tokią moterį labiau domina pramogos, linksmybės ir nerūpestingas gyvenimas. O jei moteris suserga krūties vėžiu, tai metų metais kaupto apmaudo, nuoskaudų ir pykčio pasekmė. „Todėl norint  nugalėti ligą, reikia pirmiausiai pačiam išsivaduoti iš neapykantos, pykčio, pavydo ir kitų neigiamų emocijų“, – tvirtino pašnekovė.

Širdis, žinoma, simbolizuoja meilę, o kraujas –gyvybingumą. Kai žmogaus gyvenime nėra meilės, jis nėra mylimas, nejaučia džiaugsmo, pakylėjimo, tai širdis susispaudžia, traukiasi, pradeda netolygiai plakti. Neretai atsiranda širdies ritmo sutrikimai. Tada atsiranda ir kraujotakos problemų. Gali baigtis ir kraujagyslių skleroze ar širdies priepuoliu (infarktu). „Kartais žmogus taip susipainioja savo asmeninio gyvenimo dramose, kurias patys ir sukuria, todėl nebepastebi nei gyvenimo džiaugsmo, nei polėkio. Yra žmonių, turinčių auksinę širdį, šaltą ir bejausmę širdį, mylinčią širdį – kokia jūsų širdis?“ –  netikėtai paklausė ekstrasensė

Skrandis – perdirba, generuoja naujas idėjas ir situacijas. Žmogus ne viską gali „suvirškinti“. Kai atsiranda skrandžio negalavimai, tai paprastai reiškia, kad žmogus nežino, kaip realizuoti savo idėją gyvenime.  Jam tampa neramu. „Daugelis iš mūsų tikriausiai prisimena laikus, kai griuvo viena sistema ir atsirado kita – rinkos ekonomika. Nemažai žmonių nesugebėjo prisitaikyti, nes labai sunku buvo priimti  tai, ko „nesuvirškino“ skrandis ir „neperdirbo“ smegenys“, – teigė Lilija

Skrandžio opa – tai daugiau nei paprasta baimė. Tada žmogus jaučia, kad yra nepakankamai kompetentingas ir pilnavertiškas. Jis išgyvena, kad nebuvo ar nėra geras savo vaikams, tėvams,  mokytojams, viršininkams ir panašiai. Iš tikrųjų jis negali „suvirškinti“ to, kuriam turi įtikti, įsiteikti  ir prisitaikyti. „Vienintelė išeitis ir tokios problemos sprendimo būdas – meilė. Mylintys ir gerbiantys save žmonės, neserga opaligėmis. Taip pat būkite geri, švelnūs ir dėmesingi savo vaikams, palaikykite juos, gerbkite ir niekada nesirgsite skrandžio ligomis“, – užtikrino ekstrasensė Lilija Hegay.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą