Tikėtina, kad sėkmė lydės savo asmenybe ir poelgiais atkreipus į save dėmesį, o ne naujausiu išmaniojo telefono modeliu ar išvaizda.  Ne vienam besimokančiam mokykloje vaikinui atrodo, kad užkariauti bendraklasės ar kitos merginos dėmesį – labai sunkus uždavinys: beveik tas pats, kaip įkopti į Everesto viršūnę!

 

Humoras padeda greičiau atsipalaiduoti ir įgyti merginos palankumą

Taigi, norint kad lydėtų sėkmė užkariaujant merginos širdį, pirmiausiai stenkitės atkreipti jos dėmesį savo asmenybe.  Merginoms patinka vaikinai turintys humoro jausmą. Juk visiems patinka juoktis. Bet juokaukite subtiliai, gražiai, o ne vulgariai.

Jei prajuokinsi patinkančią merginą, tai jau didele dalimi atkreipsi jos dėmesį. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar turi persikūnyti į žinomą komiką Jimą Carrey, bet jei sugebi parodijuoti, pasakoti anekdotus – tai puiku. Tik nepamiršk, kad kas per daug, tas nesveika. Kitaip tariant, netinka juokauti kiekviena pasitaikiusia kad ir menkiausia proga. Bet retsykiais pasakyti juokingą frazę įterpti į sakinį kalbant – puikus būdas atkreipti merginos dėmesį. Jei bus juokinga, ji ir pradės juoktis. Bet nesitikėk, kad ji kvatosis po kiekvieno tavo pokšto. Ir niekada neklausk: „Ką pasakiau, tau nejuokinga?“, jei ji nesijuokia. Abu pasijusite nejaukiai.

Tačiau, jei galvoji, kad iš prigimties nesi „linksmų plaučių“ vaikinas. peržiūrėk kokią komediją, įsidėmėk, kaip jie juokauja, pavartyk anekdotų knygą. Be to, galima ir kai kurias situacijas paversti humoru. Arba prisiminus kur nors girdėtus ar matytus dalykus. Tačiau venk apsimestinio juoko, nes atrodysi nenuoširdžiai ir apsimestinai. Tikras juokas yra užkrečianti, gražus ir patrauklus.

Jokiu būdu nenaudok vadinamojo „juodojo humoro“.  Nors pradžioje gal ir gali pralinksminti, bet negalima juokauti su tokiais „pokštais“.  Nei viena mergina nenorės leisti laiką su vaikinu, kuris juokaudamas užgaulioja ją. Tada daug geriau pasijuokti iš savęs. Tai padeda greičiau atsipalaiduoti ir įgyti merginos palankumą.

Pasistenk šimtu procentų padaryti gerai tai, kas tau patinka. Jei su entuziazmu pasakosi merginai apie kurį nors savo pomėgį arba tai, kad visada stengiesi pradėtą darbą padaryti iki galo, tuo pačiu įrodysi merginai, kad esi darbštus, atkalus, užsispyręs ir tikslo siekiantis žmogus.

Jei , tarkim,  žaidi mokyklos krepšinio komandoje, pasistenk tapti sporto žvaigžde arba komandos kapitonu. Jei aktyviai dalyvauji diskusijų klube, padaryk viską, kad taptum jų vedėju. Jei lankai fotografijų ar meno būrelį, nebijok parodyti merginai, ką esi padaręs. Tai yra savo fotografuotų nuotraukų arba piešinių.

Neslėpk to, kas tau patinka. Jei jautiesi laimingas, pasitiki savo jėgomis ir kupinas entuziazmo, mergina tikrai rimtai tavimi susidomės.  Bet jei pasakysi jai, kad dirbi kurį nors darbą sukandęs dantis, tiesiog nekenti to darbo – negerai. Geriau pasakyk jai, kad nieko ypatingo tame darbe nėra, tačiau bet koks darbas puošia žmogų.

Pradėjęs bendrauti, pirmiausiai „supažindink“ merginą su savo turtingu ir emociniai giliu bei dvasingu vidaus pasauliu. Juk toks jis ir yra?  Aišku, nereikia pradėti dūsauti ir „apsipilti ašaromis“, pradėjus pasakoti  kurią nors liūdną savo gyvenimo etapą ar istoriją, bet nebūk kaip robotas – be jokių emocijų ir išgyvenimų. Žinoma, galima aptarti ir kurį nors neseniai matytą ir populiarų kino filmą. Pavyzdžiui: „Štai tas filmas, kurį praėjusią savaitę rodė per televizorių, privertė mane susimąstyti apie tai , kaip žmonės jautėsi skęstant „Titanikui“. Apie tai baisu net pagalvoti“. Tuo parodysi merginai savo gebėjimą reikšti gailestį, išgyventi, nes supranti, kaip jaučiasi kiti žmonės, atsidūrę nelaimėje.

Nors patinka tik viena mergina, bet elkis su visomis pagarbiai ir mandagiai

Daugumai merginų patinka mandagūs ir paslaugūs vaikinai. Todėl niekada nedaryk ir nekalbėk to, kas gali įžeisti ar įskaudinti ją. Taip pat niekada nevartok necenzūrinių žodžių. Venk seksizmo, rasizmo temų ir komentarų. Jei elgsiesi galantiškai, kaip tikras džentelmenas, tuo pačiu parodydamas, kad gerbi merginas, moteris ir apskritai visus žmones, bet kuri mergina norės su tavimi bendrauti.

Žinoma, atrodyti „kietu“  vaikinų kompanijoje gal ir nėra blogai, bet tikrai ne tarp merginų. Visai nesunku būti grubiam ir kritikuoti kitus, bet sunkiau tikėti, kad pasaulis – gražus ir taurus.

Nesvarbu, kad tau patinka tik viena mergina, bet turi elgtis pagarbiai ir mandagiai su visomis. Tuo pačiu padarysi didesnį įspūdį tarp dailiosios lyties atstovių, jei gražiai bendrausi ir su kitomis merginomis. Nepaisant to, kad tavęs jos ir nedomina. Tai nereiškia, kad reikia flirtuoti su kiekviena mergina iš eilės. Tiesiog neignoruok ir nesišalink kitų. Niekada negali žinoti, kada mergina netikėtai gali tapti tau patraukli arba su kuo ji susidraugaus. Geriausia bendrauti su visomis merginomis taip, kaip kad norėtum, kad ir jos su tavimi bendrautų.

Parodyk merginai, kad tau patinka nuotykiai. Aišku, nebūtina būti kosmonautu, lėktuvo pilotu ar laivo kapitonu, bet reikia būti pasiruošusiam bet kokiems žygdarbiams. Pavyzdžiui, po kiek laiko kartu išvykus į turistinį žygį ar išvyką į piliakalnį kurį nors savaitgalį, plauksite plaustu pasroviui Nemuno upe ir netikėtai atsitiks kas nors netikėto…

Niekada nekalbėk su mergina apie tai, kad jos draugė ar kita mergina labai patraukli ir graži. Tai yra  blogo skonio ženklas ir gali kirsti per jos savivertę. Net užtektų ką nors nereikalingo pasakyti arba ji gali paprasčiausiai tave neteisingai suprasti.  Daug geriau bus, jei  kalbėsi apie kitas merginas su savo draugais. Taip pat neverta prisiminti, juo labiau pasakoti savo merginai, su kokia mergina ar merginomis draugavai prieš tai.  Tau patinkanti mergina tikrai nenorės, kad tu ją su kuria nors kita lygintum.  Ji turi pajusti, kad yra vienintelė  ir nepakartojama mergina tavo gyvenime.

Būk dėmesingas. Kai bendrausi su mergina, įdėmiai jos klausyk ir palaikyk pokalbį. Taip apie ją sužinosi daug įdomaus, paaiškės ir jųdviejų bendri interesai.  Nebijok jos daug klausti. Mergina supras, kad tu ja nuoširdžiai domiesi, o ne tik susižavėjęs jos išvaizda. Būtinai paklausk, kuo jai patinka užsiimti, kokią muziką patinka klausyti, filmus žiūrėti. Ir kuris iš jų labiausiai patiko.  Pasidomėk ir jos šeima, jos siekimais, tikslais ir lūkesčiais. Bet kuris klausimas, užduotas nuoširdžiai ir pagarbiai, bus išklausytas ir atsakytas.

Pasitikėjimas savimi ir įkyrumas – du skirtingi dalykai

Suteikite jai galimybę išsikalbėti. Jei ko nors paklausi, o ji galvos, neskubink jos atsakyti ir nepyk, jei ji daug kalba. Nepamiršk, kad iškalbingas žmogus – teigiamas ženklas.

Ir visada pasitikėk savimi, žinoma, su saiku. Ši savybė patinka visoms merginoms ir traukia kaip magnetas. Jei eisi nesusikūprinęs, aukštai pakelta galva, neabejodamas ir nedvejodamas aptarinėsi tai, ką išmanai ir tiesiog drąsiai prieisi prie merginos – tikrai neliksi nepastebėtas. Kai merginos pamato pasitikintį savimi vaikiną, jam negali likti abejingos.

Bet įsikalk į galvą visam laikui: negalima būti įkyriu. Pasitikėjimas savimi ir įkyrumas – du skirtingi dalykai. Jei pasitiki savimi, tai ir tiki savimi, bet nereikia to pabrėžti kitiems. O įžūlus  ar įkyrus elgesys dažnai išgąsdina merginas. Jos nori draugauti su tokiu, kuris tiki savo jėgomis ir tuo pačiu nesistengia to įrodinėti.

Geriau pasistenk atkreipti merginos dėmesį savo poelgiais. Bendraudamas su mergina, žiūrėk jai į akis.  Apskritai, jei nori, kad tave pastebėtų mergina, pirmas parodyk jai dėmesį. Nesvarbu, judu sėdite vienoje klasėje ar susitinkate per pertraukas, bet susidūrus žvilgsniams – neįmanoma neatkreipti merginos dėmesio. Todėl įdėmiai žiūrėk į patinkančią merginą, bet kai tik ji pakels akis į tave, po akimirkos nusuk žvilgsnį į šalį. Paskui vėl sulaikyk žvilgsnį akimirką ir nusišypsok. Taip sukelsi jos susidomėjimą. O jei ji taip pat įbes akis į tave, tuo pačiu laukdama tavo atsakomojo žvilgsnio, tai ir bus patvirtinimas, kad susidomėjimas – abipusis.  O jei ji nepalaikys kontakto žvilgsniu arba neatsakys į tavo žvilgsnį, vienas iš dviejų: arba ji – kukli ir drovi mergina, arba tu nesudominai jos.  Tada teks išmėginti ir kitus užkariavimo metodus arba išsiaiškinti konkrečias priežastis.

Kai kalbi su merginomis, pasistenk visada žiūrėti  joms į akis. Tuo parodysi, kad pasitiki savo jėgomis ir kad jai rodai dėmesį.

Dabar pakartosime „praeitą pamokėlę“ – visada elkis su merginomis kaip tikras džentelmenas. Kadangi merginų kiek kitoks požiūris į humorą, nei vaikinų, todėl labai svarbu išlikti delikačiam ir subtiliam ne tik juokaujant, bet ir norint atkreipti merginos dėmesį bei ją sudominti. Visada elkis  mandagiai. Tai yra visada atidaryk duris įeinančiai merginai, praleisk ją pirma savęs ir prireikus atsiprašyk net ir dėl menkiausios smulkmenos.

Niekada nejuokauk ir nekomentuok kalbant intymiomis temomis, nes išgąsdinsi ją. Žodžiu, elkis kaip suaugęs vyras ir pagarbiai bei rimtai kalbėkite apie seksą.

Niekada nesielk ne tik su merginomis, bet ir su moterimis, kaip su daiktu ir nekalbėk su jomis taip, tarsi jos būtų naivios kvailelės ar žemesnio lygio. Tarsi tai ir savaime aišku, bet vaikinai neretai galvoja, kad merginos to nesupras ar nepastebės. Arba joms tas pats, kad vaikinai su jomis bendrauja ne kaip lygus su lygiu. Tai didelė klaida ir tokiais atvejais tikrai neturėsi draugių nei tarp merginų, nei vėliau tarp moterų.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

 

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą