Tačiau kai močiutė pagaliau pasirodė tarpduryje, galima sakyti, abi pusės buvo nustebintos. Juk močiutė iš anksto nežinojo, kad anūkai ją sutiks dinozaurų kostiumais. Kaip ir berniukai nesuprato, kaip jai pavyko po skrydžio apsivilkti šį didžiulį kostiumą. "YouTube" stopkadras

Vaikai bandė nustebinti  atvykstančią močiutę į oro uostą, bet jie nė nenutuokė, jog ji yra vienu žingsniu priekyje.

 

Įsivaizdavo močiutės veidą, kai ji juos pamatys

Owenas ir Ethanas Cooperiai iš Shawnigano Lake‘o (Britų Kolumbija) dinozaurų kostiumais ir laukė atvykstančios savo močiutės į Toronto oro uostą. Bet kaip vaikai nustebo, pamatę ateinančią  močiutę, apsirengusią milžinišku pripučiamu dinozauro kostiumu.

Iš tikrųjų berniukų mama Tabith Cooper  pasisakė už šią idėją,  pasiūlydama savo sūnums Owenui ir Ethanui apsirengti dinozaurų kostiumais ir stebėti ateinančią močiutę pro oro uosto vartus. Pasipuošę dinozaurų kostiumais, berniukai linksmino kitus keleivius, komiškai šokinėdami. Ir   įsivaizdavo močiutės veidą, kai ji juos pamatys.

Tačiau kai močiutė pagaliau pasirodė tarpduryje, galima sakyti, abi pusės buvo nustebintos. Juk močiutė iš anksto nežinojo, kad anūkai ją sutiks dinozaurų kostiumais. Kaip ir berniukai nesuprato, kaip jai pavyko po skrydžio apsivilkti  šį didžiulį kostiumą.

 

Išbėgo energingai apkabinti anūkus

Nors anūkai ir nematė močiutės  besišypsančio veido, bet vaikus pasitiko linksmas, šokinėjantis „Močiutės-dinozauro“ vaizdas!

Galite išgirsti, kaip sausakimšas kambarys reaguoja į sceną, kai močiutė energingai išbėgo apkabinti savo anūkus.  Tabitha buvo vienintelis žmogus, kuris viską žinojo, todėl nė kiek nenustebo.

Vėliau močiutė papasakojo, kad šį kostiumą vargais ne galais sutalpino į rankinį krepšį. Kai ji išlipo iš lėktuvo, draugiškas apsaugos darbuotojas jai padėjo apsivilkti kostiumą, greičiausiai, visą laiką kikendamas.

Žiūrėkite dinozaurų susitikimą žemiau esančiame vaizdo įraše ir nepamirškite pasidalinti su draugaisd, kad įkvėptumėte daugiau užgaidų gyvenime.

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą