Dabar mergina gali pasigirti turinti daugiau nei 400 000 sekėjų „Instagram“ tinkle, o 2021 metais pelnė „Golden Buzzer“ per 15-ojo „Germany’s Got Talent“ sezono atranką. "YouTube" stopkadras

Daugelis iš mūsų net nesusimąsto, kad visas kūno svoris tenka kojų pirštams, kaip tai daro balerinos, kai atlieka „en pointe“. Juo labiau, niekas nė neįsivaizduoja, kaip galima išlaikyti pusiausvyrą, be rankų!

 

Nesutrukdė jai siekti karjeros scenoje

Vitória Bueno šoka lengvai, tarsi ant sparnų, ir ji tai daro visai be rankų. 18-metė šokėja iš Brazilijos gimė be jų, tačiau tai nesutrukdė jai siekti karjeros scenoje. Ji taip pat tapo nepakartojamu pavyzdžiu socialinėje žiniasklaidoje, kur demonstruoja, kaip vikriai naudoja kojas vietoj rankų.

Pirmą kartą  žiniasklaida papasakojo apie Vitória, kai jai buvo 16 metų  ir tapo „Academia Ândrea Falsarella“ šokėja. Dabar mergina gali pasigirti turinti daugiau nei 400 000 sekėjų „Instagram“ tinkle, o 2021 metais pelnė „Golden Buzzer“ per 15-ojo „Germany’s Got Talent“ sezono atranką.

Nors ji užėmė antrąją vietą savo pirmajame konkurse „Got Talent“, tačiau dėl šio pasirodymo ji galėjo dalyvauti naujame šou „America‘s Got Talent: All-Stars“.

Vitórios pasirodymas buvo rodomas 2023 metų sausio mėnesį,  kur ji ir toliau stebina žiūrovus savo gracingais šokiais ir talentais tiek scenoje, tiek už jos ribų.

 

Jos veidą visą laiką puošė akinanti šypsena

Pasirodymo metu Vitória pademonstravo savo įprastus lengvesnio už orą šokio judesius, išsiskiriančius ypatingo lankstumo akimirkomis. Kaip įprasta, jos veidą visą laiką puošė akinanti šypsena, skleidusi tyro džiaugsmo spindulius, kai ji skrajojo po sceną.

Kai mergina baigė pasirodymą, teisėjai Simonas Cowellas, Heidi Klum ir Howie Mandel ją pagyrė.

„Manau, kad tikra žvaigždė sužimba tada, kai savo talentais apšviečia sceną, –  sakė Simonas. – Ir jūs turite abu tuos dalykus. Tavyje yra toks spindesys“.

Kai ateis laikas pasirinkti tarp šios talentingos jaunos šokėjos ir kitų konkurso dalyvių, teisėjai turės kaip reikiant pasukti galvas. Mus, žiūrovus, tai įkvepia  ne mažiau!

Žiūrėkite nuostabų Vitórios pasirodymą žemiau pateiktame vaizdo įraše ir nepamirškite pasidalinti su draugais.

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą