Fotosesija "Šokėjai ir šunys"

Žinomi fotografai Kelly Pratt Kreidich  ir jos vyras Ianas Kreidichas jau daugį metų dirba su profesionaliais šokėjais, ypač su Sent Luiso miesto baletu. Vieną gražią dieną Kelly ir sugalvojo puikų būdą, kaip juos įamžinti visai kitoje šviesoje.

 

Nusprendė išleisti knygą albumą tuo pačiu pavadinimu

„Vieną dieną man kilo keista mintis:„ O kas, jei mes padarytume šokėjų nuotraukas su šunimis, – sako Kelly. – Nors iš pradžių  mums atrodė keista ir nematėme prasmės“. Anot fotografės, tačiau dar kartą gerai apgalvoję tiek ji, tiek Ianas įsimylėjo šią idėją.

„Manėme, kad tai bus puikus būdas parodyti šviesesnę šokių pasaulio pusę, nes šokėjai dažnai vaizduojami kaip ne visai rimti, o kartais net juokingi ar panašūs į pasakų būtybes. Tai neretai parodo ir jų žmogiškąją bei kūrybinę pusę, kurios kartais nesutaria tarpusavyje“, – pridūrė Kelly.

Taip gimė jų nuotraukų serija “Dancers & Dogs” („Šokėjai ir šunys“). Vyro ir žmonos komanda savo projektą pradėjo Sent Luise, galiausiai per dvejus su puse metų nufotografavo 100 profesionalių šokėjų ir 100 šunų dešimtyje miestų.

Projektas buvo labai sėkmingas, todėl Kelly ir Ianas nusprendė išleisti knygą albumą kietu viršeliu ir tuo pačiu pavadinimu. Albumas turėjo pasirodyti knygynuose prieš pat Padėkos dieną. Jame yra daugiau nei 200 puslapių nuostabių nuotraukų. Dalį pajamų  fotografai nusprendė paaukoti Sent Luiso „Stray Rescue“ gyvūnų prieglaudai.

 

Šunims visai nerūpi tobulos šokėjų kojos

Anot fotografų, šokėjai ir šunys praleisdavo maždaug nuo 20 iki 30 minučių fotografavimo aikštelėje, kol prisijaukindavo gyvūnus ir tapdavo „savi“. Tada, atsižvelgiant į šuns dydį, išvaizdą ir sugebėjimus, jie išbandydavo skirtingas pozas, kol užfiksuodavo kelis tobulus vaizdus. Kiekvienas užsiėmimas truko apie pusantros valandos.

„Šokėjai ir šunys“ fotosesija – tai elegancija, gracija ir energija, persmelkta žaismingo šunų džiaugsmo“ , – sako Kelly ir Ianas.

„Kai dirbate su šunimis, šokėjai gali atsikvėpti, juoktis ir atsipalaiduoti. Beje, šunims visai nerūpi tobulos šokėjų kojos, aukščiausias šuolis ar tinkamas apsisukimų skaičius. Jie tiesiog nori meilės, šilumos ir entuziastingai prisijungti prie to, ką daro žmonės“, – parašė fotografai savo „Instagram“ paskyroje.

Siūlome peržiūrėti nuotraukas ir pasidalinti šia istorija su kitais šunų mylėtojais. Daugiau tokių nuotraukų galite rasti „Facebook“, „Instagram“ ir „Kreidichs“ svetainėse.

“Instagram” tekstas ir nuotraukos

4 KOMENTARAI

  1. Hi there, i read your blog from time to time and i own a similar one and i
    was just curious if you get a lot of spam
    feedback? If so how do you stop it, any plugin or anything you can recommend?
    I get so much lately it’s driving me crazy so any assistance is
    very much appreciated.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą