"Reddit" nuotrauka

Norint visada turėti pinigų, su jais reikia elgtis pagarbiai. Tik tada jie gali būti dosnūs savo šeimininkui. Taigi, siūlome susipažinti su ženklais, susijusiais su finansais.

 

 1. Žmogus, kuris visada palaiko gerą nuotaiką, pritraukia pinigų sau. Iš esmės tie, kurie laiko save laimingais, turi daugiau pinigų. Jei žmogus nuolat niurzgia ir yra nepatenkintas gyvenimu, tada jis nematys pinigų.
 2. Piniginė turi didelę reikšmę. Ji turi būti vientisa ir kokybiška. Norint pritraukti pinigų, jūs turėtumėte teikti pirmenybę raudonos, žalios ar juodos spalvos piniginei. Pirkdami naują piniginę, neišmeskite senosios. Jei nenorite sutrikdyti finansinių srautų, turite ją pasilikti.
 3. Piniginė turi būti tvarkinga. Banknotai turi būti tvarkingai sulankstyti, nesuglamžyti. Norint, kad pinigų niekada netrūkų piniginėje, reikia juos sudėti iš eilės nuo didžiausio nominalo iki mažiausio.
 4. Skolinti pinigų neverta, bet jei jų gaunate, turėtumėte džiaugtis. Prisiminkite tai kaip pagrindinę pinigų tvarkymo taisyklę. Laikydamasis to, žmogui netrūks finansų.
 5. Nerekomenduojama imti pinigų iš rankų į rankas. Pirmiau reikia padėti juos ant kokio nors paviršiaus, tarkim, stalo, ir tik tada perduoti juos kitam. Priešingu atveju, žmogus niekada neturės pinigų.
 6. Norint užtikrinti savo finansinę gerovę, piniginėje patartina nešiotis talismaną, kurių yra daug ir jie iš tikrųjų pritraukia pinigų.
 7. Dažniau aplankykite mėgstamas jums vietas. Pavyzdžiui, avalynės ar papuošalų skyrius kuriame nors prekybos centre. Ten nereikia leisti pinigų. Tiesiog atkreipkite dėmesį į naujas tendencijas arba išgerkite puodelį kavos. Tokiu būdu galima absorbuoti finansinę energiją.
 8. Norint, kad šeimoje niekada netrūktų pinigų, po staltiese padėkite ir laikykite didelę sąskaitą.
 9. Piniginėje niekada neturėtų būti nieko nereikalingo. Iš jo turi būti pašalintos visos vizitinės kortelės, nuotraukos, užrašai. Mat visa tai gali atimti pinigų energiją ir tada negalėsite tikėtis finansinės gerovės.
 10. Jei turite atsitiktinių ar lengvų pinigų, geriausia juos išleisti pramogoms arba nusipirkti tai, apie ką taip ilgai svajojote.
 11. Nelaikykite daug smulkių pinigų piniginėje. Geriausia duoti išmaldą ar atsiskaityti parduotuvėje. Žmogus, kuris nuolat nešiojasi piniginėje daug smulkių monetų, pasmerkia save skurdui.
 12. Geriausia skolas grąžinti anksti ryte arba ryte. Pinigų grąžinimas vakare yra blogas ženklas, galintis pritraukti skurdą.
 13. Neskubėkite išleisti darbo užmokesčio iškart po to, kai juos gaunate. Turite leisti pinigams priprasti, todėl patartina, kad jie dieną pagulėtų namuose.
 14. Niekada nesiskolinkite pinigų antradienį. Tada visą gyvenimą būsite skolingas.
 15. Santaupos turi būti laikomos svetainėje, tai padės žmogui praturtėti.
 16. Kai duodate išmaldos, nežiūrėkite tam žmogui į akis. Taip suteiksite sau finansinės gerovės.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą