Vartojant per daug alkoholio, ant kraujagyslių sienelių susidaro kenksmingi riebalai, o tai neigiamai veikia širdies veiklą. Archyvo nuotrauka

Taurė vyno dažnai siūloma siekiant palengvinti stresą ir emocinius sunkumus. Tuo pačiu metu alkoholis gali būti daugelio problemų šaltinis. Mes jums pasakysime, kodėl be alkoholio geriau ir kokie pokyčiai jūsų laukia, atsisakius šio žalingo įpročio.

 

  1. Pagerina dėmesį ir miego kokybę

Faktai yra negailestingi:  vartojant alkoholį, natūraliai sukelia miego ir atminties pablogėjimą. Pagrindinė alkoholio  neigiama savybė yra ta, kad ji blaško dėmesį, trukdo susikaupti. Atsisakykite mėgstamo gėrimo kelioms savaitėms ir pamatysite, kaip greitai pradedate prisiminti informaciją, susikaupti ir miegoti kaip kūdikis.

  1. Sumažėja svoris

Paslaptis ne tik ta, kad alkoholis yra labai kaloringas, o dažnas jo vartojimas lemia svorio augimą. Pavyzdžiui, populiariausi kokteiliai kaloringumu  gali drąsiai konkuruoti su  saldžiaisiais desertais. Pasistenkite atsisakyti alkoholio ir pažiūrėkite, kaip pastebimai sumažės suvartojamo maisto kiekis.

  1. Sustiprėja skonio receptoriai

Manoma, kad geriant alkoholį paūmėja visi skonio receptoriai. Tačiau atsisakius alkoholio jie dar labiau sustiprėja. Po tokios detoksikacijos visi skoniai bus jaučiami daug kartų aštriau, todėl jūsų mėgstamas maistas atskleis daug naujų atspalvių.

  1. Pagerėja žarnyno veikla

Alkoholis neigiamai veikia žarnyno mikroflorą. Vadinasi, atsiranda ne tik odos problemų, bet ir gali sukelti uždegiminius procesus. Kai tik bus atkurta mikroflora, oda pasikeis, dauguma netobulumų išnyks savaime.

  1. Sumažina dehidratacijos riziką

Ne paslaptis, kad dėl alkoholio organizmas netenka daug vandens. Todėl svarbu kiekvieną išgertą vyno taurę „palydėti“ stikline vandens (bet kas tai prisimena?). Atsisakius alkoholio, bus išvengta dehidratacijos, pagerės audinių aprūpinimas deguonimi, oda taps spindinti ir drėkinama dėl drėgmės prisotinimo.

  1. Atsiranda papildomos energijos

Vartojant per daug alkoholio, ant kraujagyslių sienelių susidaro kenksmingi riebalai, o tai neigiamai veikia širdies veiklą. Iš čia atsiranda dusulys, prasta ištvermė, nuovargis ir jausmas, kad energija tarsi išsiurbta. Alkoholio detoksikacija sugrąžins lengvumą ir aktyvumą, o tuo pačiu normalizuos vandens ir druskos balansą.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą