Michaelas Jacksonas ir šešiametis Jamesas Safechuckas

„Tada man atrodė, kad jis buvo laimingas su manimi. Juk visi vaikai ir paaugliai norėjo susipažinti su Michaelu, būti su juo. Jis buvo visų dievaitis. Ir štai netikėtai patikau jam aš. Jis buvo vienas geriausių, švelniausių, mylinčių ir besirūpinančių kitais žmogumi pasaulyje. Jis labai man padėjo. Jis labai padėjo man karjeroje, kūryboje, visur – kur tik buvo galima. Bet jis mane tvirkino, lytiškai santykiavo su manimi, tada 7 metų berniuku“, – pradeda pasakojimą Wade Robsonas.

 

Vaiko visos kambario sienos buvo išklijuotos Michaelo Jacksono atvaizdais ir plakatais

Aš gimiau Brisbene, Australijoje. Buvau jauniausias šeimoje iš trijų vaikų. Mano tėvas buvo inžinierius, o paskui prekiavo vaisiais. Jis turėjo pora vaisių kioskų, kur ir mama dirbo kartu su juo.

Mes buvome vidurinės klasės šeima. Tėvai turėjo nemažai žemės, arklį, ožkų, augino kiaules. Vertėsi ūkiškai, – tęsia pasakojimą Wade Robsonas. – Mes turėjome namą su trimis miegamaisiais. Kieme baseiną, prie kurio susirinkdavo visa šeima. Rengdavome vakarėlius prie baseino. Daug gražių atsiminimų. Visi vaikai buvome labai artimi ir žaidėme kartu

„Wade visada buvo jautrios sielos berniukas, – sako jo mama.- Jis vaikystėje žaidė futbolą, bet  daugiau laiko praleisdavo prie knygų, daug skaitė, klausėsi muzikos ir šoko“.

Wade sesuo kartą atnešė į namus kasetę su Michaelo Jacksono įrašais. Tarp jų ir klipą „Trailer“. Nors ji ir nebuvo Michaelio gerbėja, bet kai kurios jo dainos patiko.

„Kai tik peržiūrėjau tą klipą, viskas tarsi apsivertė manyje aukštyn kojomis“, – sako Wade. Anot jo, klausydamas Jacksono muziką negalėdavo nustovėti vietoje ir iš karto pradėdavo šokti. Vėl ir vėl žiūrėdavo jo klipus. Sustabdydavo trumpam ir vėl paleisdavo. Berniukas stengėsi kaip įmanydamas tiksliai pakartoti Michaelo sudėtingus judesius.

Netrukus visos Wade kambario sienos buvo išklijuotos Michaelo Jacksono atvaizdais ir plakatais. Iš po jų beveik nebuvo matyti tapetų. Wade užmigdavo ir pabusdavo Michaelio Jacksono karalystėje.

Michaelo Jacksono pasaulio turnė prasidėjo išleidus jo albumą „Bad“. Jau pirmąją dieną buvo parduota pusę milijono jo kopijų. Nei vienas kitas albumas per penkerius metus nesulaukė tokio dėmesio.

Sūnui tada buvo penkeri metai ir visi man sakė: „Koks jis talentingas, – pasakoja Wade mama. –  Ir tada viena draugė man pasiūlė: „Žinai, pas mus į Australiją atvažiuoja Michaelas Jacksonas“. Aš  atsakiau: „Taip, žinau, ir net galvoju nusipirkti bilietus, bet Wade dar toks mažas, jis pavargs“. Ir tada man draugė pasakė, kad mums būtinai reikia nueiti, nes ta proga ten bus rengiamas šokių konkursas, o jo nugalėtojas susitiks su pačiu Michaelu Jacksonu“.

Konkursas įvyko likus savaitei iki koncerto „Target“ parduotuvėje. Mamos rūpesčiu siuvėja pasiuvo lygiai tokį pat kostiumą ir skrybėlę, kaip ir Michaelo Jacksono klipe „Bad“.

Konkursas buvo rengiamas vaikams nuo 7 metų, o Wade tada buvo tik penkeri. Ir rengėjai pasakė, kad dėl to berniukas nepateks į konkursą, bet jam bus leista pasirodyti kaip ypatingam svečiui.

„Jis šiaip drovus berniukas, bet kai užgrodavo muzika ir jis pradėdavo šokti, atsipalaiduodavo, o žiūrovai audringai plojo jam iš susižavėjimo, – pasakoja Wade mama. – Po to, parduotuvės savininkas, kuris ir teisėjavo konkurse, sakė, kad „jei būtų vien mano valia, aš skirčiau pirmą vietą Wade“.  Konkurse buvo ir Michaelo Jacksono komandos žmonės ir jie paklausė berniuko, jei būtų galimybė, ką jis norėtų  pasakyti Michaelui.

„Aš paklausčiau jo, gal jis norėtų ateiti pas mus vakarienei , – atsakė penkiametis Wade prieš kamerą. – Norėčiau pažiūrėti iš arti, kaip jis šoka“.

Tada man atrodė visa tai nerealu, tarsi tai būtų kažkas iš fantastikos pasaulio, – dabar pasakoja Wade. –  Michaelas Jacksonas ir aš – iš tikrųjų pasimatysime koncerte? Aš buvau septintame danguje…“.

 

Pirmą kartą susitiko su pop dievaičiu „Pepsi“ reklamos filmavimo aikštelėje

„Aš – Jamesas Safechuckas. Užaugau JAV, Simivelio miestelyje. Nuo mažumės labai mėgau šokti ir dainuoti. Mano tėvas dirbo atliekų vežėju toje pat kompanijoje, kurią įsteigė senelis. Mano mama turėjo savo kirpyklą. Prisimenu, kaip vaikystėje gana dažnai ateidavau į jos grožio saloną ir plaudavau grindis. O ji po to mane apkirpdavo“.

„Viskas prasidėjo nuo mano draugės, – pasakoja Jameso mama Stephanie. – Ji dirbo reklamos sferoje ir kartą sutikusi mūsų visą šeimą parduotuvėje pasakė: „Jūsų sūnus turi filmuotis reklamoje. Jis labai gražus berniukas. Ir davė agento vizitinę kortelę“.

Po to Jameso mama paskambino jam, nusiuntė sūnaus nuotraukas, o po kiek laiko agentas pranešė: „Jis bus žvaigždė. Aš imu jį“.

1986 metai, gruodis.

„Aš pirmą kartą sutikau Michaelą Jacksoną  „Pepsi“ reklamos filmavimo aikštelėje. Nesakau, kad buvau jo gerbėjas“.

Reklamos siužetas toks: berniukas pabeldžia į duris, pašaukia Michaelą vardu ir jam neatsiliepus nueina į užkulisius, jo grimo kambarį. O ten kabo visos jo striukės, skrybėlės, juodi akiniai ir berniukas juos matuojasi. Ant stalo stovi „Pepsi“ skardinė. O paskui staiga įeina Michaelas ir klausia: „Manęs ieškai?“ Berniukas iš nuostabos net išsižioja ir nuoširdžiai šypsosi.

„Režisierius norėjo, kad mano reakcija būtų labai nuoširdi ir tikroviška. Ir į reklamą įėjo būtent tas dublis, kai aš  iš tikrųjų pirmą kartą gyvai pamačiau Michaelą Jacksoną. Reakcija buvo neįtikėtina“.

Jis po to pakvietė mane į savo treilerį.

„Jimmy‘is taip džiaugėsi. Aš nenorėjau jam trukdyti ar sudaryti kliūtis, jis buvo laimingas, todėl leidau jam eiti į Michaelo Jacksono treilerį, o pati likau laukti netoliese. Vienas jo žmonių pasakė, kad Michaelas pats kaip šešių metų berniukas ir tai mane nuramino“, – sako Stephanie.

„Neįmanoma išreikšti žodžiais kas buvo Michaelas Jacksonas. Dabar tokių žmonių nėra. Visi norėjo susipažinti su Michaelu, būti su Michaelu, – sako Jamesas. – Jis buvo tylus, drovus, bet kažkiek ir juokingas“.

1987 metai. Gruodis.

„Prisimenu jis koncertavo Australijoje paeiliui dvi dienas. Mes nuėjome į jo koncertą ir pirmą kartą pamačiau jį ant scenos gyvai, – pasakoja  Wade. –  Tai buvo neįtikėtina. Prisimenu, man net linko kojos iš pasigėrėjimo. Jo neįtikėtina energija, tos muzikos kolonėlės, atrodė, kad nuo jų drebėjo visas mano kūnas“.

Koncertui pasibaigus Wade nuvedė pas Michaelą.

„Ir štai stovi prie mane realus žmogus, padavė man ranką, o aš jam. Pasisveikinome. Jis vis gyrė mano kostiumą. Sakė, koks jis gražus. Po to Michaelas paklausė, ar buvome jo koncerte. Kai pasakėme, kad taip, jis atsakė: „Gaila, kad nežinojau, būčiau pakvietęs jį ant scenos“.

Ir tada berniuko mama pasakė, kad jie ir rytoj bus koncerte. Tada Michaelas pažadėjo ištaisyti šią klaidą ir  viską sutvarkyti.

Akinamai spindint sofitų šviesai, tarsi iš niekur atsiranda vyras ir  pasiima Wade, sėdintį tarp tėvų ir nusiveda jį  ant scenos.

„Michaelas priėjo prie manęs scenoje, paėmė už rankos ir padavė signalą, girdi, šok. Aš nusviedžiau skrybėlę  nuo galvos ir pradėjau… Ir akimirksniu tapau kaip jis, o gal ir daugiau- pagrindinis toje scenoje, nes visų akys nukrypo būtent į mane“, – pasakoja Wade Robsonas.

Tuo metu ant scenos buvo ir daugiau pakviestų vaikų. Buvo ir Stevie Wonderis, kuris dainavo kartu su Michaelu.

Ir štai koncertas jau ėjo į pabaigą. Michaelui laikas buvo palikti sceną. Jis pakvietė vaikus į užkulisius, bet Wade taip įsijautė šokdamas, kad jis net nepastebėjo išeinančius. Michaelas grįžo į sceną, paėmė berniuką už rankos ir jiedu išėjo.

„Kiekvieną kartą kai susitikdavo mūsų žvilgsniai tai buvo tarsi elektros iškrova. Tas koncertas, susitikimas su juo – tai buvo taip nerealu…, – sako Wade.

Kitą dieną Wade mama nusprendė nunešti Michaelui padėkos laišką, nes tai buvo jo paskutinis koncertas Australijoje ir jis  jau turėjo netrukus išvykti. Viešbutyje grūdosi gerbėjų minia. Visi pažino ir Wade. Jis irgi tapo žvaigžde. Visi fotografavosi su juo. Kalbėjosi. Paskui kažkuris iš apsaugos pasakė, kad Michaelas laukia berniuko kambaryje. Jis su mama pakilo liftu. Berniukas netvėrė savo kailyje iš džiaugsmo. Juk susitiks su superžvaigdže akis į akį!

„Tada mes praleidome pora valandų kartu su juo kambaryje. Jis tuo metu peržiūrinėjo savo klipą „Mėnulio eisena“.  Ir štai jis atsisėdo ant sofos greta manęs.  Michaelas glostė rankšluosčiu mano  ranką, užkabindamas mamos alkūnę, todėl ji  taip pat jautė jo prisilietimus, – pasakoja Wade.

„Mes kalbėjomės apie kažką ir aš galvoju: „O, Dieve, aš sėdžiu greta Michaelo Jacksono. Ir dar pagalvojau, kad manimi niekas nepatikės, kai kam nors pasakysiu“, – prisimena Wade mama.

Mažas berniukas iš Australijos pateko į pasakų karalystę. Jam pavyko pasiekti neįmanomą dalyką – susitikti  akis į akį su savo dievaičiu ir tapti jo globotiniu.

Nuotr. Michaelas Jacksonas ir Wade Robsonas

Leido pasirinkti kokius tik nori Michaelo koncertinius drabužius ir įdavė voką su pinigais

Vieną kartą Safechuckų namuose suskambėjo telefonas, ragelį pakėlė Jameso mama, kuri išgirdo:   „Labas, jums skambina Michaelas Jacksonas. Dabar koncertuoju Australijoje. Aš mačiau Jimmy’io „Pepsi“ reklamą“. Moteris pagalvojo: „o, kaip miela, jis tą reklamą vadina ne savo, o Jimmy‘io.

mama pakvietė sūnų prie telefono ir išgirdau kaip jis sako jam: „Mokykloje kalba, kad tu esi keistas.  Michaelas jam atsakė: „Neklausyk, ką jie kalba. Tu mane žinai. Tu žinai, kad aš nesu keistas“

„Taip prasidėjo jų draugystė. Michaelas tada paklausė manęs, ar jo filmavimo grupė gali pafilmuoti mano sūnų. Aš leidau. Jamesas neturėjo Michaelo Jacksono plakatų ir tada jie patys pakabino kelis jo plakatus ant sienos mano sūnaus kambaryje, kad jam būtų malonu“, – pasakoja Stephanie Safechuck.

„Man uždavinėjo kažkokius klausimus, o paskui pradėjau šokti skambant Michaelo Jacksono dainai ir tą nufilmavo, – dabar pasakoja Jamesas. – Dabar man atrodo, kad tada visa tai buvo panašu į kažkokius kino bandymus. Juk jis net atsiuntė filmavimo grupę“.

Anot Jameso motinos, kalbant su Michaelu telefonu, jis aiškiai leido suprasti, kad yra labai vienišas ir kad neturi draugų.

Po kiek laiko paskambino Jacksono sekretorius ir paklausė, gal jie norėtų atvykti vakarienei į superžvaigždės namus Horse Heavene Hillse.

„Tai buvo tas pats, kaip atsidurti pasakoje. Namas nuostabiai gražus. Jame sava garso įrašų studija. Paskui vakarieniavome ir žiūrėjome kažkokį filmą. Jacksonui atsiųsdavo naujausius filmus, kurie dar nepasiekdavo kino salių. Tame name buvo ir savo, nedidelis kino teatras, – pasakoja Jamesas. – Taip pat ir sava šokių aikštelė.  Pamatyti gyvai šokantį Michaelą Jacksoną prilygo stebuklui“.

„Mes labai džiaugėmės, nes juk jis rinkosi draugus, o ne mes jį. Juk jis buvo nepasiekiamas, o mes jam patikome. Galvojome, kaip mums pasisekė“, – priduria jo mama.

Bet, anot Jameso, po kiek laiko jis ėmė matyti jame tikrovišką žmogų. Juk jis negailėjo nei laiko, nei dėmesio berniukui.  O tokiame amžiuje, kai tau 10 metų, visi vaikai nori būti svarbūs, reikšmingi ir mylimi. Ir todėl labai greitai prisiriši stipriai prie žmogaus, kuris rodo didelį dėmesį.

„Prisimenu, mes nuėjome į jo drabužinę. Apžiūrinėjau jo kostiumus. Ir jis pasakė man, kad galiu išsirinkti kurią tik noriu patinkančią striukę ir pasilikti sau. Aš išsirinkau striukę iš jo klipo „Trailer“.  O kai susiruošiau išeiti, jis man įdavė voką su pinigais. Jame buvo keli šimtai JAV dolerių. Tais laikais tai buvo nemaži pinigai. Ir dabar nemažai“, – dalijasi atsiminimais Jamesas.

„Jis turėjo mūsų namų telefono numerį. Kartą paskambino ir sako: „Esu vienas vienutėlis namuose“. Ir aš negalėjau patikėti, kad jį vieną paliko, – pasakoja Jameso mama.

Ir Jameso tėvai nusprendė pakviesti jį pas save. Šeimyna sėdo į mašiną ir nuvyko į Haven Horstą, kur tuo metu ir buvo pop žvaigždė.  O prie jo namų kaip visada būriavosi minia reporterių, gerbėjų ir Safechuckams teko išsivežti jį slapta. Michaelas pasislėpė po užpakaline sėdyne. Bet lūkuriuojantys žiniasklaidos atstovai matyt pajuto ir nusprendė važiuoti paskui juos, todėl Jameso tėčiui teko paspausti greitį, norint atsiplėšti ir pabėgti nuo persekiojančių reporterių.

Atvykus į Jameso tėvų namus, Michaelas ėmė jaustis kaip savo namuose. Atidarė Jameso spintą ir apžiūrėjo, kokius rūbus jis turi. Paskui visi žiūrėjo filmą, valgė kukurūzus.

Po to Michaelas gana dažnai atvažiuodavo pas Safechuckus ir jis su Jamesu išeidavo pasivaikščioti.  Žinoma, vėlai vakare, kai niekas nematė. Berniukas pajuto, kad kiekvieną sykį susitikus Michaelas imdavo skirti jam vis daugiau dėmesio.

Aš jam atnešdavau savo žaislų. Jis man dovanodavo dovanų. Aš tarsi būčiau ėjęs į svečius pas savo geriausią bendraamžį draugą. Su juo buvo labai lengva.

„Man jis buvo kaip dar vienas sūnus, – sako Jameso mama. – Juk jis elgėsi kaip vaikas. Aš mylėjau jį. Rūpinausi juo, kai jis būdavo pas mus. Išskalbdavau jo drabužius. Jis man dovanodavo dovanų. Sūnui atnešdavo žaislų. Tarsi  į svečius būtų atėjęs jo geriausias bendraamžis draugas. Su juo buvo labai lengva“.

Pačioje pradžioje kai moteris dar nenusprendė, ar verta jos sūnui filmuotis reklamoje, paprašė Aukščiausiojo: „Jei tai bus sūnaus gerovei, padėk jam. O jei ne – neleisk, kad tai atsitiktų“.

Ir kai aš po to papasakojau Michaelui, ko prašiau, jis man atsakė: „Ir aš meldžiausi, prašiau Aukščiausiojo, kad man duotų draugą“. Ir tada supratau, kad mūsų maldos susitiko ir ta draugystė duota iš aukščiau“, – sako Jameso mama.

Po to Jamesas su mama ir Jacksonu vyko į Havajus, į „Pepsi“ surengtą renginį. Pop žvaigždė išnuomojo pramogų parką ir jie ten žaidė visą naktį.

„Norėjau, kad mano sūnus būtų laimingas. Kad jiems būtų linksma. Todėl Havajuose mes leidome dienas atskirai, – prisimena Stephanie Safechuck.

Aišku, šešiametis berniukas norėjo gyventi su superžvaigžde ištaigingo viešbučio viename kambaryje, bet mama tada neleido. Tiesiog ji nusprendė, kad taip nedera daryti. Moteris žinojo, kad Michaelas labai geras, jis organizavo kelionę, bet būtų neteisinga miegoti viename kambaryje su mažai pažįstamu žmogumi.

O sūnus vis neatstojo nuo manęs: „Leisk, mamyte, labai prašau, leisk“. Juk jis tiesiog dievino Michaelą. Bet aš neleidau. Mes visada kartu valgėme, vaikščiojome ir Jamesas miegojo su manimi pirmosios mūsų kelionės metu“, – pasakoja moteris.

 

Per pasirodymus ant scenos kartu atlikdavo ir „mėnulio eiseną“

Skrendant iš Havajų lėktuve buvo labai mažai keleivių ir Jamesas nusprendė paimti interviu iš Michaelo, nors paprastai žiniasklaidai jis interviu nedalijo. Bet Jamesui pasakė, kad gali klausinėti ką nori. Mažametis berniukas vaidino reporterį ir tada ypač pajuto savo svarbumą.

 • Tau patiko Havajai, Kas buvo geriausia?
 • Man labiausiai patiko, kad aš buvau su tavimi- atsakė Michaelas.
 • Ar tau patinka pasirodyti scenoje.
 • Aš tiesiog dievinu pasirodymus ant scenos ir nieko geresnio nėra. Nes scenoje aš jaučiuosi kaip namuose. Galėčiau gyventi scenoje. Aš jaučiuosi laimingas, kai koncertuoju.
 • Ar tau patinka filmuotis reklamose?
 • Geriausia reklama, kurioje esu nusifilmavęs – tai „Pepsi“ reklama, kur aš esu su tavimi. Aš ne šiaip sau tai sakau, tai tikrai geriausia reklama. Joje yra dalelė tavo ir mano sielos ir aš visada šypsausi, kai pamatau tą reklamą. Tikiuosi, kad mes būsime draugai labai labai ilgai. Visada. Viskas. Įrašo pabaiga. Iki. – baigė Michaelas savo monologą audio įraše.

„Man dabar sunku tai klausyti, – sako Jamesas. –  Aš buvau labai prie jo prisirišęs. Ir jis demonstravo, kad yra prisirišęs prie manęs ir tada jautiesi ypatingas, išrinktasis.

„Tai Michaelas. Aš dabar esu Londone. Tiesiog noriu pasakyti, kad jus myliu ir labai ilgiuosi jūsų. Jūs man tapote labai artimi. Iki. Myliu jus“, – tokį įrašą savo namų telefono autoatsakove rado Safechuckų šeima.

„Mes su juo dažnai kalbėdavome telefonu. Mano sūnus po kelias valandas prašnekėdavo su Michaelu. Ir man jis skambindavo. Jis galėdavo paskambinti mums vidury dienos ir ilgai kalbėdavome. Juk taip žmonės ir ima pažinti labiau vienas kitą, – sako Jameso mama.

Berniukas, išgirdęs, kad skambina superžvaigždė, atlėkdavo prie telefono ir kone plėšdavo jį iš mamos rankų:

 • Tu mane pažinai iš balso? – paklausė Michaelas.
 • Taip, aš iš karto atlėkiau prie telefono, kai išgirdau tavo balsą.
 • Tu iš karto mane pažinai?
 • Taip.

Jacksonas  dažnai skambindavo ir kalbėdavo su mažuoju Jamesu. Tada jis labai rimtai užsiėmė šokiais.  Ir netikėtai Michaelas pasiūlė berniukui važiuoti kartu į turnė. Jis pasakė, kad gali atvažiuoti kada nori ir likti pas jį kiek nori.

Baigėsi mokslo metai ir Jamesas visą vasarą keliavo su Michaeliu po turnė.  Kartu su berniuku važiavo ir jo mama, o tėtis atvykdavo kai galėdavo. Visada skrisdavo pirmąja klase, oro uoste laukdavo ištaigingas limuzinas. Prabangūs viešbučiai. Taip gyvena turtuoliai ir įžymybės. Dešimtmetis Jamesas išeidavo į sceną beveik pabaigoje. Jo užduotis būdavo atvesti ant scenos 10-12 vaikų, pasirinktų iš salės ir šokti. Berniukas vilkėjo lygiai tokį pat kostiumą, kaip ir Michaelo Jacksono ir jiedu šoko. Kartu atlikdavo „mėnulio eiseną“ ir kitus sudėtingus judesius.

Kai tik jie išeidavo iš viešbučio ar išlipdavo iš mašinos, minia kraustydavosi iš proto: norėdavo paliesti jį, griebdavo už mašinos rankenos ir mėgindavo atidaryti dureles. Paskui bėgo paskui mašiną, verkė. Tuo metu mažasis Jamesas sėdėdamas greta superžvaigždės  jautėsi nerealiai ir nežemiškai.

Nuotr. Michaelas Jacksonas, Jamesas Safechuckas ir jo tėvai

Per gastroles Paryžiuje  pirmą kartą parodė, kaip reikia masturbuotis

„Keliaujant kartu su Michaelu matėme, kad po koncerto pas jį užsukdavo ir kitos žvaigždės. Taip susipažinome su pasaulinio garso aktoriais Seanu Connery,  Harisonu Fordu, režisieriais George Lucu, Stevenu Spielbergu. Mes net nuvykome į „Indiana Jones“ filmavimo aikštelę, kur Harisonas Fordas pamokė mano sūnų, kaip reikia lipti virve“, – dalijasi prisiminimais Stephanie.

„Vieną kartą autobuse, vežančiame į viešbutį, sėdėjau greta Tinos Turner ir išgirdau kaip ji pasakė savo vaikinui: „O, tas mažylis moka šokti“. Aš supratau, kad ji kalba apie mano sūnų ir pagalvojau: „O, taip ir dar kaip moka“.  Aš taip didžiavausi juo. Aš visada juo didžiuodavausi, kai matydavau ant scenos“, – priduria Jameso mama.

Tuo metu Michaelas ir Jamesas jau buvo geriausi draugai, kurie  galėjo leistis į keliones, ieškodami nuotykių. Daug laiko praleisdavo viešbučiuose, kur juos apgyvendindavo liukso klasės  kambariuose, kurių buvo ne vienas ir dideli ir du geriausi draugai galėdavo juose laisvai žaisti. Ir netrukus jie tapo dar labiau artimesni. Kartais užmigdavo kartu. O kai Jamesas pabusdavo, Michaelas jau būdavo kitame kambaryje. Berniukas net įsižeisdavo, kad jo geriausias draugas palikdavo jį vieną. Todėl kitą kartą prašydavo jį pasilikti.

„Viskas atrodė taip natūraliai ir nekaltai ir mes su vyru pasidavėme, pasakėme sūnui: „Gerai, gali miegoti su Michaelu“, – sako Stephanie.

„Per gastroles Paryžiuje jis parodė man, kaip reikia masturbuotis. Nuo to viskas ir prasidėjo.

Prisimenu mes su Michaelu buvome jo kambaryje. Jis pasakė: „Dabar aš tau parodysiu kai ką. Visi tai daro ir tau tai patiks“. Aš pagalvojau, kad jis mane išmokys naujo žaidimo, – dalijasi prisiminimais Jamesas. –  Prisimenu, net penis ištino, man sąžiningai besimasturbuojant ir tikriausiai persistengiau. Michaelas pasiūlė palaikyti penį šiltame vandenyje. Į dubenį įpylė šilto vandens, palaikiau jame  savo lyties organą, kad ištinimas atslūgtų ir galėčiau nusišlapinti. Negaliu sakyti, kad tai buvo nemalonu, žinoma, išskyrus, kad aš negalėjau pasysioti. Mes tapome dar labiau artimi. Per tas gastroles prasidėjo mudviejų, kaip poros, seksualiniai santykiai“.

Dešimtmetis berniukas buvo su Michaelu kone 24 valandas per parą. Mama vis nueidavo patikrinti, klausdavo sūnaus, kaip yra, bet jis atsakydavo: „Viskas gerai, mama, eik, eik“.

Kitą kartą Michaelas paprašė Jameso kiek pasilenkti į priekį ir rankomis praskleisti sėdmenis. Jam patiko žiūrėti į berniuko išangę ir masturbuotis. Ir kai žaisdavo su jo krūtinės speneliais…  O paskui,  kai norėdavo baigti, imdavo glamonėti berniuką, kol pasiekdavo orgazmą.

Jameso motinai tapo kiek neramu jau kai Paryžiuje juos apgyvendindavo toliau nuo Michaelo kambario, o kai dar vienos kelionės metu apgyvendino kitame viešbučio aukšte, moteris paklausė, kodėl? Jai atsakė, kad greta Michaelo kambario daugiau nėra liukso kambarių. Moterį tas atsakymas tenkino, bet kai Vokietijoje per gastroles apgyvendino dar toliau, ji pakartojo tą patį klausimą.

„Michaelas pasiūlė man pažaisti, kad kažkas netikėtai ateina į mūsų kambarį ir mums reikia kuo greičiau apsirengti ir kaip galima tyliau. Svarbiausia, kad mūsų niekas neužkluptų. Tai buvo mūsų abiejų paslaptis. Jis sakydavo: „Jei kas nors sužinotų apie tai, jo gyvenimas bus sugriautas. Ir mano taip pat. Ir jis pakartojo tai ne vieną kartą, – pasakoja Jamesas. –  Jis mane išmokė, kaip reikia bučiuotis įsisiurbus, nors po to sakė, kad tai aš jį išmokiau. Vėliau nuo karštų bučinių į lūpas mes perėjome prie kitų kūno vietų. Ir galų gale iki genitalijų. Jis sakydavo: „Galima, aš pabučiuosiu tave ten“.

„Prisimenu, kaip kartą mes miegojome ir aš netikėtai pabudau… Michaelas pasakė, kad užsiėmė oraliniu seksu su manimi, kol miegojau“, – pridūrė Jamesas.

„Aš norėjau sužinoti, kuo jie ten užsiima, – sako Jameso motina. –  Mano sūnus nežinojo, kad aš kartais prisėlindavau prie Michaelo kambario durų ir klausydavausi priplojusi ausį – norėdavau išgirsti, ką jie ten kalba, o paskui ant pirštų galų nutipendavau atgal. Man nekėlė jokio įtarimo, kad ten kažkas ne taip vyksta, Greičiau man buvo smalsu, ką jie ten darė. O sūnus man sakydavo, kad jie žaidė, skaitė knygas. Michaelas nupirko Jamesui daug įdomių knygų ir skaitė jas jam“.

„Būdamas dešimties metų aš dar nepatirdavau ejakuliacijos, bet susijaudinus pasirodydavo iš penio glitus skystis, o Michaelas ejakuliuodavo. Jis sakė, kad aš esu jam pirmas ir nuolat tai kartojo. Juk jis pasaulio kūrėjas, jis genijus, ypatingas žmogus – kuriam iš jūsų nepatiktų su juo bendrauti? – retoriškai klausė Jamesas.

Ne vienoje nuotraukoje įamžinta, kaip Michaelas švelniai laiko Jamesą už rankos. Dabar 42 metų vyras sako, kad tuomet superžvaigždė jį patikino, kad gal žmonės ir pagalvos, jog kažkas ne taip tarp jų, bet juk jie nieko blogo nedaro.

„Michaelas sakydavo man, dešimties metų berniukui: „Aš jaučiu tavo delnų šilumą, kai laikomės už rankų. Tai reiškia, kad aš galvoju apie tave seksualine prasme. Bet tikrai nemanau, kad visa tai yra  neteisinga. Juk tai meilės išraiškos forma“, – sako Jamesas.

bus tęsinys

 

parengta pagal britų režisieriaus Dano Reedo dok. filmą „Leaving Neverland“, stop kadrai

 

 

4 KOMENTARAI

 1. I absolutely love your blog and find many of your post’s
  to be just what I’m looking for. Do you offer guest writers to write content
  for you? I wouldn’t mind producing a post or
  elaborating on a few of the subjects you write concerning here.
  Again, awesome web site!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą