Žinia, horoskopas sudaromas pagal įvairių planetų išsidėstymą ir padėtį tuo metu. Taip pat atsižvelgiama  ir į tai, kuriame Zodiako žvaigždyne yra tas ar kitas dangaus kūnas, kuris gali vienaip ar kitaip paveikti įvykius pasaulyje. Ne išimtis ir žaidžiant loterijoje.

***

Nėra ko stebėtis, kad bet kurioje veiklos sferoje dalyvaujantis žmogus nori sulaukti pasisekimo. Tai neįmanoma be informacijos, kurią pateikia astrologija. Žmonės turi daug skirtingų pomėgių. Štai kodėl yra tiek daug horoskopų rūšių. Šį kartą detaliau pasigilinsime į loterijos horoskopą.

Taigi, tarkim, tikite, kad gyvenimas kupinas stebuklų ir malonių netikėtumų. Tai kodėl vis dar abejojate galimybe tapti kurios nors loterijos laimėtoju? Kaip išnaudoti savo galimybę stebuklui? Tiesiog kartkartėmis nusipirkite loterijos bilietų, užpildykite juos ir laukite sėkmės. Tai įmanoma. Juo labiau, kad tikriausiai girdėjote apie neįtikėtinas atskirų žaidėjų pergales.

Perskaitykite šį loterijos horoskopą ir kas žino, gal tai ir bus pirmas žingsnis jūsų triumfo link! Sužinokite, kuri loterija yra tinkamiausia jūsų Zodiako ženklui. Galbūt šios žinios padės jums tapti turtingu žmogumi! Nors kai kam ir atrodo mažai tikėtina, kad vieną dieną keliose šalyse tose pačiose loterijose iškris tie patys numeriai.

Visose loterijose paprastai nurodoma savaitės diena arba skaičius, kuris yra palankus laimėti ir, žinoma, laimėtų skaičių deriniai.

Jei esate pasirengęs žaisti loteriją, neskubėkite pirkti bilieto. Pirmiausia patikrinkite mėnulio fazes! Be to, dažniausiai laimi tie žaidimai, kurie vyksta antradienį, penktadienį ar šeštadienį augančio mėnulio metu!

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Šį ženklą globoja Marso planeta, todėl Avinas neretai išsiskiria iš kitų azartu, ryžtu ir ištverme. Žmonės, gimę nuo kovo pabaigos iki balandžio pabaigos, išsiskiria savo veržlumu ir neišsemiama energija, dvasine stiprybe ir milžinišku ryžtu. Iš trūkumų nebent galima išskirti jų užsispyrimą ir tiesmukiškumą. Nors jiems ir svarbiau ne tik pasiektas rezultatas, o žaidimo procesas. Beje, šio Zodiako ženklo atstovus gana dažnai lydi ponia Sėkmė, vadinasi,  jie gali laimėti, tik kartais jiems pritrūksta pakankamo nusiteikimo. Geriausia šio ženklo atstovams loterija yra „La Primitiva“, kurioje dideli šansai laimėti. Todėl žaidėjui nereikia ilgai ir sunkiai gaudyti sėkmę.

Pavartykite kalendorių ir pasirinkite dieną, kai jūsų sėkminga diena sutampa su loterijos žaidimo diena. Jūsų laimingos mėnesio dienos: 1, 20, 30. Būtent tomis dienomis galite drąsiai nusipirkti loterijos bilietą. Pavyzdžiui, jei užpildysite derinį „5 iš 36“, naudokite siūlomus skaičius 6,9,14, 25,33,34.  O jei šiandien yra ketvirtadienis, greičiau lėkite nusipirkti bilietą! Tai ne dažnai pasitaikanti proga laimėti!

 

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)

Šio ženklo atstovai garsėja savo atsidavimu draugams ir šeimos nariams. Nepaisant to, Jautis  yra atsargus ir praktiškas. Be to, ir atsakomybė jam nėra vien tuščia frazė. Nepaisant sunkumų, jie savo tikslo siekia atkakliai ir metodiškai. Bet jų materialistinis požiūris į gyvenimą rodo, kad jiems geriausiai tinkama loterija yra „EuroMillions“. Joje galima laimėti labai daug, tiesiog reikia šiek tiek pasistengti. O šio ženklo žmonėms neturėtų pritrūkti nuojautos ir įgūdžių, įgyvendinant tokią strategiją.

Jūsų laimingi numeriai: 2, 19 ir 24.

Beje, jei pasisektų laimėti aukščiau minėtoje loterijoje, tada ne pro šalį būtų pamėginti savo laimę,  patikėjus žvaigždžių įtaka laimėjimui realybe, ir „Powerball“ loterijoje! Bet patikslinkite iš anksto kada įvyks žaidimas. Siūlome užbraukti šiuos atsitiktinai siūlomus skaičius: 13, 23, 29,30, 38, 40.  Patariame pirkti bilietą penktadienį nuo pat ankstaus ryto!

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

Žmonės, gimę pavasario ir vasaros sankirtoje, yra nepaprastai protingi, linksmi ir žavūs piliečiai, kurie lengvai įveikia sunkiausias problemas. Jie išsiskiria lankstumu sprendžiant įvairius klausimus, taip pat smalsumu ir draugiškumu. Iš loterijų joms labiau tinka Ispanijos „Lottery Nacional“ nei kitos.

Kadangi tai yra dvigubas ženklas, galite drąsiai tikėtis dvigubo džakpoto! Premijos tuo nesibaigs, jei viskas įvyks penktadienį. Jei savaitės diena sutampa su laiminga data (3,11,28), jūsų šansai laimėti auga eksponentiškai. Užpildydami laukus tam tikra skaičių kombinacija, sutelkite dėmesį į skaičius: 1,21,41,24,4,29.

Primename, kad jūsų diena yra penktadienis – nepraleiskite progos!

 

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo atstovai yra jautrūs sutvėrimai, tačiau tuo pat metu yra kupini ryžto, atkaklumo, siekiant tikslo. Šio ženklo atstovai vertina atsidavusius jiems žmones bei teikia svarbą tiems, kas juos supa. Jei jums reikia išspręsti sunkią gyvenimo užduotį – kreipkitės į Vėžį.

Šio ženklo žmonėms bene tinkamiausia loterija yra „Lotto 6 of 49“ („Pick 6 XTRA“) su prašmatniais džakpotais ir dideliais piniginiais prizais.

Jūsų sėkmingiausia diena yra antradienis. Diena turi sutapti su šiais sėkmingais skaičiais: 9, 14 ir 18. Todėl galite drąsiai pirkti bet kurį loterijos bilietą šiomis dienomis! Išsirinkę skaičių kombinaciją: 32,43,28,25,3,37, galite susišluoti didžiulį laimėjimą! Bet kuriuo atveju premijos lauks jūsų, nes tai turėtų būti pagal žaidimo taisykles.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtų pasididžiavimas savimi ir arogancija nežino ribų. Bet šio ženklo žmonės išsiskiria ir dosnumu bei žavesiu. Jie charizmatiški, geba ir mėgsta būti visuotinio dėmesio centre. Loterijų atžvilgiu geriausias dalykas Liūtams yra amerikietiškasis „Powerball“ – loterija, kuri populiari visame pasaulyje!

Liūtai yra saulės vaikai. Todėl jos spindesys nušviečia šio ženklo žmonėms kelią į sėkmę ir laimę. Liūtams dažniausiai pasiseka pirmadieniais, žinoma, jei tą dieną įvyksta loterijos žaidimas. Be to, šio ženklo atstovai neliks be laimėjimo, jei jie susies žaidimą su 2, 13, 25 mėnesio dienomis. Jų sėkmingų skaičių kombinacija: 19, 26, 34, 42, 44, 38. Galite drąsiai juos pasirinkti ir užbraukti, neabejodami sėkmingu rezultatu!

 

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22)

Mergelė yra tvirta, rimta, turinti subalansuotą požiūrį į bet kurio klausimo sprendimą ir joms „antrinių“ klausimų nebūna. Šio ženklo atstovai taip pat išsiskiria iš kitų savo siekiu tobulumo ir aukšto intelektualumo link. Vis dėlto, dėl nesuprantamų priežasčių, Mergelės nesiryžta visą savo sąmoningą gyvenimą nuolat tobulėti. Jos netoleruoja sumaišties ir aplaidumo. Šio ženklo atstovams pirmiausiai visada reikia aiškumo ir konkretumo, prieš imantis kokių nors veiksmų ar veiklos. Tarp daugybės šio ženklo žmonių  didžiausias pliusas – savidisciplina ir atsidavimas organizacinei ar visuomeninei veiklai. Tai padeda Mergelėms pasiekti geriausių rezultatų savo veikloje, nepaisant jos specifiškumo. Tinkama Mergelėms loterija yra „Eurojackpot“. Šis žaidimas yra nuolat tobulinamas, o tai ypač svarbu šio ženklo atstovams!

Šio ženklo atstovams žvaigždės lems sėkmę kiekvieną antradienį, bet tik 16, 17 ir 25 skaičiams. Vienaip ar kitaip, bet jums turėtų pavykti išsirinkti laimingą bilietą ir iš karto pagauti sėkmę už uodegos! Patartina užpildyti žaidimų langelius šiais skaičiais: 6, 7, 3, 35, 33, 40. Ir neabejokite, kad žaidžiant loteriją, atneš ne tik sėkmę, bet ir nemažus dividendus!

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstyklės yra pats taikiausias ir šviesiausias žmonijos atstovas. Sunku atsispirti jų žavesiui. Jie yra nepaprastai komunikabilūs ir su jais lengva bendrauti labiau nei su bet kuriuo kitu Zodiako ženklo atstovu. Tiesa, neretai jiems pritrūksta abipusio sutarimo su „sąjungininkais“ ar partneriais, kad galėtų sėkmingai atlikti pradėtus darbus. Tarp šio ženklo atstovų yra nemažai diplomatų, estetų ir tiesiog protingų žmonių. Tikrą sėkmę Svarstyklėms žada „Superenalotto“ loterija – populiarus žaidimas Apeninų pusiasalyje. Bet nepaisant  daug pasakančio šio ženklo pavadinimo, reikia mesti visus svarstymus, abejones ir dvejones į šalį.

Ko gero sėkmingiausia jūsų diena yra antradienis ir atitinkamą mėnesį. Kitaip tariant, didžiausia tikimybė laimėti, jei pirksite  loterijos bilietą sausio, kovo ir rugpjūčio mėnesį. Tikėtina, kad jūsų laukia ir premijos bei įvairūs prizai. Taip pat didelė tikimybė laimėti, jei užpildysite žaidimo lauko langelius šiais skaičiais: 11, 36, 3, 27, 10, 30.

 

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

Skorpionai yra gana azartiški, bet tuo pat metu ir kūrybingi žmonės. Todėl gerai žino, kad reikia pirmiausiai ištyrinėti žaidimo taisykles, norint ką nors laimėti. Šiuo klausimu Skorpionams neprilygsta niekas. Jie yra visų geriausių dalykų, tobulybės mėgėjai. Tai reiškia, kad bet kokiose gyvenimo situacijose galite pasikliauti Skorpionais – jie jūsų nenuvils. Bene sėkmingiausia  šio ženklo  atstovams loterija yra „Lotto 6 iš 45“, žaidžiama Austrijoje. Tai yra ne tik didelė galimybė  laimėti, bet laukia ir dideli prizai.

Jūsų sėkmingiausios mėnesio dienos yra 3,17, 27 ir  savaitės diena sekmadienis.  Jei šios išvardintos dienos sutampa su savaitės diena, galite drąsiai galvoti, kad laimingas bilietas jau jūsų kišenėje. Suprantama, jei jį nusipirksite. Tada galite tikėtis ir didelio piniginio prizo. Užpildydami žaidimo lauką, naudokite skaičius: 13, 1, 27, 7, 3, 32. Žaiskite ir pagaukite sėkmę už uodegos!

 

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Šauliai yra kosmopolitiški, komunikabilūs žmonės. Sklando daugybė legendų apie jų tiesmukiškumą ir laisvą mąstymą.  Bet tuo pačiu nėra labiau optimistinio ženklo kaip šis. Šauliams patinka įvairovė, todėl jiems nieko nereiškia leistis į nuotykius, net ir labai rizikingus! Manoma, kad Šaulio sėkmingiausias loterijos žaidimas „Mega Millions“, kurioje žaidžiant tikrai pavyks.

Juo labiau žinant, kad Šaulys yra azartinis Zodiako ženklas.

Jūsų „šlovės“ diena yra trečiadienis. Pirkdami loterijos bilietus, atkreipkite dėmesį į 1, 2, 4, mėnesio dienas. Manoma, kad tada didžiausia galimybė laimėti. O jei užpildydami langelius, įrašysite skaičius 45, 33, 20, 25, 22, 37, galite būti užtikrinti, kad laimėjimas netrukus bus jūsų kišenėje!

 

Ožiaragis (gruodžio 22 -sausio 20)

Tikriausiai niekas neabejoja, kad šio ženklo atstovai yra rimti, produktyvūs ir darbštūs. Jie išsiskiria iš kitų retu praktiškumu, įgyvendinant savo puoselėjamą tikslą. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, potencialūs lyderiai, bendražygiai su sveiku humoro jausmu. Bendrauti su jais yra labai malonu! Bene sėkmingiausia šio ženklo loterija yra „France Lotto“. Kaip ir visi prancūzai, Ožiaragiai gerbia tradicijas, todėl jiems reikia pabandyti žaisti  būtent „France Lotto“, nes loterija, pagal seniai nusistovėjusias tradicijas, žaidžiama tris kartus per savaitę.

Vienas svarbiausių ir ko gero pagrindinis šio ženklo bruožas yra atkaklumas, todėl Ožiaragiai dažniausiai tampa nugalėtojais. Jei loterijos žaidimas vyksta šeštadieniais, šią dieną žvaigždės yra labai palankios šio ženklo atstovams. Pabandykite išsirinkti laimingą mėnesio dieną iš trijų siūlomų: 13, 16, 24. Norėdami užpildyti visus langelius (15 iš 27), turite nepamiršti savo laimingų numerių 27, 19, 3, 2, 7, 29. Žaiskite ir tapkite turtingi!

 

Vandenis (sausio 21- vasario 19)

Vandeniui būdingas išradingumas ir desperatiškas tikslo siekimas. Be to, šio ženklo atstovai yra  charizmatiški ir ištikimai laikosi savo gyvenimo devizo. Jie taip pat yra neįprastai atkaklūs ir tolerantiški kitų žmonių atžvilgiu. Mes rekomenduojame Vandeniui mėginti laimę „Dupla Sena“ loterijoje, kuri žaidžiama Brazilijoje.

Galvojate, kad per daug toli, kitame pasaulio krašte? Nustokite abejoti, pradėkite žaisti ir atidžiai įsidėmėkite bei klausykite mūsų patarimų. Ketvirtadienis  – jūsų sėkmingiausia diena. Svarbu, kad  loterijos bilietą  nusipirktumėte šiomis mėnesio dienomis: 8, 9, 18. Pildydami bilietą, nepraleiskite rekomenduojamų numerių: 23, 27, 33, 45, 34, 43.

 

Žuvys (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys yra kūrybingos prigimties, malonūs ir paslaugūs žmonės. Jie yra labai jautrūs ir dažnai pasąmoningai suvokia dalykus. Kitaip tariant, tai vadina telepatija. Šio ženklo žmonės linkę įsijausti į kito žmogaus problemas. Šio ženklo atstovai visada pasirengę išklausyti ir, jei įmanoma, padėti kenčiantiems. Žuvys pasižymi lakia vaizduote, todėl neretai demonstruoja meilę kūrybai. Jiems ko gero tobulai tinka „Canada Lotto 6/49“ loterija. Mat joje traukiami labai dideli piniginiai prizai!

Žvaigždės pataria nesileisti į smulkmenas, o žaisti iš peties! Solidų prizą gaus tas, kuris pasinaudos ‚loterijos agento“ pasiūlymu  žaisti mėnesio 2, 3, 25 dienomis, ketvirtadieniais. Be to, patartina įsigyti ne vieną loterijos bilietą, o iš karto kelis. Anot ekspertų, tada tikimybė laimėti padidėja keliasdešimt kartų. Suprantama, jei dar užpildysite laukelius, naudodami šiuos skaičius: 21, 12, 15, 42, 40, 37.

 

 

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą