Laisvas pasirinkimas gali būti žalingas: kai turi per daug laisvės rinktis, tau sunku priimti sprendimą. Ir žmogų demotyvuoja priimti teisingą vienintelį sprendimą

Greičiausiai tiesiog smalsumo vedami. Tuo pačiu norėdami palyginti save su kitais, pasakyti sau „bet aš vis tiek geresnis!“ ir paglostyti savimeilę. Bet yra nemažai ir tokių, kurie ir toliau dairosi tos vienintelės arba „gal kažkas išdegs dar įdomesnio“.

Nemažai ir tokių vaikinų, kurie nori tiesiog paflirtuoti su kitomis merginomis, tikriausiai ir pakelti savivertę, įsitikinti, kad „kolbose vis dar yra parako“ bei paįvairinti laisvalaikį. Merginų dėmesys, apskritai pasisekimas tarp priešingos lyties atstovių kelia savivertę ir nuotaiką, verčia jaustis nepriklausomu nuo esamų dabartinių santykių.

Beje, vieno tyrimo duomenimis, 70 proc. sėkmingų santykių prasideda tada, kai vienas iš partnerių vis dar yra ankstesniuose.

Panašu, kad dėl tos pačios priežasties užimtas vyras ar vaikinas labiau traukia merginas: juk uždraustas vaisius saldesnis.

O gal tik jūs manote, kad turite gerus santykius, seksą ir perspektyvius ateities planus su tuo vaikinu? Gal jis galvoja visai kitaip?

Jei vaikinai tai daro norėdami flirtuoti ir šnekučiuotis su kitomis merginomis, tai merginos – priešingai: neretai pasinaudoja šia programėle, norėdamos pasekti savo gerbėją ar naują vaikiną, kad ten sėdi ir pamatyti, kaip jis ten save „reklamuoja“.

 

„Instagram“ nuotrauka

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą