Visais laikais vaikai buvo ir lieka labiausiai neapsaugoti. Net viduramžiais smurtas prieš vaikus buvo beveik įprasta daugelyje šalių. Net ir šeimoje psichologinė, fizinė ir seksualinė prievarta prieš vaiką visada buvo. Bet ir XX amžiuje ir iki šių dienų vaikų seksualinė prievarta, deja, tapo kone įprastas dalykas. B to ir gana išsivysčiusiose šalyse. Tiesiog tada jie apie tai nerašė, nes didžioji dauguma šių atvejų buvo nutylėta. Ir tik iš įprastų epizodų, kurie baigdavosi, pavyzdžiui, žmogžudyste, sulaukdavo viešumo. Ne taip seniai popiežius atgailavo prieš parapijiečius dėl kunigų pedofilų, o 2008–2009 metais visa Kanada šurmuliavo, atskleidus tiek daug vaikų tvirkinimo ir seksualinės prievartos atvejų. Tiesa, vaikais nepasitikėjo tėvai ir tik sulaukę pilnametystės paskelbė, kas jiems nutiko. Bet neretai nutinka ir priešingai – tėvai, nepasitikėdami teisėsaugos institucijos, patys imasi teisėjų vaidmens  ir skelbia pedofilams savo nuosprendžius.

 

Nužudė už tai, kad glostė dukters kojas

2003 metais Danijoje gyvenančiam britui, 55 metų Stevenui Hoasui  buvo paskelbtas teismo nuosprendis dėl pedofilo nužudymo, kuris seksualiai priekabiavo prie jo dukters. Nuteistas 14 metų kalėjimo S.Hoasas apskundė teismo sprendimą  aukštesnei teisminei instancijai, kadangi įsitikinęs, jog bausmė per griežta ir neadekvati. Nuteistasis pareiškė, kad dėl visko kalta teisminė sistema, kuri nieko nepadarė, kad apgintų jo dukterį.  Bet nuteistasis ir toliau neslėpė savo neapykantos seksualiniam nusikaltėliui ir nesigali, ką padarė su juo. Priešingai – tvirtina, kad pedofilas sugriovė jo dukters gyvenimą

55 metų  Stevenas Hoasas teismo proceso metu pareiškė, kad jis visai nesiruošė žudyti  Willy‘io Anderseno, bet taip pasielgė būdamas afekto būsenoje, nes tas vyras nuskriaudė jo vaiką.

Britas Stevenas Hoasas persikėlė gyventi iš Londono į Daniją prieš 13 metų. Vyras susidraugavo su Andersenu kelionėje į žvejybą. Po kiek laiko Stevenas sužinojo, kad jo 9 metų dukterį, kažkokiu pretekstu pasikvietė į namus Andersenas, kur ėmė glostyti jos kojas. Tačiau tyrėjai pareiškė, kad tai nebuvo pakankama priežastis žudyti žmogų.

Hoasas, pasižymintis karštu temperamentu, kuris jau buvo teistas Jungtinėje Karalystėje už bandymą nužudyti, sužinojo iš kažko, kad Andersenas jau ir anksčiau buvo kaltinamas pedofilija. Tada jis su savo draugas nuėjo atkeršyti iškrypėliui. Jie rado pedofilą savo automobilyje. Po  šūvio į tarpuakį Andersenas mirė vietoje.

Hoaso advokatas teigė, kad jo klientas nenorėjo nužudyti, nes tik norėjo pagąsdinti pedofilą. „Daugelio akimis jis yra herojus“, – sakė advokatas teisme. Daniją jau keletą kartų kritikavo už labai liberalius įstatymus prieš seksualinius nusikaltėlius. Pedofilai netgi gali turėti savo svetainę – kaip žodžio laisvės išraišką. Tuo pačiu daug danų kovoja už įstatymų sugriežtinimą.

2003 metais Argentinoje tėvas kastravo benamį vyrą, kuris mėgino išprievartauti jo protiškai neįgalų sūnų. Ši istorija taip pat sulaukė labai didelio visuomenės palaikymo po to, kai jis pasidavė policijai.

Apie 97 proc. vietos laikraščio „Pagina12“ apklaustų žmonių teigė, kad jie palaiko 49 metų Miguelį Angelo Montielio veiksmus. Keršytojas peiliu nupjovė benamio penį ir sėklides, kuris lindo prie jo neįgalaus sūnaus.

Kaip išsiaiškino tyrėjai, benamis iš pradžių sumušė berniuką, po to privertė jį eiti su juo kartu į dykvietę, atokioje vietoje esantį namelį, kur ir bandė atlikti su juo seksualinės prievartos aktą. Vaikui tik per stebuklą pavyko ištrūkti ir pabėgti.

Tėvas, susitikęs sūnų gatvėje ir pamatęs mėlynes ir žaizdas ant jo kūno, pradėjo aiškintis, kas nutiko. Berniukas jam viską pasakojo. Įsiutęs tėvas nubėgo į dykvietę ir atrado prievartautoją nurodytoje vietoje. Po kastracijos, įvykdytos virtuviniu peiliu, tėvas lydimas visos šeimos nuėjo į policijos nuovadą.

Montieliui buvo pateiktas kaltinimas dėl padarytos rimtos žalos sveikatos sutrikdymui. O iškastruotas vyras buvo apkaltintas bandymu išžaginti nepilnametį vaiką.

Pedofilas buvo išgabentas į ligoninę, prižiūrint policijos pareigūnams.

Montielio advokatas sakė, kad jo ginamasis gali išvengti kalėjimo, jei pavyks įrodyti, jog jis įvykdė nusikaltimą afekto būsenoje

 

Rusų moterys įvykdo žiaurias žmogžudystes, išžaginus jų   nepilnamečius vaikus

2008 metais Primorjės krašte, Vladivostoke milicija tyrė žiaurų pedofilo nužudymą.  Su juo susidorojo 8-mečio berniuko motina, užmušusi iškrypėlį tiesiog berniuko akyse, rašė „Interfaksas“.

Vladivostoko gyventoja  surengė žiaurų linčo teismą galimam pedofilui.

58 metų vyras buvo rastas kanalizacijos šulinyje Pervomaisko miesto rajone. Jo kojos, rankos ir galva buvo apvyniotos lipnia juosta.

Tyrimo duomenimis,  su vyru susidorojo vyras ir moteris, kuri sužinojo, kad nužudytasis daug kartų išprievartavo jos aštuonerių metų sūnų. Vaikas pats pasakojo motinai, kad patyrė seksualinę prievartą.

„Moteris ir jos pažįstamas nusprendė patys išsiaiškinti su prievartautoju, – aiškino viena tyrėjų, –   Aukos motina ir jos pažįstamas mušė pedofilą tiesios berniuko akivaizdoje, kol mirė. Suprasdamas, kas atsitiko, linčiuotojai nusprendė atsikratyti lavono, paslėpdami jį kanalizacijos šulinyje šalia savo  namų“.

Tais pačiais metais lapkričio viduryje Čeliabinske buvęs specialiųjų pajėgų kareivis buvo nuteistas 2,5 metų laisvės atėmimo bausme nužudžius pedofilą, kuris užpuolė jo 6 metų dukterėčią.

O savaite anksčiau Sankt Peterburge buvęs boksininkas Naujųjų metų išvakarėse užmušė 19 metų studentą iš Uzbekistano, kuris bandė išžaginti sportininko 8 metų posūnį.

Per tuos metus būta nemažai atvejų, kai rusų moterys įvykdo žiaurias žmogžudystes, išžaginus jų   nepilnamečius vaikus.

Toje pačioje Čeliabinsko srityje, rugpjūčio viduryje moterys sudegino jauno vyro, išprievartavusio vienos jų sūnų, motiną.

Tyrimo duomenimis,  nusikaltimas buvo įvykdytas rugpjūčio 16 dieną, viename Pietų Agapovskio rajone. 17 metų paauglys, kuris buvo girtas, įlipo per langą į butą, esantį Sadovos gatvėje, kai ten nebuvo suaugusiųjų. Tada užpuolikas išprievartavo 8 metų šeimininkės sūnų. Bet buvo užkluptas ir sulaikytas vietoje, bežaginant vaiką, jo giminaičių.

Praėjus porai valandų, supleškėjo prievartautojo motinos namai, o kitą rytą pareigūnai aptiko žmogaus liekanas. Atlikus ekspertizę paaiškėjo, kad tai buvo namo šeimininkės, 47 metų Rozos Četvergovos palaikai, kuri  ir buvo nepilnamečio prievartautojo motina.

Sulaikius išžaginto vaiko motina paaiškino, kad ji sąmoningai įvykdė nusikaltimą. Moteris tvirtino pasielgusi teisingai, kad ji linčiavo kaimynę, pagimdžiusią pedofilą. Prieš padegdama mirusios namus, moteris įsitikino, kad jos auka yra viduje. Tada padegėja  užrėmė duris pagaliu, apdėjo šiaudais, užpylė žibalo ir padegė.

 

Linčo teismai – vis populiaresnė rusų teisingumo atkūrimo forma

Kartais prie keršytojų motinų prisijungia ir aukų tėvai. Tačiau moterys vis dar imasi aktyvaus vaidmens, kurių motiniškas instinktas demonstruoja protu nesuvokiamą žiaurumą, susidorojant su galimais nusikaltėliais.

2004 metais Rezanėje sutuoktiniai Malachovai stojo mūru už sūnaus garbę, kurį prievartavo klasės draugai.

Pagal bylos medžiagą, kai sutuoktiniai  Malachovai sužinojo, kad nuo pirmos klasės jų sūnus buvo verčiamas čiulpti bendraamžių lytinius organus, o po to jie iš eilės prievartaudavo berniuką per išangę, tėvai nusprendė žiauriai atkeršyti nepilnamečiams iškrypėliams.

Pirmiausiai mama gatvėje patykojo vieną berniuką ir kartu su vyru nusitempė jį į Furcovos gatvės garažus. Vaikas verkė ir priešinosi, bet jam buvo grasinama, jei rėks, pakiš po mašina.

Garaže šeimos galva liko saugoti jaunojo įkaito, o moteris nuėjo antro. Ji, padedant sūnui, išviliojo vaiką į gatvę, o tada taip pat nusivedė į egzekucijos vietą. Abu berniukai buvo verčiami vienas kitam numauti trumpikes, o po to turėjo santykiauti pakaitomis per išangę. Be to, vienas vaikas buvo stipriai sumuštas.

Tik praėjus keliems mėnesiams rajono  prokuratūra iškėlė baudžiamąją bylą ir egzekucijos sumanytojams ir kitiems trečios klasės mokinių tėvams.

Anot teisėsaugos pareigūnų, linčo teismai pastaruoju metu tampa vis populiaresnė rusų teisingumo atkūrimo forma. Be to, visuomenės akyse jie atrodo kaip didvyriai.

Kad ir minėtas atvejis, įvykęs  2008 metais sausio 1 dieną Sankt Peterburge, kai boksininkas Aleksandras Kuznecovas mirtinai sumušė Uzbekistano pilietį Bahtishodą Khayrillajevą. Anot sportininko, jo nužudytas 19-metis bandė išprievartauti jo 8-erių posūnį.

Toks susidorojimas sukėlė karštas diskusijas visuomenėje, o pats Kuznecovas įgijo kovotojo su iškrypėliais šlovę. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad didvyriškumo aura buvo labai perdėta, nes pats Aleksandras Kuznecovas buvo ne kartą teisiamas už disponavimą narkotikais ir apiplėšimus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą