Ne visos močiutės yra vienodos. Vienos skiria labai daug laiko savo anūkams ir namų ruošos darbams, o kitos linkusios gyventi tik sau. Šiame horoskope močiutės vertinamos pagal Zodiako ženklus nuo geriausios iki blogiausios.

 

Uoliai gina savo anūkus, iškilus konfliktams ar nesusipratimams mokykloje

Vandenio ženklo močiutė yra anūkų svajonė, nes ji žino, kaip išlaikyti subtilų balansą tarp teikiamos pagalbos ir galimybės nesikišti į vyresnių atžalų reikalus. Ir namų ūkyje ji sukasi kaip vijurkas.

Svarstyklių močiutė pirmiausiai stengiasi ugdyti anūkus, kad jie užaugtų protingi, sąžiningi ir patikimi žmonės, o ne konkuruoti su savo vaikais, kurie jų sugebės geriau tą padaryti. Be to, anūkai tiesiog dievina savo močiutes, gimusias po Svarstyklių ženklu, nes galima su jomis pasikalbėti apie viską, nepaisant amžiaus skirtumo.

Tuo tarpu Jaučio ženklo močiutė, uoliai gins savo anūkus, iškilus konfliktams ar nesusipratimams mokykloje. Juo labiau, nuo bendraamžių patyčių.  Be to, šio ženklo močiutės kepa nuostabiai skanius pyragus. Tiesa, kartais jose pabunda maištaujanti dvasia ir nori bent truputį pagyventi savo malonumams.

Vėžio ženklo močiutė yra maloni ir nuoširdi moteris. Ji stengiasi užstoti savo anūkus nuo griežtų  tėvų reikalavimų ir neretai tampa savo anūkų ištikima sąjungininke.  Be to, šio ženklo močiutės išsiskiria iš kitų tuo, kad  su didžiule meile gamina maistą ir atokvėpio minutėmis ar laisvalaikiu nepamiršta savo mėgstamo pomėgio – ima virbalus ar vąšelį į rankas. Todėl šio ženklo močiutės anūkai visada gardžiai pamaitinti ir apmegzti nuo galvos iki kojų.

Anūkai didžiuojasi savo močiutėmis, gimusiomis po Dvynių Zodiako ženklu, nes jos atrodo jaunesnės pagal savo amžių, niekada nepraranda savo jaunatviško entuziazmo ir visada sugalvoja įdomių ir linksmų žaidimų.

 

Šaulio ženklo močiutė dažnai neturi laiko bendrauti su anūkais

Tuo tarpu Mergelė  ženklo močiutė visada atskuba į pagalbą savo anūkams bei pataria ar atranda  jiems išeitį iš bet kokios situacijos. Svarbiausia – parodyti jai pagarbą ir visada klausyti jų išmintingų patarimų.

Liūto ženklo močiutė paprasti būna dosni anūkams savo dovanomis ir dėl to nereikalauja pelnytų komplimentų, nes jos anūkai visada yra protingiausi ir gražiausi. Be to, šio ženklo atstovės yra  vienos iš tų močiučių, dėl kurių dėmesio kovoja ir varžosi keturkojai, bet dažniausiai užima antrąsias vietas. Suprantama, po anūkų.

Ožiaragio močiutė būna labai susirūpinusi dėl savo anūkų pasiekimų, nes  jai labai svarbu, kad jie ne tik gerai mokytųsi, bet ir kažką pasiektų gyvenime. Tai yra įgytų gerą išsilavinimą. Todėl ji kiek gali padeda jiems ir finansiškai. O su amžiumi pradeda jau suaugusiems anūkams pasakoti, kaip ji mokėsi, kuriems įdomu klausytis  ir patiems prisiminti savo mokyklos laikus.

Nelengva sutarti su Avino ženklo močiute, nes ji dėl savo aštraus liežuvio ir gana impulsyvaus charakterio neretai supyksta ant anūkų ir net įsižeidžia,  jei nepaisoma daugybės jos patarimų.

Senstant  Žuvų ženklo močiutės tampa labai pažeidžiamos, todėl gali  kabinėtis prie anūkų su savo reikalavimais ir nurodymais, kurie nenori joms paklusti.

Šaulio ženklo močiutė dažnai neturi laiko bendrauti su anūkais ir bent kartais padėti vaikams, nes ji aktyviai užsiima asmeniniu gyvenimu, visuomet iškeldama  į pirmą vietą savo interesus.

Skorpiono ženklo močiutei neretai būna sunku rasti bendrą kalbą  ne tik su vaikais, bet ir su anūkais. Nepriklausomai nuo jų amžiaus. Skorpiono senolės gilinasi į savo vidinį pasaulį, todėl joms sunku parodyti savo meilę  anūkams ir sugalvoti jiems žaidimų bei kitų užsiėmimų, norint turiningai praleisti laiką su jais.

Žinoma, visos močiutės yra skirtingos, tačiau yra ir tokių, kurios pagal pašaukimą yra geriausios močiutės.

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą