Meigo Märkas su šeima

Per pastaruosius šešerius metus 29-erių metų estas Meigo Märkas įveikė daugiau nei 19.955 km. nuo Estijos iki Indonezijos ir aplankė 20 šalių. Jau neminint, kad jis sutiko savo gyvenimo meilę!

 

Pasikliovė nepažįstamų žmonių gerumu ir pasitikėjimu

29-erių metų estas Meigo Märkas  gyveno tipinio jaunuolio gyvenimą, kol 2014 metais išgirdo TED kalbą, kurią vedė Jeanas Béliveau. Jeanas pasidalino savo 11 metų žygio po visą pasaulį istorija, o Meigo akimirksniu ją pasigavo. Išgirdęs nepažįstamojo žodžius, vaikinas pasakė sau: „Kažkas pasikeitė mano viduje“.

Taigi, turėdamas mažiau nei 9 JAV dolerius, Meigo leidosi į didžiulį nuotykį! Jis iš anksto numatė ir žinojo, kad pakeliui turės pasikliauti nepažįstamų žmonių gerumu ir pasitikėjimu. Ir jie jo nenuvylė!

Bėgant metams, daugiau nei 2200 žmonių padėjo Meigo kelionėje, leisdami jam pavalgyti kartu su šeima, apgyvendindami jį kelioms naktims ar tiesiog paskatindami jį tęsti kelionę. Estas per visą kelionę vedė dienoraštį, kuriame ir užfiksavo visų žmonių gerumą, parodytą jam, o po to paskelbė savo „Instagram“ paskyroje!

Meigo Märkas  taip pat lankėsi Lenkijoje, Rumunijoje, Graikijoje, Turkijoje, Irane ir Singapūre. Vienas mėgstamiausių jo sustojimų buvo Vietnamas, nes būtent ten jis susitiko su moterimi, kuri dabar yra jo žmona Sam!

Mylima moteris palaikė jo misiją nuo to laiko, kai jiedu susipažino. Tiesa, ji neprisijungė prie jo  žygio, nes žinojo, kad tai yra kelionė, kurią jis pats turi įveikti. Bet moteris kiek įmanydama palaikė jį.

 

Iki šiol nebuvo net minties mesti kelionę

Mylimieji susituokė 2018 metais, o po metų pasalį išvydo jų kūdikis!

Net ir dabar Meigo nėra baigęs keliauti. Jis planuoja tęsti savo žygį tol, kol nueis tą patį atstumą, kokį užima žemės pusiaujas. Tai yra beveik 50 tūkst. kilometrų.

Tiesa, jis savo kelionę turėjo nutraukti dėl kilusios „COVID-19“ pandemijos ir grįžti su šeima į savo gimtinę!

„Bet iki šiol nebuvo net minties mesti kelionę, – sakė jis. – Net sunkiais laikais. Kuo kritiškiau analizuoju savo kelionę, tuo labiau noriu ją tęsti … Visada stengiuosi būti įsitikinęs, kad visi sau išsikelti iššūkiai iš tikrųjų yra pasiekiami ir tai gali padėti mums tapti išmintingesniais, geresniais ir stipresniais!“.

Dabar Meigo iš tikrųjų gyvena mintimis, kas nebeteks ilgai laukti ir jis galės toliau tęsti savo kelionę po pasaulį!

Galite sužinoti daugiau apie Meigo Märko kelionę  peržiūrėję nuotraukas ir vaizdo įrašus „YouTube‘e“ ir „Instagram‘e“.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą