Kartais labai svarbu įsiklausyti į savo intuiciją, norint priimti teisingą sprendimą. Archyvo nuotrauka

Ar kada nors jautėte kažką nuoširdžiai ir vėliau paaiškėjo, kad buvote teisus? Tai jūsų intuicija, kalbanti su jumis. Jau šimtmečius žmoniją žavėjo „šeštojo pojūčio“ ir suaktyvėjusios intuicijos idėja. Daugelis mano, kad už mūsų penkių pagrindinių pojūčių yra įgimtas gebėjimas suvokti ir įprasminti pasaulį būdais, kurie pranoksta fizinį pasaulį.

Žvelgiant iš psichologinės perspektyvos, intuicija yra automatinis procesas, padedantis daryti išvadas apie situacijas ar žmones be sąmoningo samprotavimo. Toks nesąmoningas apdorojimas dažnai verčia žmones galvoti apie intuiciją kaip apie paranormalų ar dievišką reiškinį.

„New England Journal of Medicine“ paskelbtas tyrimas rodo, kad PIEZO2 genas suteikia mums papildomų jutimo galimybių. „Šeštasis pojūtis“ dažnai vadinamas šiuo paslaptingu gebėjimu suvokti dalykus už mūsų įprastų pojūčių ribų – per padidėjusį jautrumą, ekstrasensorinį suvokimą ar gilų ryšį su mus supančiu pasauliu ir kitais žmonėmis.

Kai kurie ekspertai teigia, kad intuicija yra genetinė savybė, paveldėta iš mūsų protėvių. Šis šeštasis pojūtis papildo mūsų pagrindinius pojūčius – regėjimą, uoslę, skonį, lytėjimą ir klausą – ir leidžia „jausti“ kitaip.

Nors kai kurie žmonės turi stipresnę intuiciją nei kiti, manoma, kad turintys gerai išvystytą šeštąjį pojūtį turi pranašumą prieš tuos, kurie to neturi.

Norite sužinoti, kokia stipri jūsų intuicija? Atsakykite į toliau pateiktus 9 klausimus, kad sužinotumėte dabar! Bet negalvokite per ilgai, o pasitikėkite savo intuicija. Bei tuo pačiu išbandykite savo šeštąjį pojūtį.

 

  1. Kokios spalvos šis kačiukas: pilkas ar „ryžas“?

 

  1. Kuris iš šių žmonių yra nusikaltėlis?

  1. Kuris iš šių jaunuolių buvo „Titaniko“ keleivis?

 

  1. Kas nupiešė šį paveikslą: patyręs dailininkas ar dvejų metukų vaikas?

 

  1. Kuris iš šių vyrų serga šizofrenija?

 

  1. Kuris iš šių vaikų užaugęs tapo pasaulinio lygio futbolo žvaigžde?

 

  1. Ar ši nuotrauka buvo apdorota „Photoshop‘u“?

 

  1. Žmonės teigia, kad viename iš šių pastatų yra vaiduoklis. Kuris?

 

  1. Kokia ši korta?

 

Teisingi atsakymai:

 

Dabar apskaičiuokite rezultatą. Už kiekvieną teisingą atsakymą skirkite sau 1 tašką.

 

  1. „Ryžas“ kačiukas!

 

  1. Ianas Brady (vyras) ir jo partneris Mančesteryje nužudė penkis vaikus

 

  1. Frederickas Fleetas buvo tas, kuris pastebėjo ledkalnį, nuskandinusį „Titaniką“

 

  1. Šį piešinį sukūrė menininkas Cy Twombly’is

 

  1. Amerikiečių matematikas Johnas Nashas, ​​įkvėpęs filmą „Gražus protas“, sirgo šizofrenija

 

  1. Mažas berniukas raudonos spalvos apranga – tai Lionelis Messi 1992 metais.

 

  1. Ši nuotrauka yra tikra – jame vaizduojamos bangos Nazarėje, Portugalijoje (vaizdo įrašas)

 

  1. „Langham“ viešbutis Londone garsėja savo istorijomis apie vaiduoklius.

 

  1. Kitoje kortos pusėje – pikų dama!

 

 

Kiek taškų surinkote? Pasidalinkite komentaruose.

 

Nuo 6 iki 9 taškų

Turite aukštą intuicijos lygį. Sveikiname! Jūs turite galimybę jausti ir suvokti informaciją nežinodami jos šaltinio ar priežasties. Tai gali pasireikšti gebėjimu teisingai spėti arba priimti sprendimus remiantis neakivaizdžiais faktais ar įspūdžiais. Intuicija leidžia atpažinti subtilius signalus, kuriuos kiti gali praleisti. Tinkamai naudojama intuicija gali būti galinga priemonė priimant sprendimus ir suprantant mus supantį pasaulį. Dažniau pasitikėkite savo instinktais ir priimsite teisingus sprendimus.

Nuo 3 iki 5 taškų

Jūsų intuicija yra vidutinio lygio. Pagalvokite apie jos tolesnę plėtrą. Norėdami lavinti savo intuiciją, išbandykite tokias praktikas kaip sąmoningumo meditacija, dienoraščio rašymas ir dėmesys savo vidiniam balsui. Pasitikėjimas ir įsisavinimas šiuo vidiniu nurodymu gali pakeisti įvairius jūsų gyvenimo aspektus, todėl tai yra įgūdis, kurį verta ugdyti.

Mažiau nei 3 taškai

Jūsų intuicija silpna. Žmonėms, kurių intuicija žema, gali būti sunku atpažinti neakivaizdžius ryšius ar suprasti subtilius aplinkos signalus. Jie labiau linkę pasikliauti konkrečiais faktais ir logika, nepaisydami intuityvių įspūdžių ar nuojautų. Dėl to gali trūkti svarbios informacijos ar galimybių, kurias būtų buvę galima atskleisti atidžiau. Nesijaudinkite, intuiciją galima ir reikia lavinti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą