Pirmiausiai išsiaiškinus, ką ji mėgsta skaityti, kokios muzikos klausyti, kokios firmos marškinėlius dėvi – štai jums ir paruoštos pirmojo pokalbio temos. Archyvo nuotrauka

Surasti  sau porą šiuolaikiniame pasaulyje nėra lengva. Bet teisingai naudojant galimybes, gali padėti pritraukti patinkančio žmogaus dėmesį ir padidins tikimybę susitikinėti realiame gyvenime.  Žvelgiant iš kitos pusės,  dabar kasdienės pažintys vis labiau primena archajišką būdą. Nepaisant to, tai yra viena romantiškiausių situacijų, apie kurią norėsis papasakoti ir savo anūkams.

Bet kuri  realiame gyvenime įvykusi pažintis turi daugybę kitų neginčijamų pranašumų. Pirmiausiai dėl to, kad galite pamatyti merginą gyvai, o ne fotošopu  jos pagrąžiną nuotrauką. Kita vertus, galima išnaudoti visą savo žavesį, nes virtualus bendravimas vis tiek neperteikia visų gyvenimo niuansų.

 

  1. Parodykite pasitikėjimą ir atvirumą

Susitikus realiame gyvenime, neverbalinės užuominos gali  labai praversti. Todėl, jei užtikrintai laikysitės, nuolat (bet ne per dažnai) palaikysite akių kontaktą ir nuoširdžiai šypsositės, galima sakyti, jau atliksite pusę darbo ir didelė tikimybė, kaip laimėsite patinkančios  merginos dėmesį.

  1. Siūlykite pagalbą

Vaikinas, pasisiūlantis padėti merginai panešti sunkų krepšį ar didžiulį lagaminą, tai jau ženklas, kad jis yra supratingas ir užjaučiantis žmogus. Tik nepainiokite mandagumo su įkyrumu. Paprastai „ne“ vis tiek reiškia „ne“. Taigi, jei mergina mandagiai atsisakys jūsų paslaugos, nebūkite pernelyg atkaklūs, nes tai taškų jums tikrai nepridės.

  1. Daugiau sužinokite apie merginą

Pirmiausiai išsiaiškinus, ką ji  mėgsta skaityti, kokios muzikos  klausyti, kokios firmos marškinėlius dėvi – štai jums ir paruoštos pirmojo pokalbio temos.

Bet taip pat turėtumėte nepamiršti ir takto. Aišku, neverta komentuoti, ką mergina veikia savo telefone, net jei ji neuždengia ekrano ranka. Nes tai jau ribojasi su privatumu.

  1. Naudokite aplinką kaip įžangą į pokalbį

Jei kartu esate koncerte ar parodoje, jūsų skoniai greičiausiai atitinka, vadinasi, bus lengviau rasti ir temą pokalbiui. Taip pat gali būti naudingos  ir kitos lankytinos vietos: parduotuvė, kavinė, sporto salė. Kodėl gi ne?

Taigi, naudokite aplinką kaip pokalbio pradininką. Paklauskite, pavyzdžiui, kuris produktas ar patiekalas labiausiai patinka merginai? Atkreipkite dėmesį ir nepamirškite pasakyti, kad mergina atrodo kaip žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Aptarkite mokymo ir kitus gyvenimo klausimus. Apskritai išnaudokite visos dienos  galimybes maksimaliai.

  1. Nepamirškite pasakyti gražių žodžių ir pagirti

Tačiau venkite „genialių“ minčių, tokių kaip „aš skęstu tavo akių vandenyne“ arba „tavo besiplaikstantys plaukai man primena vėjo talžomas medžių šakas“. Taip pat  nepersistenkite  ir su originalumu. Susitikus pasakyti, kad merginos yra optimalus pirštų storis arba tobulas dantų kreivumas – ne pats geriausias variantas.

Taip pat geriau atsisakyti prašmatnių frazių. Pavyzdžiui, „tavo kvepalų dvelksmas mane tuoj pakylės iki dangaus“. Frazės turi atitikti esamą situaciją. Priešingu atveju visos pastangos gali nueiti šuniui ant uodegos. Galų gale jei nesate įsitikinę savo kalbėjimo įgūdžiais, tiesiog prisipažinkite, kad mergina jums patinka, kad ji įdomi ir tiek. Nuoširdumas yra geriau už bet kokį gražbyliavimą.

  1. Neforsuokite įvykių

Viskas, kas  įvyksta staiga ir nežinoma, ribojasi su pavojumi. Todėl būkite itin taktiški, mandagūs ir niekada nesikėsinkite į merginos asmeninę teritoriją. Priešingu atveju, jūsų jausmų impulsas ją paprasčiausiai išgąsdins ir privers greitai pabėgti. Net jei visa kita darote teisingai.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą