Vyras, kuris nieko daugiau nemato savo gyvenime, išskyrus mylimąją, automatiškai praranda vertę jos akyse. Archyvo nuotrauka

Meilė yra puikus jausmas. Ją apdainavo poetai, rašytojai, dailininkai ir skulptoriai. Meilė įkvėpė juos sukurti neprilygstamus literatūros, tapybos ir skulptūros šedevrus. Pavyzdžiui, štai kaip garsusis Renesanso epochos poetas Petrarka apibūdina savo mylimąją Laurą: „Tarp tūkstančių moterų buvo tik viena, kuri man nepastebimai trenkė į širdį“.

 

Žmonės tapo labiau viską apskaičiuojantys ir ciniškesni

Meilė atskleidžia ne tik didingus ir gražius jausmus, bet ir slaptus norus bei aistras. Ir visai nesvarbu, kokie yra šiuolaikiniai vyrai, bet jie taip pat dažnai kalba apie meilę. Tačiau jiems viskas nėra taip paprasta, nes merginos, jų nuomone, nuolat bando apgauti, kažką nuslėpti, palaiko santykius tik dėl pinigų ir panašiai. Ne veltui sakoma, pasitikėk, bet patikrink…

Laikai keičiasi, keičiasi ir žmonės. Ir jei anksčiau vyrai buvo pasirengę atlikti žygdarbius ir aukotis dėl gražios damos, tai šiuolaikiniai stipriosios žmonijos pusės atstovai vis tiek pagalvos, ar verta bent ką nors padaryti dėl jos.

Žmonės tapo labiau viską apskaičiuojantys ir ciniškesni. Galbūt dėl ​​to kalta vartotojiška visuomenė, kurioje mes visi gyvename, nes joje galima nusipirkti ar parduoti beveik viską. Moralinės vertybės neryškios, o ne itin gražūs poelgiai apipinti gražiais žodžiais.

 

Nori patikrinti šį traukos objektą – ar juo apskritai galima pasitikėti

Galbūt todėl kai kurie įtarūs vyrai visur mato  tik merginų klastą, gudrybes ir bandymus jais tik pasinaudoti. Todėl kokia  gali būti kalba apie meilę, kai pirmiausiai reikia nuodugniai patikrinti šį traukos objektą – ar juo apskritai galima pasitikėti.

Vienas labiausiai mėgstamų vyrų būtų,  patikrinti santykių pradžioje merginos ištikimybę. Tokių patikrinimų gali būti keli variantai: žinutės socialiniuose tinkluose iš panelei nepažįstamų vyrų paskyrų su pasiūlymu susitikti, dovanų ir gėlių siuntimas iš nepažįstamų vyrų ir panašiai.  Kai kurie nueina taip toli, kad siunčia savo draugus į pasimatymus, kur turi susitikti su „bandomąja“ mergina. Nepraėjus atrankos merginos, tai yra, atsakiusios į komplimentus socialiniuose tinkluose, priėmusios gėles ir sutikusios susitikti, iš karto atstumiamos ir paliekamos.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą