Mergina su viliojančiu apatiniu trikotažu visada atrodo geidžiama ir seksuali. Archyvo nuotrauka

Mūsų testas skirtas drąsiausioms! Mes garantuojame: sužinosite apie save daug netikėtų dalykų. Arba galbūt nuspręsite atnaujinti savo garderobą ar net savo elgesį už uždarų miegamojo durų.

Visos merginos mėgsta pirkti liemenėles ir kelnaites. Jie juos renkasi ne tik pagal spalvą ir stilių, bet ir pagal nuotaiką. Taigi, vieno komplekto paprastai nepakanka, jų visada susidaro keli, o kiekvienas skirtas tam tikroms progoms. Pavyzdžiui, šiandien norite dėvėti juodą apatinį trikotažą, o rytoj – raudoną ir labai seksualų. Ir tada kelias dienas iš eilės dėvite megztą rausvą liemenėlę ir linksmas kelnaites su „animaciniu“ užrašu. Kodėl taip yra? Ir ką apie jus gali pasakyti jūsų mėgstamas apatinis trikotažas?

Jūsų užduotis – kiekvienoje nominacijoje išsirinkti jums patinkantį modelį, užsirašyti ar prisiminti raidę: A, B, C arba D, kuria ji pažymėta. Tada testo pabaigoje jūsų laukia labai įdomus rezultatas. Taigi, pradedame…

  1. Pasirinkite komplektą, kurį norėtumėte nešioti kiekvieną dieną?

А – juodos spalvos apatinį trikotažą;

В – kūno spalvos apatinį trikotažą;

С – dramblio kaulo spalvos apatinį trikotažą;

D – melsvos spalvos apatinį trikotažą.

  1. Kurį komplektą norėtumėte pasirinkti ypatingai progai. Pavyzdžiui, penktadienio vakarui?

A – kūno spalvos arba juodą apatinį trikotažą;

B – rožinės spalvos ir kiek pamargintą apatinį trikotažą;

C – juodos spalvos su blizgučiais apatinį trikotažą;

D – oranžinės spalvos apatinį trikotažą ir chalatėlį.

  1. Su kokiu chalatu ar marškinėliais norėtumėte išgerti aromatingos kavos saulėtą šeštadienio rytą?

A – apsivilkusi šiltą chalatėlį su apskritimais;

B – apsivilkusi  baltos spalvos medvilninę pižamą (marškinėliai be rankovių ir šortai) su nėriniais;

С – apsivilkusi itin švelnios rožinės spalvos naktinius marškinėlius ir chalatėlį;

D – apsivilkusi lengvą rožinės spalvos suknelę su nėriniais.

  1. Kurį maudymosi kostiumėlį pasiimsite su savimi, kai eisite į paplūdimį?

A – margą su raišteliais šonuose;

B –  margą su rožinės spalvos apvadais;

C – vientisą, ryškiai mėlynos spalvos;

D – turkio spalvos su gėlėmis.

  1. Lagaminas beveik baigtas, belieka išsirinkti paplūdimio aksesuarą, kuris apsaugos jus nuo ryškios saulės. Koks jūsų pasirinkimas?

A – plačių brylių smėlio spalvos skrybėlė;

B – permatoma marga paplūdimio tunika;

С – baltos spalvos paplūdimio tunika;

D –  didžiulė margaspalvė šilko skara.

 

Atsakymus skaitykite žemiau!

 

Jei dauguma A

Ponia yra tobulybė. Taip, taip, jūs esate tobula mergina arba norite atrodyti taip. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir jūsų darbe viskas vyksta aiškiai pagal grafiką. Jūs niekada niekur nevėluojate. Žinote, kaip greitai pasiruošti, o tai savaime yra neįtikėtina. Jūs renkatės moterišką, nors ir šiek tiek agresyvų stilių, kurį daugelis vyrų taip mėgsta.

Deja, bet jūsų tobulumas gąsdina kitus. O žvelgdami į jūsų karjeros sėkmę, daugelis stipriosios lyties atstovų net neįsivaizduoja, kokia esate gera namų šeimininkė. Jūsų namai švarūs, o mieli svečiai pasitinkami kvapniais patiekalais, paruoštais pagal visas kulinarinio meno taisykles. Nors jūs dažniau renkatės mažai kalorijų turinčias salotas, nes bijote prarasti  dailias formas! Beje, miegamajame jūs taip pat esate geriausia, nors ne visada nuoširdžiai elgiatės su savo partneriu. Galbūt subtilų pliušinį chalatą, kuriuo vaikštote apsivilkusi po namus, kai šalia nėra nieko, verta vilkėti, kai esate  ir su savo mylimuoju? Tada jis tikrai nustos galvoti, kad esate „geležinė ponia“, kuri viską daro pagal iš anksto nustatytą tvarką. Pagaliau jūs abu tikrai atsipalaiduosite.

 

Jei dauguma B

Tikra princesė. Tiesiog dievinate lankelius, gėles ir nėrinius. Kartais mėgstate  maivytis. Bet užtat esate pajėgi atlikti drąsiausius, kartais nenuspėjamus veiksmus. Nors gražūs princai ne visada tai suvokia. Tikriausiai juos gėdina jūsų pernelyg didelė meilė viskam, kas sunkiai prieinama ir ne visiems pasiekiama. Todėl atrodote jiems per daug nekalta.

Tačiau dėl to neliūdėkite: aksesuarai nėra kliūtis tikriems jausmams. Atvirkščiai, jūsų išvaizdos mergina, prie kurios norisi prisiliesti, patikimai apsaugo jus nuo nenuoširdžių moterų širdžių medžiotojų. Juk nenorite atsidurti  Don Žuano vyrų pergalių sąraše.

Vis dėlto galbūt kartais turėtumėte atsisakyti įprasto stiliaus ir išbandyti ką nors ryškaus ir labiau seksualaus. Pavyzdžiui, raudonus ir juodus nėrinius ar leopardo rašto apatinius? Bijote, kad jums bus nejauku? Patikėkite, jūs ilgai neišbūsite su šiuo apatiniu trikotažu, nes vyras tikrai norės jį greičiau numesti.

 

Jei dauguma C

Jūsų aprangos kodas – praktiškumas. Jūs tiesiog dievinate komfortą, šilumą, jaukumą ir įvairiausius patogumus. Niekada neperkate bent šiek tiek per mažą,  nors ir puikiai atrodančią liemenėlę. Ir jūs elgiatės labai teisingai! Be to, jūs niekada nedėvėsite tamsios liemenėlės po šviesia palaidine. Net jei visi Paryžiaus ir Milano mados kūrėjai dar kartą deklaruotų tokią madą.

Apatinį trikotažą renkatės ypač atidžiai. Todėl variantas: nuėjau į parduotuvę, man patiko, nusipirkau neišbandžiusi – jūsų atveju tai tiesiog neįtikėtina. Net jei priešais jus seniai pažįstamas modelis yra tik naujos spalvos. Jūs sekate išpardavimus, nes verta apsvarstyti bet kokį pirkinį, o įsigyti patinkantį komplektą ir netgi su gera nuolaida yra dvigubai maloniau.

Tačiau yra vienas dalykas: jūs pernelyg dažnai „piktnaudžiaujate“ liemenėlėmis su putplasčio guma ir netgi su „push up“ efektu. Žinoma, jie atrodo puikiai, bet … nuoširdžiai jūsų mylimasis jau seniai svajojo paliesti krūtis ir pajusti po palaidine ne putplasčio puodelius, o aistringai alsuojančią krūtinę. Suteikite jam tokį malonumą, įsigykite bent vieną „a la nature“ komplektą, be pakeliančių krūtinę įdėklų.

 

Jei dauguma D

Svajonių mergina. Kas antras vyras svajoja apie jus – tokią švelnią ir seksualią. Tiesa, ne visi drįsta tai net sau prisipažinti. Juk esate nepasiekiamas idealas, beveik absoliutus moteriškumas. Net jūsų draugai jau seniai pripažino jūsų tobulumą, todėl namų spintoje turite niekada nedėvėtų kelnaičių ir liemenėlių atsargų. Ne, jūs jų nepirkote! Apatinį trikotažą jums dovanoja jūsų žavesio užkariautos draugės ir daugybė gerbėjų. Gaila, kad jie dažnai neatspėja jūsų  dydžio ir stiliaus. Draugių dėl kokių nors priežasčių perdovanotos liemenėlės visada yra per mažos, o tos, kurias vyrai parinko jums, yra šiek tiek per didelės.

Todėl į apatinio trikotažo saloną einate lengva širdimi: dovanos nesiskaito! Juk šilkinių chalatų su nėriniais niekada nebūna per daug, nes užsimetus juos lovoje taip malonu gurkšnoti kavą. Tegul jūsų draugės nustemba, kad jūsų naujas mylimasis yra pasirengęs patiekti pusryčius, pietus ir vakarienę jūsų miegamajame. Ne, jums to net neteks prašyti. Tiesiog jis pats panorės švelnumo ir romantikos šalia jūsų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą