Meilės sau kokybė tiesiogiai lemia meilės, kurią gaunate iš kitų žmonių, kokybę. Todėl pirmiausiai susikurkite tai ir viskas, kas yra žemiau šio standarto, pradės nykti, palikdama vietos tik tam, kas jums labiausiai tinka ir yra gerai. Archyvo nuotrauka

Iš kur kyla tikroji meilė? Ji atsiranda tuo metu, kai ką nors duodame ar dovanojame žmogui. Bet ne iš noro kažką gauti mainais, o tiesiog dėl to, kad norime žmogui padėkoti, įtikti. Ir tai yra pagrindinis skirtumas tarp tikros meilės ir priklausomybės nuo meilės, nes pastaroji išreiškiama troškimu turėti, gauti ir nieko neduoti mainais.

 

Yra pasirengę ką nors duoti moteriai

Kai moteris sako, kad myli vyrą, bet jos meilė išreiškiama tik tuo, kad ji nori jį visada turėti šalia,  kad jis išpildytų visas jos užgaidas, tai jokia meilė. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje yra sukurtos visos prielaidos, kad moterys ne mylėtų vyrus, o tiesiog jais naudotųsi. Todėl vartotojiškas moters požiūris į vyrus visada lems tai, kad ji šiuos vyrus keis kaip pirštines.

Vyrai nuo pat bendravimo pradžios, paprastai, yra pasirengę ką nors duoti moteriai. Vyras gali skirti moteriai dėmesį, išleisti dėl jos nemažai pinigų ar tiesiog paremti finansiškai. Tuo pačiu metu moteris tik sėdi ir laukia, kol vyras pradės ja rūpintis, jis pats duos jai tai, ko ji nori. O moteris nesiruošia nieko duoti, gali tik reikalauti ar manipuliuoti.

Žinoma, turima omenyje ne absoliučiai visos merginos ar moterys, bet dažniausiai vaizdas yra toks. Moterys vyrams kelia daug daugiau reikalavimų. Kad jis būtų aukšto socialinio statuso ir turėtų dideles pajamas, humoro jausmą, ir gebėjimo bendrauti su moterimis. Taip pat geros išvaizdos, bet tuo pačiu būti patikimas ir atsidavęs.

Tuo pačiu metu vyrui iš merginos dažnai reikia tik patrauklios išvaizdos. Be to, išvaizda vaidina didelį vaidmenį tik santykių pradžioje. O kai vyras jau yra pamilęs moterį ir jai ką nors padovanojęs, taip prie jos prisiriša, kad išvaizdos pokyčiai nebeturi įtakos jo požiūriui į ją.

Jei gerai pagalvotumėte, daugelis vyrų, kurie siekia moteriško dėmesio, tai daro tik tam, kad galiausiai ką nors duotų šioms moterims. Tai yra, vyras ieško galimybės nueiti į pasimatymą su moterimi, kad nuvestų ją į restoraną ar kavinę. Vyras vilioja moterį, norėdamas jai patikti ir padaryti ką nors malonaus.

 

Dauguma vyrų sumoka už abu ir nesuka dėl to galvos

Daugelis patyrusių vyrų gali patvirtinti, kad vyrams iš moterų reikia daug mažiau, todėl jie dažnai mylisi ne dėl socialinio statuso ir pinigų, o tiesiog dėl to, kad nori ką nors moteriai padovanoti. Vyrai netgi yra, vaizdžiai kalbant, savotiški kalnakasiai, kurie išgauna specialiai moterims skirtus išteklius.

Kaip dažnai matote merginas, kurios gali susimokėti už save restoranuose? Tuo pačiu metu dauguma vyrų sumoka už abu ir nesuka dėl to galvos. Jiems tai nesukelia nepatogumų.  Bet jei merginai būtų pasiūlyta susimokėti už save, ji labai pasipiktintų, net įsižeistų ir, greičiausiai, neateitų į antrą pasimatymą su šiuo vyru.

Tai reiškia, kad moterys jau nuo pirmųjų susitikimų bando ieškoti sau kažkokios naudos bendraudamos su vyru, o jei neranda šios naudos sau, tada gana nuoširdžiai pradeda vyrą laikyti nevertu ir neįdomiu. Tuo pačiu metu vyrai, paprastai, nesiekia naudos iš susitikimų su merginomis ir  yra pasirengę duoti ką nors savo. Tiesiog  gražiai praleisti laiką su panele.

O noras ką nors dovanoti tau patraukliam žmogui išreiškia tikrą meilę, o ne norą turėti, nieko nesuteikiant mainais. Tyrimų duomenimis, daugiau nei 90 proc. visų moterų dėl vienokių ar kitokių priežasčių nuo pirmųjų susitikimų vertina vyrą dėl išteklių, kuriuos galima iš jo paimti.

Ir tik labai nedidelė moterų kategorija iš pradžių bando įžvelgti vyrą kaip patikimą žmogų, su kuriuo ateityje galėtų kurti šeimą. Tačiau, kaip bebūtų keista, pasiūlymą vedyboms teikia ir vyras, nors pagal visus požymius santuoka moteriai naudingesnė. Ir tai yra dar vienas ženklas, kad vyrai yra pasirengę, visų pirma, ką nors padovanoti savo mylimoms moterims.

1 KOMENTARAS

  1. Sveiki, žiūrintieji, apsilankykite ADU tirpalo šventykloje (priestadu@gmail.com) ir atkurkite santuoką arba grįžkite su jo galingu meilės burtu. išbandykite jį ir pasidalykite savo liudijimu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą