Seksas atsisveikinant gali būti ir labai skausmingas

Draugavau su vaikinu. Su juo turėjau ir lytinių santykių. Bet po kiek laiko mūsų santykiai pašlijo. Jis pasiūlė pasimylėti paskutinį kartą ir baigti draugystę. Aišku, aš atsisakiau paskutinį kartą su juo mylėtis. O paskui ėmiau galvoti, gal reikėjo sutikti? Gal tada nebūtų nutrūkusi draugystė?  Ir pradėjau sielvartauti dėl to ir jo ilgėtis.

                                                                                               Agnė,16 metų

 

Tikriausiai ne viena mergina matė filme „atsisveikinimo sekso“ epizodą. Kai pagrindiniai filmo herojai nusprendžia nutraukti tarpusavio santykius ir atsisveikinant … užsiima seksu. Ir — о, stebukle! — po to persigalvoja ir toliau lieka kartu. Vis dėlto, kaip yra  su „atsisveikinimo seksu“ tikroviškame gyvenime? Išsiskiriant su vaikinu ar mergina, paprastai abu išgyvena audringas emocijas ir greičiausiai patiria ne tik įtampą, bet ir stresą. Todėl, jei bent vienam iš partnerių atrodo, kad mylėtis atsisveikinant – nėra gera idėja, tai verčiau net nemėginti tą daryti. Bet paskutinis seksas gali būti ir nuostabus, jei nusprendėte išsiskirti ramiai, taikiai ir likti gerais draugais. Taip pat ir dėl to, kad abu jaučiatės kažkiek kalti ir neteisingai pasielgę. Tada galite patirti labai aštrius ir malonius pojūčius!

Kokios dar priežastys gali versti atsisakyti paskutinio sekso? Greičiausiai dėl to, kad paskutinis seksas gali būti ir nevykęs, gali nuvilti ir liks tik skaudūs prisiminimai. Nes tikėtis romantiškų pojūčių taip pat nevertėtų, žinant, kad daugiau nebebūsi su (vis dar) patinkančiu ar mylimu vaikinu.

Pamėgink įsivaizduoti, kad užsiimi seksu su žmogumi, kuris ką tiktai tau pasakė, kad judviejų santykiai išsisėmė ir nebėra prasmės toliau juos tęsti. Sutik, švelniai kalbant, keistokai atrodys toks seksas. Be to, tikriausiai nežinosi ir kaip pasielgti iš karto po sekso – iš karto patraukti į skirtingas puses ar dar „patempti gumą“. Galų gale teks sugrįžti į realybę ir prisiminti, kad kaip ir jau išsiskyrėte. Nepriklausomai nuo to, kas kaltas dėl išsiskyrimo, „atsisveikinimo seksas“ gali kaip reikiant viską supainioti.  Mat gali atsinaujinti pirmieji ir stiprūs jausmai, išgyventi santykių pradžioje ar prisiminsi, koks jis buvo švelnus ir dėmesingas tau.

Kas žino, gal praėjus kiek laiko paaiškės, kad išsiskyrimo priežastis ne tokia ir rimta. Tada tikrai teks gailėtis. Bet žvelgiant iš kitos pusės, daug merginų galvoja, kad nedera vos susipažinus su vaikinu, iš karto pulti su juo į lovą. Bet tai smulkmena, palyginus su seksu paskutinį kartą. Kodėl? O ką judu po to pasakysite vienas kitam?

Žodžiu, merginoms paprastas patarimas: jei nesate užtikrintos, kad „paskutinis“ seksas padės susitaikyti su vaikinu, geriau venkite jo.  Nes atsidūrus nuogiems vienoje lovoje, pasimylėjus jis gali ir pasakyti atsisveikinimui: „Galėjai būti ir seksualesnė“.

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą