2006 metais Pensilvanijos gyventoja Jessica Capitani su motina ir vyru Franku atvyko į ligoninę atlikti ultragarso tyrimą. Pora laukėsi pirmagimio ir labai jaudinosi. Gydytojai nukopijavus užfiksuotą ultragarso tyrimą, pagal rezultatus tapo aišku, kad gims berniukas!

„Kai tik pamatėme vaizdą ekrane, iškart norėjome juo pasidalyti su visa šeima“, – prisimena Jessica.

Šeima šurmuliavo, džiaugėsi, bet gydytoja, priešingai nei būsimi tėvai, atrodė niūriai ir paprašė padėjėjos išjungti vaizdo kamerą.

„Tada gydytoja pasakė, kad norint labai tiksliai nustatyti vaiko lytį, reikia atlikti papildomus tyrimus. Aš tada net nesusimąsčiau, kad nieko negali būti tiksliau už ultragarso tyrimus. Taip pat nesupratau, kad tokiu būdu ji stengėsi išlošti laiko ir svarstė, kokį priimti sprendimą“,- sakė Jessica.

Bet gydytojai teko sunki užduotis: pranešti būsimiems tėvams,  kad berniukas turi Dauno sindromą, hidrocefaliją*, bei širdies ir žarnyno problemas.

Išgirdusi šią diagnozę bet kuri kita pora tikriausiai būtų nusprendusi nutraukti nėštumą. Bet Frankas ir Jessica apie tai net negalvojo. „Kiekvienas vaikas yra palaima. Jei vaikas serga Dauno sindromu, tai nieko nekeičia“, – sakė būsimoji mama.

Pora tvirtai nusprendė neatsisakyti kūdikio, o mylėti ir auklėti, nepaisant sunkumų.

Berniukas buvo pavadintas Cadenu, kuris reiškia „kovos dvasią“.

Prieš dvejus metus Cadenas su tėvais susitiko su Pensilvanijos gubernatoriumi Thomu Wolfu, kuris išreiškė palaikymą šeimai ir finansavo jo gydymą Miltono S. Hershey medicinos centre.

„Mums sūnus yra lobis, tikras stebuklas. Mes mylime Cadeną nuo to laiko, kai sužinojome apie nėštumą“, – sako Jessica.

________

* Hidrocefalija – normalaus smegenų vystymosi pažeidimas, susijęs su per dideliu skysčių kaupimu joje;

Socialinių tinklų nuotraukos

 

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą