Naya Marie Rivera – puertorikiečių kilmės JAV aktorė, kuri labiausiai išgarsėjo atlikus vaidmenį televizijos seriale "Glee". Rivera savo aktorės karjerą pradėjo 1991 metais televizijos seriale „The Royal Family“. Wikipedia.org nuotrauka

Amerikiečių aktorė Naya Rivera buvo 33 metų, kai dingo plaukdama laivu Piru ežere Kalifornijoje. Paieškos ir gelbėjimo operacijos rezultatų nedavė. Tačiau atradus moters kūną daugelis pradėjo kalbėti, kad jai kažkas „padėjo“ nuskęsti, rašo sandiegouniontribune.com.

 

Laivas buvo rastas dreifuojantis su miegančiu berniuku

2020 m. liepos 8 d. Naya Rivera kartu su savo 4 metų sūnumi Josie išvyko prie ežero, kur ruošėsi išsikepti kepsnių. Su savimi atsivežė anglies ir mėsos. Tačiau kažkodėl planai pasikeitė ir 13val. jie išsinuomojo pontoninę valtį sau. Nuomos laikas buvo 3 valandos (minimalus, kuriam buvo nuomojamos valtys).

Moteriai su vaiku negrįžus laiku, prieplaukos darbuotoja išvyko ieškoti. Laivas buvo rastas dreifuojantis su miegančiu berniuku, kuris buvo su gelbėjimosi liemene, o kitas, suaugęs, gulėjo valtyje. Moters niekur nebuvo.

Be liemenės, buvo ir baltas moters krepšys, kurį ji atsinešė su savimi. Jame buvo jos piniginė, asmens tapatybės kortelė, 3 skardinės „White Claw“ (alkoholinis gėrimas, populiarus JAV. Taip pat „švirkštai su rausva medžiaga“.

Po to berniukas detektyvams papasakojo, kad jie kartu ėjo maudytis. Po kurio laiko Naya padėjo sūnui grįžti į valtį, o po to ji ėmė šauktis pagalbos, iškėlusi rankas į viršų virš vandens.

Paieškos ir gelbėjimo operacija prasidėjo apie 17 val. Jai labai trukdė beveik nulinis matomumas po vandeniu ir dugno būklė su daugybe dumblių. Kitą dieną prie paieškų prisijungė Naya‘os artimieji ir draugai. Jos tėvas asmeniškai nardė su narais ieškodamas dukters.

Greitai rasti moters buvimo vietos nepavyko. Pareigūnai paskelbė ją mirusia.

2020 metais liepos 13 d., praėjus penkioms dienoms po dingimo, Naya‘os Riveros kūnas buvo rastas dreifuojantis Piru ežero Diablo įlankoje. Policijos duomenimis, ji nepatyrė jokių sužalojimų. Tai reiškia, kad pati nuskendo.

2020 metų rugsėjį buvo paskelbti skrodimo rezultatai. Buvo nustatyta, kad 33 metų moteriai galėjo svaigti galva, nes neseniai sirgo sinusine infekcija. Jos kraujyje buvo aptiktos terapinės nerimą mažinančios diazepamo ir fentermino (apetitą slopinančios medžiagos) dozės. Alkoholio kiekis nustatytas 0,016 promilės.

Venturos apygardos šerifas Billas Ayoubas teigė, kad vienintelė jų turima versija yra ta, jog tai buvo nelaimingas atsitikimas. Moteris negalėjo susidoroti su upės srove ir vėjo gūsiais. Laivas pradėjo dreifuoti, moteris sukaupė paskutines jėgas, kad įstumtų vaiką į laivą, tačiau pačiai nebeužteko jėgų įlipti. Byla buvo nutraukta.

Naya Rivera buvo palaidota „Forest Lawn“ memorialiniame parke, Los Andželo apygardoje, Kalifornijoje.

 

Greičiausiai tai buvo nelaimingas atsitikimas

Tačiau kai kurie  jos pažįstami netiki, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas?

Tą patį 2020 metų rugsėjį, kai policija paskelbė Riveros skrodimo rezultatus, jos jaunesnioji sesuo ir buvęs vyras… pradėjo gyventi kartu. Oficialiai paskelbta, kad 25-erių Nickeyla ir 37-erių Ryanas Dorsey, Josie tėvas, nusprendė gyventi po vienu stogu, kad kartu augintų berniuką. Žmogžudystės sąmokslo šalininkai mano, kad pora pasamdė ką nors, kad pašalintų Nyą. Sunku pasakyti, ar tai tiesa.

Vis dėlto greičiausiai tai buvo nelaimingas atsitikimas. Ir tam įtakos turėjo vaistai, kuriuos vartojo Rivera. Tiesa, buvo manančių, kad tai galėjo būti ir savižudybė.

„Aš labai abejoju, kad tai buvo savižudybė (buvo svarstyta ir ši versija – aut. pastaba). Ji planavo išsikepti kepsnių, bet po to persigalvojo. Taip pat netikiu, kad tai buvo piktavališkumas. Ji vartojo preparatą, kaip apetitą slopinančią priemonę, nes norėjo numesti svorio, – sakė vienas jos pažįstamas, nenorėjęs skelbti savo pavardė. – Ir tai galėjo sukelti širdies priepuolį. Dėl to ji galėjo pradėti panikuoti ir nuskendo. Bet man kilo dar vienas klausimas: koks sveiko proto gydytojas paskirs labai lieknai moteriai vartoti fenterminą?  Be to, kas tiksliai buvo „ta rožinė medžiaga“? Tikrai manau, kad kažkas atsitiko jos fizinei būklei, ji supanikavo ir nuskendo“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą