Nors yra daugybė bučinio į lūpas variantų, jie visi turi tą pačią reikšmę, bet ne visi turi tą patį motyvą. Archyvo nuotrauka

Bučinys yra nuostabi patirtis ir magiška akimirka. Tačiau kartais, ypač kai ką nors bučiuojasi pirmą kartą, tai gali būti tikras iššūkis. Juk pirmasis bučinys paprastai asocijuojasi su jauduliu ir emocijų audra. Todėl dažnai turime pagrįstą klausimą: ar aš gerai bučiuojuosi?

Taigi, šie 7 ženklai parodys, kad jūs tikrai esate bučinių meistras ir jūsų partneris gali tik pavydėti.

 

  1. Turite ritmo jausmą

Svarbiausia bučinio taisyklė – viskas turi vykti kaip įprasta. Žinoma, jei matote, kad partneris jau atitolina lūpas, tai greičiausiai reiškia, kad bučinys baigėsi. Jei jau esate gana pripratę prie vienas kito lūpų, jums bus lengviau nuspėti partnerio veiksmus.

„Bučinys yra kaip šokis“, – sako intymių santykių ekspertė Zoë Kors. Anot jos, pradėkite bučiuotis leisdami savo partneriui vadovauti. Atsipalaiduokite ir pažiūrėkite, kur tai veda.

Sekite savo partnerio judesius, o kai atsiranda galimybė, kontroliuokite situaciją ir pasinerkite į  bučinį. Jei turite bent menkiausią ritmo pojūtį, nesunkiai visa tai galėsite padaryti.

  1. Jaučiate, kad jūsų partneris negali atsigauti nuo bučinio

Jei jūsų partneris prisiartino, perbraukdamas pirštais per plaukus ar liesdamas skruostą, tai reiškia, kad viskas vyksta taip, kaip reikia.

Jei kurį laiką bučiuojatės ir abu pradedate liesti rankas, tai taip pat geras ženklas, todėl galite saugiai tęsti bučiavimą.

Norėdami sužinoti, ar jūsų partneriui tikrai patinka jus bučiuoti, išbandykite šį triuką, kuris visada veikia: atsiloškite tik šiek tiek, tiesiogine prasme kelis centimetrus… Jei partneris automatiškai siekia jūsų lūpų, vadinasi, jis nori bučiuotis su jumis.

  1. Širdis pradeda plakti greičiau

Įdomi veikla ir lengvas fizinis aktyvumas prieš bučiuojantis bus labai naudingas. Juk kažko laukimas kartais būna mielesnis už patį procesą. Todėl toks lūkestis leis bučiuotis daug geriau.

Taip pat galite pasakyti, ar bučinys yra geras, jei jaučiate, kad padažnėja širdies ritmas.

Jei einate į pasimatymą į atrakcionų parką ar į filmą, kur tenka žiūrėti per daug emocingų scenų (pavyzdžiui, muštynių scenas), pulsas padažnėja.

Tada bučiavimosi metu jūsų širdys plaks greičiau, o tai privers jūsų kūną manyti, kad šis širdies ritmo padidėjimas yra ne kas kita, kaip jaudinantis bučinio poveikis.

Tačiau intymių santykių ekspertė Zoë Kors siūlo bučiuotis tik „kai pagunda per didelė, o atsispirti jau neįmanoma“. Pradėkite nuo akių kontakto, kuris padidins noro lygį ir pastūmės bučiuotis.

„Judėkite arčiau savo partnerio, bet taip, kad jūsų lūpos būtų šiek tiek toliau, tokiu atstumu, kad galėtumėte jausti vienas kito kvėpavimą“, – sakė ekspertė.

Taip pat atkreipkite dėmesį į savo partnerio jaudulį. Tada šiek tiek priartinkite veidą link partnerio, kad lūpos vos liestųsi su juo. Taip praleistas laikas sukels dar didesnį troškimą ir baimę. Tuo metu, kai iš tikrųjų pradėsite bučiuotis, trokšite vienas kito lūpų.

  1. Jūs pamirštate viską aplinkui

Tada galėsite sau pasakyti, kad mokate puikiai bučiuotis.  Be to, neužsikabinkite dėl smulkmenų, tai gali sugadinti bučinio efektą. Jei, pavyzdžiui, bučinio akimirką esate kupini abejonių, ar su jūsų  partneriu viskas gerai, vadinasi, bučinio akimirkai neatsiduodate visiškai, vadinasi, kažkas gali nepavykti.

  1. Jūs abu šypsotės

Ką daro žmonės, kai jaučiasi gerai ir patogiai ir kai jiems tikrai patinka vienas kitam? Žinoma, jie šypsosi.

„Žmonės myli laimingus žmones, ypač tuos, kurie juos daro laimingus, – sakė ekspertė. – Todėl pasidalinkite savo laime, kad jūsų bučiniai taptų meilesni, džiaugsmingesni ir sveikesni, be galo seksualūs. Jei pastebėjote, kad jūsų partneris šypsosi bučinio metu, tai reiškia, kad esate teisingame kelyje ir darote viską teisingai.

  1. Jūs tiesiog jaučiatės gerai

Pasitikėkite savo kūnu, atkreipkite dėmesį, kokia jo reakcija į bučinį. Galbūt pajusite drugelius pilve arba tiesiog negalėsite nustoti galvoti apie bučinį jam pasibaigus. Visa tai rodo, kad bučinys buvo nuostabus ir nuoširdus. Jei jaučiate kažką panašaus, tikėtina, kad tai jaučia ir jūsų partneris.

  1. Jaučiatės vis labiau pasitikintys savimi

Kai pajusite, kad pirmasis jūsų bučinys sėkmingas, jausitės gana pasitikintis savimi.

Ir jei taip pat jaučiate, kad partneriui patiko jus bučiuoti, jūsų tolesni veiksmai taps laisvesni ir atsipalaidavę.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą