32 metų Antonas Kudriavcevas iš Omsko srities – buvo vienišas vyras, auginantis šešis vaikus. 2015 metais  Antono žmona Ania mirė nuo vėžio. Moteris laukėsi trynukų ir paaukojo savo gyvybę dėl jų, atsisakiusi chemoterapijos kursų ir vaistų. Tuo metu šeimoje jau augo trys vaikai. Vienišas tėvas turėjo išmokti virti košę, plauti, valyti, skalbti. Žiniasklaidoje paskelbus pasakojimą apie Antono šeimą, moterys ėmė rašyti jam laiškus, skyrė susitikimus, – rašo newsmir.info.

 

Netrukus šeima pasipildė dar dviem vaikais

Bet jau po pirmojo pasimatymo Antonui tapdavo aišku, kad šios moterys nebuvo tinkamos. Kol galų gale laiškas atkeliavo iš Liudmilos.

Į pasimatymą su moterimi Antonas atvyko su vaikais. Liuda patiko vaikams, nes ji buvo nepaprastai gera. Bet vyras nerodė entuziazmo. Dukros nenuleido rankų, o vyriausias sūnus pasakė: „Mes turime visi priimti sprendimą. Ji gera!“

„Iš pradžių man buvo gaila Antono ir tiesiog parašiau jam palaikymo laišką. Ir tada viskas pradėjo rutuliotis. Man netrūko vyrų dėmesio, nors ir nebuvo vyro, į kurį galėčiau atsiremti. Bet Antonas pasirodė būtent toks!“ – pasakoja Liudmila.

Pora atšoko kuklias vestuves. Antonas gyveno Omske, o jo sužadėtinė – 90 km. nuo Omsko srities centro, Irtišo kaime. Žmona persikėlė pas vyrą.

Netrukus šeima pasipildė dar dviem vaikais. Antonas vadovauja reabilitacijos centrui, kuriame gyvena benamiai ir narkomanai. Pacientė mirė ir paliko du vaikus. Tėvas – kalėjime. Jaunavedžiai nutarė globoti vaikus.

„Antonas ir aš pagalvojome ir nusprendėme, kad be mūsų niekas negali padėti šiems vaikams. Auginti septynis ar devynis vaikus nėra didelis skirtumas. Sakoma, kad užauginti vieną vaiką yra sunkiau nei kelis. Iš tikrųjų taip ir yra!“ – paaiškino Liudmila šio poelgio priežastis.

 

Parašė laišką prezidentui ir paprašė mikroautobuso

O 2017 metų rugsėjį pora laukėsi jau dešimtojo vaiko. Liudmilai teko palikti darbą. Moters, auginančios daug vaikų, rytas prasideda 6.30 val. nepriklausomai nuo švenčių ir savaitgalių. Vien sriubos šeimynai ji išverda penkis litrus vienam kartui!

„Anksčiau aš nuolat nerimavau, kad nesuspėsiu visko padaryti, bet Antonas man padeda. Jis išmokė mane ir teisingai paskirstyti laiką, todėl turiu keletą laisvų minučių pailsėti“, – Liudmila dalijasi  gausios šeimynos rūpesčiais.

Šeima turi nedidelį ūkį. Antonas turi remonto įmonę ir komandą, kuri užsiima apdailos darbais. Tačiau pinigų nepakanka. Vien tik sąsiuvinių vaikams buvo nupirkta už 9,5 tūkst. rublių! (118.05 Eurų).

„Neseniai parašiau laišką mūsų prezidentui, paprašiau mikroautobuso. Kituose regionuose gausioms šeimoms skiria transportą, o mūsų – ne. Juk mes jau nebetelpame į keleivinį automobilį – sėdi vienas ant kito“, – sako Antonas.

„Svarbiausias dalykas gyvenime nėra darbas ar karjera, o šeima, kurioje tave myli ir laukia“, – pridūrė vyras.

 

“Facebook” nuotraukos

3 KOMENTARAI

  1. I loved as much as you’ll receive carried out right here.

    The sketch is attractive, your authored material stylish.
    nonetheless, you command get got an edginess over that you wish be delivering the following.
    unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly
    a lot often inside case you shield this increase.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą