Žinoma, kad  ne. Kiekviena savaip reaguoja ir merginoms patinka skirtingi dalykai ir visiškai skirtingai jos elgiasi intymiuose santykiuose.

Pagal nusistovėjusį požiūrį yra seksualinių egoistų, kuriems seksas yra didžiausias žygdarbis. Bet yra ir tokių merginų, kurioms kelnaitės sušlampa vien nuo varpos prisilietimo prie lūpų.

Žodžiu, viskas priklauso nuo merginos ar moters seksualinio temperamento. Vienoms pakanka sekso vieną kartą per mėnesį, o kitų po orgazmo niekaip nebepavyksta sujaudinti. Žinoma, jei ji apskrita neimituoja orgazmo. Tuo tarpu dar kitos gali baigti kartas nuo karto iki keliolikos kartų per porą valandų, suprantama, jei stimuliuosite susijaudinimą. Kai kurioms patinka viską daryti pačioms arba imtis iniciatyvos. Kitos džiaugiasi tik tada, kai jaučiasi bejėgės ir  visiškai atsiduoda į vyro rankas. Dar yra ir, žinoma, visas tarpinių variantų asortimentas, priklausomai nuo merginos  nuotaikos, hormonų ir panašiai.

Dviejų tapačių iš viso nėra. Todėl negalima sakyti, kad kuri nors viena yra geresnė, o kita blogesnė. Visi žmonės yra skirtingi. Vieni užmiega iš karto po sekso, o kiti negali užmigti visą naktį.

Jei mes turėtume omeny seksą, kaip grynai mechaninį procesą, visada išlieka ir tam tikras emocinis komponentas. O bendrąja prasme malonumui ir pasitenkinimui tai gali turėti didesnę įtaką nei pats procesas. Bet mokamos meilės atveju dominuoja grynai fiziniai pojūčiai ir neatsižvelgiama į emocinius jausmus. Priešingu atveju pasirinkimas būtų tinkamas.

Vienaip ar kitaip, bet visi turi tam tikrų klišių ir stereotipų. Ir visi tam tikru metu jų laikosi, priklausomai nuo partnerio reakcijos ir elgesio.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą