Astrologinės Pavelo Globos prognozės padeda bet kurio Zodiako ženklo atstovams sėkmingai praleisti kiekvieną naują savaitę. Astrologo patarimais, susidarykite veiksmų planą ir išvengsite nemalonumų. Šis laikas nebus pats lengviausias, nes Merkurijus taps labai destruktyvus. Tačiau, kita vertus, Venera taip pat keis savo energiją, bet visiškai priešinga kryptimi, tapdama labai kūrybinga. Užtat turėsite daug jėgų atsispirti Merkurijaus siunčiamoms bėdoms. „Ši savaitė bus pažymėta dideliais pokyčiais kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tai reiškia, kad laikas būti budriems, bet ir atsargiems“, – sako žinomas astrologas.

 

Avinas

Šią savaitę Avinui pasiseks meilėje. Vienišiems šio ženklo žmonėms Visata gali suteikti jums žmogų, su kuriuo jie gali pasiekti harmoniją ir sukurti tvirtus santykius. Avinui reikės ryžtingų veiksmų. Patartina per daug nesinerti į buitinius ir neesminius reikalus. Reikia būti matomam, lankytis perpildytose vietose, atrodyti ryškiai ir patraukliai.

 

Jautis

Teigiami pokyčiai žadami tiems Jaučiams, kurie gali pasiekti vidinę pusiausvyrą. Verta išleisti šiek tiek pinigų sau – pakeisti šukuoseną, bendrą įvaizdį, atnaujinti garderobą. Naujos motyvacijos, geros nuotaikos ir tikslų turėjimas atneš sėkmę. Šiuo metu gali būti priimti sudėtingi sprendimai, tačiau geriausia tai daryti kuo atsargiau. Svarbiausia – rimtai žiūrėti į savo pareigas ir reikalus.

 

Dvyniai

Astrologas Globa pataria šio ženklo atstovui būti kuo dosnesniam. Godumas nebūtinai turi reikštis materialia forma – tiesiog reikia stengtis artimiesiems skirti daugiau savo laiko ir dėmesio. Ši savaitė apskritai netinkama dideliems pirkiniams, romantiškiems susitikimams ar kraštovaizdžio kaitai. Kol kas nereikia atnaujinti garderobo ar leistis į tolimą kelionę. Svarbu dirbti, bet, žinoma, ne išsekti.

 

Vėžys

Nuo birželio 17 iki birželio 23 d., daugelis Vėžių galės susirasti sielos draugą, tiesiog draugą, bendramintį ar žmogų, kuris ateityje taps geru mentoriumi. Vėžiai galės įveikti melancholiją, vienatvę ir neviltį. Savaitės pradžia bus pavojingas metas, tačiau tuomet padidėjęs Veneros aktyvumas gali įveikti energijos išsekimą. Vėžiai turėtų pailsėti laiku ir nešvaistyti laiko dalykams, kurie dar nėra svarbūs.

 

Liūtas

Siekdami geriausių rezultatų, Liūtai negali sėdėti vietoje. Reikia prisiversti dirbti, imtis iniciatyvos ir būti fiziškai aktyviems. Nedidelis aplinkos pakeitimas, be ilgų kelionių, bus naudingas. Astrologas Globa pataria aplankyti šeimą ir draugus bei skirti jiems daugiau dėmesio. Šią savaitę Liūtams sėkmę gali atnešti intuicija, tačiau šeštojo pojūčio geriau neklausyti nuolat.

 

Mergelė

Mergelės, kaip ir Liūtai, meilėje ir versle turėtų pasikliauti logika. Pasak Globos, situacijose visada turėtumėte išlikti ramūs, kad nesuklystumėte. Šiuo laikotarpiu gali nutikti daug dalykų, kurie nepatiks šio Ženklo atstovams. Visata Mergelių žodžiuose ir veiksmuose norės įžvelgti daugiau išminties. Versle ir darbe reikės daugiau santūrumo. Geriau apsipirkimą kol kas atidėti.

 

Svarstyklės

Venera padės Svarstyklėms padidinti energiją ir gyvybingumą. Sėkmė tiesiogiai priklausys nuo motyvacijos ir ryžto. Šio ženklo žmonės neturėtų leisti, kad neigiamos mintys juos užvaldytų ir vadovautų. Apskritai, savaitė bus puikus metas susirasti sielos draugą ar tiesiog susirasti naujų draugų. Reikia kuo daugiau ir dažniau bendrauti su žmonėmis, stengtis jiems padėti visame kame. Antroje vietoje – finansiniai reikalai ir darbas.

 

Skorpionas

Skorpionai gali ramiai atlikti namų ruošos darbus. Švara namuose pritrauks daugiau sėkmės ir geros nuotaikos. Ypatinga sėkmė laukia kūrybingų profesijų atstovų ir žmonių, kuriems dažnai tenka pasikliauti kūrybiniu mąstymu. Šią savaitę gali įvykti didelių permainų, kurios turės įtakos jūsų asmeniniam gyvenimui ir šeimos reikalams. Verta prisiderinti, kad būtų geriausia. Vieniši Skorpionai  turės galimybę susirasti širdies draugą.

 

Šaulys

Meilėje labiau pasiseks tiems Šauliams, kurie šiuo metu palaiko santykius. Jie galės dar labiau suartėti su savo antrąja puse. Pokyčiai jau arti – tikėtina, kad netrukus tai pajus ir Šaulys. Darbe jų laukia nemalonios akimirkos: viršininkai, kolegos, verslo partneriai gali laikinai nustoti jais pasitikėti. Dėl šios priežasties turėtumėte pasikliauti tik savo jėgomis ir neįsižeisti kolegų.

 

Ožiaragis

Šią savaitę žvaigždės padės Ožiaragiams rasti savo gyvenimo tikslą. Sėkmė nusišypsos jiems daugelyje naujų pastangų. Tačiau astrologas Globa nerekomenduoja sutelkti dėmesį tik į vieną gyvenimo sritį. Verta visko padaryti po truputį. Vienišiems šio ženklo atstovams gali pasisekti meilėje, nes dėl Veneros stiprėjimo žmonės ims traukti prie jų. Tai bus geras laikas bet kokiems paprastiems dalykams. Tačiau Ožiaragiams derėtų kovoti su  juos kartais apimančiu tingumu ir nenoru išeiti iš savo komforto zonos.

 

Vandenis

Savaitė puikiai tinka dvasinėms praktikoms, tačiau įgyti naujų žinių ir įgūdžių bus sunku. Šią savaitę Vandeniai turi patys susidoroti su nuoboduliu ir nieko neveikimu. Jų įgimtas gebėjimas atsiriboti nuo neigiamų minčių padės jiems daugeliu atžvilgių. Darbo savaitės pabaiga puikiai tinka susitikti su naujais žmonėmis ir pabendrauti. Turite būti kantrūs ir dėmesingi.

 

Žuvys

Savaitės pradžioje dėl Veneros sustiprėjimo daugelis Žuvų gali pagerinti nuotaiką ir pasitraukti iš nuovargio. Spręsti problemas taps daug lengviau. Kiekvienas, dirbantis nuobodų darbą, turės viską supurtyti. Apskritai savaitė puikiai tinka finansinei veiklai, apsipirkimui, garderobo atnaujinimui. Galite sutelkti dėmesį į santykius, meilę, bendravimą, romantiką. Pravers flirtas ir pažintys.

Atminkite, kad pozityvaus mąstymo galia yra didžiulė, tačiau viltis ir svajones reikia paremti veiksmais. Verta tapti drąsesniems ir pradėti galvoti į priekį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą