Mūsų laukia paskutinė birželio savaitė. Atėjo laikas įvertinti praėjusį mėnesį ir pabandyti ką nors padaryti, kad pakeistumėte gyvenimo kryptį ir pasiektumėte norimą tikslą.  Astrologai žino, kaip tai padaryti.

Daugumai žmonių užteks jėgų apsispręsti dėl svarbių žingsnių gyvenime, tačiau neturėtumėte daryti to, ko aiškiai nenorite daryti. Venera yra geroje padėtyje, todėl turėtumėte jaustis mažiau pavargę. Tiesa, Merkurijus nėra geroje padėtyje, o savaitės pabaigoje Saturnas pasisuks atgal. Todėl būkite budrūs ir pabandykite atlikti energetinį valymą namuose, kad pasiruoštumėte šiam ne itin maloniam įvykiui.

 

Avinas

Šią savaitę Avinui prireiks daugiau kantrybės. Astrologai pastebi didelę tikimybę, kad žmonės dažniau nuvils Aviną, taps reiklesni, o taip pat ir nenuspėjami elgesio atžvilgiu. Meilės santykiuose ir draugystėje verčiau per greitai nepereiti į kitą pasimatymų lygį. Turėtumėte ramiai kalbėtis su žmonėmis. Taip pat nereikia tvarkyti reikalų.

 

Jautis

Dėl neigiamos Merkurijaus planetos pozicijos gali kilti sunkumų bendraujant. Tai yra su tais žmonėmis, kuriuos Jautis pažįsta daug metų – su artimaisiais ir draugais. Šis laikas visiškai netinkamas meilės paieškai ir flirtui. Geriau sutelkti dėmesį į profesinį darbą ir namų ruošos darbus. Valymas padės Jaučiui sumažinti nervinę įtampą, taip pat pagerinti bendrą sveikatą.

 

Dvyniai

Norėdami tapti sėkmingesni, šio ženklo atstovai turi pasistengti įnešti į savo gyvenimą ką nors naujo. Tai taikoma visoms gyvenimo sritims. Darbe ar versle galite pradėti ieškoti naujų pajamų ir įkvėpimo šaltinių. Įsimylėjusiems Dvyniams reikia dažniau nustebinti mylimąjį. Tai galima padaryti su malonia staigmena, įdomia ir neįprasta data.

 

Vėžys

Astrologijos ekspertai primygtinai rekomenduoja Vėžiams nesirengti jokiam konkrečiam rezultatui meilėje ar darbe – tereikia mėgautis procesu. Jei leisite savo ambicijoms vadovauti, nepaisydami sveiko proto, rizika pralaimėti padidės daug kartų. Kita vertus, nesėkmės yra išminties ir žinių šaltinis, todėl į jas reikia žiūrėti švelniau.

 

Liūtas

Astrologai rekomenduoja Liūtams nuo birželio 24 iki 30 būti atsargesniems, nes planetos jiems siųs tam tikrus ženklus. Jie ne visada bus malonūs, tačiau padės įvertinti artimiausios ateities galimybes ir rizikas. Taip pat priimti svarbius sprendimus. Savaitė dėl Saturno nesibaigs pačiu geriausiu būdu, todėl reikia pasistengti, kad planai nenusiverstų žemyn.

 

Mergelė

Didelė tikimybė, kad per šias septynias dienas Mergelei viskas kris iš rankų. O taip pat ir žmonės dėl jų įsižeis be jokios priežasties. Jei pirmąją savaitės dieną verta parodyti nepriklausomybę, astrologai pataria prašyti artimųjų, draugų ir kolegų paramos, kad būtų galima sulaukti deramos pagalbos bet kokiu klausimu. Ir dėl to nėra nieko blogo.

 

Svarstyklės

Savo globėjos Veneros dėka Svarstyklės turės visas galimybes pasiekti  laimėjimų tiek versle, tiek meilėje. Jos energija teigiamai paveiks darbo ir pinigų sritis. Galite imtis bet kokios užduoties. Taip pat pabandyti išspręsti dalykus, kurie anksčiau buvo nuolat atidėliojami. Jei trūksta pasitikėjimo savimi, galite  atsigręžti į praeities sėkmių prisiminimus ir pasiimti iš ten pačius vertingiausius dalykus.

 

Skorpionas

Skorpionams šis laikotarpis bus gana teigiamas ir produktyvus, nors ir sunkus. Tie Skorpionai, kurie vis dar yra vieniši, galės pajusti jėgų antplūdį. Jų laukia įdomios pažintys ir daug sėkmės. Galite flirtuoti ir užmegzti trumpalaikius romanus arba pradėti ką nors rimto. Susituokusiems žmonėms ir tiems, kurie palaiko santykius ilgą laiką, dabar patartina aktyviai spręsti tarpusavio santykių problemas.

 

Šaulys

Rodydamas švelnumą ten, kur reikia ryžto, Šaulys rizikuoja prarasti sėkmę ir susidurti su galingu pasipriešinimu. Žmonės bus žiaurūs ir nepalenkiami, gerumą suvoks kaip silpnumą. Tačiau tai nereiškia, kad Šauliai turi virsti bejausmiais ir niūriais egoistais. Reikia padėti tiems, kurie pasiruošę atsakyti geranoriškai ir pozityviai, o ne bet kam. Gėris turi būti selektyvus laikotarpiu nuo birželio 24 d. iki birželio 30 d.

 

Ožiaragis

Norint pasiekti laimę, kartais reikia ne ką nors įsigyti, o kažko atsisakyti. Dabar kaip tik laikas, kai Ožiaragiams reikia pašalinti iš savo gyvenimo kažką erzinančio ir nereikalingo. Pavyzdžiui, galite kalbėti apie nemėgstamą darbą, toksišką draugystę ar meilę. Ožiaragiams patinkančiuose reikaluose ir darbuose jie galės įtvirtinti anksčiau pasiektus rezultatus ir ims tvirčiau stovėti ant kojų.

 

Vandenis

Vandeniams per šias ateinančias septynias dienas tikimasi daug smulkių rūpesčių ir bėdų, tačiau jiems yra panacėja – optimizmas. Jei Vandeniai nusiteikę pozityviai ir nekaltina Visatos dėl savo likimo, tada už pastangas jie gaus vertą atlygį. Ženklas, kad jie per gyvenimą eina teisinga linkme, bus susitikimai su maloniais žmonėmis ir netikėta jų pagalba.

 

Žuvys

Žuvims svarbu prisiminti, kad kiekvienas debesis turi sidabrinį pamušalą. Gėris gali būti blogo įžanga ir atvirkščiai, todėl negalite į viską žiūrėti lengvai ir nerūpestingai. Taip pat dabar neturėtumėte atsiduoti žalingiems įpročiams, nes Merkurijus gali labai padidinti norą susinaikinti veikiamas stiprių gėrimų, azartinių lošimų, riebaus ir nesveiko maisto. Reikia kontroliuoti save ir būti atsakingiems. .

Dabar sunkumų gali kilti iš visiškai nenuspėjamų vietų. Su jais galite susidoroti tik neprarasdami širdies ir tikėdami savo sėkme. Linkime nerūpestingos birželio pabaigos ir daugiau kantrybės bei gerų žmonių šalia.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą