Dešimt metų vaikinas negalėjo susirasti merginos. Apimtas nevilties jis socialiniuose tinkluose paskelbė skelbimą apie savo… pardavimą!

 

Niekaip negalėjo rasti „tos vienintelės“

Sunkvežimio vairuotojas, 30-metis britas Alanas Claytonas iš Nortamptonšyro, „Facebook‘o“ puslapyje „Parduodamos prekės“ paskelbė …parduodantis save. Jis pripažino savo nepopuliarumą tarp merginų, bet buvo  likimo apdovanotas, rašo „Metro“.

Paskutinį kartą Alanas rimtus santykius su mergina užmezgė vidurinėje mokykloje. Vyras gyvena su tėvais ir dviem broliais. Vaikinas dirba sunkvežimio vairuotoju ir ilgą laiką buvo gana patenkintas savo gyvenimu. Tačiau kai jo draugai sukūrė šeimas, Alanas rimtai susimąstė šia tema.

Vyras norėjo sukurti šeimą, bet niekaip negalėjo rasti „tos vienintelės“.

„Naudojau populiarias mokamas mobiliųjų telefonų programas, tokias kaip „Tinder“ ir „Plenty of Fish“, bet jos  man nepadėjo, todėl nusprendžiau užsiregistruoti pažinčių svetainėje „e-Harmony“, – sakė Alanas. – Tačiau buvo užduota per daug klausimų, ir aš staiga pagalvojau, kodėl gi nepasireklamavus internete skelbimų puslapyje“.

 

Dabar jis sulaukia laiškų iš visos šalies

Taip Alanas savo skelbimą paskelbė „Facebook‘o“ puslapyje „Prekės pardavimui“.

„Sveikos merginos! Mano vardas Alanas ir man 30 metų. Ieškau simpatiškos merginos, su kuria galėčiau mielai pabendrauti, o gal ir daugiau. Netrukus turiu dalyvauti keliose vestuvėse ir nenoriu eiti vienas. Išbandžiau įvairias pažinčių programėles, bet niekas nesuveikė“, – rašė jis.

Poveikis buvo nuostabus. Jo reklama buvo pasidalinta daugiau nei 70 kartų ir dabar jis sulaukia laiškų iš visos šalies. Alanas skaitė žinutes iki ryto.

„Puiku, kad turėjote drąsos tai paskelbti. Kai tik ką nors rasite, pasidalinkite“, – rašoma viename laiške.

„Sėkmės vyrui… Atrodo, kad jos laukia kažkas malonaus… nusiimu kepurę prieš tave“, – rašė kitas vartotojas.

Alano artimieji tiki, kad dabar jis tikrai suras savo širdies draugę.

„Jis yra geras vaikinas ir padės bet kam. Jis visada atskuba į pagalbą. Kad ir ko prašytume, jis padaro, – sako Alano tėvas. – Mes norime matyti jį laimingą. Jis gamina maistą, skalbia, valo ir vedžioja mūsų šunį Mindy“.
 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą