Juk jos nepatiria jokio malonumo, tačiau gali pasigauti krūva infekcijų. Argi jos nesupranta, kad tai yra žeminantis jas dalykas?

                                                                                                              Vaikinai

 

Iš tikrųjų reikėtų merginų ir paklausti. Kas žino, gal patinka,  daro tai iš meilės, išskaičiavimo ar kvailumo.

Be to, noras  patikti ir pradžiuginti savo vaikiną yra pirmas dalykas, priverčiantis merginą suteikti jam  malonumą oralinio sekso pavidalu. Tuo pačiu mergina parodo savo partneriui, kad ji visiškai paklūsta jam, tenkina jį, net jei ir savo iniciatyva. Toks paklusnumas  neretai būna instinktyvus.

Taip pat verta paminėti, kad daug moterų nepriima šio veiksmo dėl paprasčiausio pasibjaurėjimo, manydamos, kad vyro organas yra purvinas.

Bet yra merginų, kurias galima rasti  intymių pažinčių svetainėse, kur tiesiai šviesiai savo anketose nurodo, kad joms patinka daryti tokius dalykus.

Bet tikrai neverta pilnaverčių lytinių santykių pakeisti tik oraliniu seksu, kuris iš esmės gali būti tik „įžanga apšilimui“.

Taip pat norėčiau paprieštarauti ir dėl pažeminimo. Nretai moteriai tai ne tik malonumas ir padeda stipriai lytiškai susijaudinti, bet priešingai – pajunta savo pranašumą prieš vyrą –  ne tik galią jam įtikti, bet  ir tik nuo jos priklauso – daryti tą ar nedaryti!

Pasąmonės lygmenyje moteriai čiulpimas reiškia malonumą, kuris neretai virsta palaima. Čiulpti  reiškia alkio malšinimą. Slopinant alkį, moterį apima sotumo pojūtis. Nors tikriausiai reta moteris susimąsto, kodėl šis keistas veiksmas jai teikia malonumą.

Taigi, vaikinai, ar paklausėte  merginų –  joms  tai patinka ar ne? Ar visos merginos tai išbandė? Kai visas apklausite, tada ir būtų galima susidaryti išsamią ir aiškią nuomonę.

Tuo tarpu  dabar galima daryti tik prielaidą, kad tam tikra moterų dalis (ir, matyt, ne maža) patinka oralinis seksas.

Bet, panašu, kad jūs esate užsiangažavę ties kai kuriais stereotipais.

Stereotipas yra tas, kad  seksu gali būti ar net turi būti užsiimama tik dėl kokių nors priežasčių. Suprantama, išskyrus jūsų didžiulį norą. Yra net tokia nuostabi frazė „santuokinės pareigos“. Kas tai? Sandoris, paslauga, nuolaidumas, pažeminimas ar kita socialinės sąveikos forma?..

Atmetus visa tai, daugelis seksą traktuoja tik kaip būdą patirti malonumą. Pavyzdžiui, tokiai moteriai vyro varpa yra nuostabus ir šaunus žaislas, su kuriuo gali padaryti daug gražių dalykų. O  ne  vien jas žeminantis dalykas, kaip kad rašote.

Apskritai, koks  gali būti pažeminimas? Jei kurioms nepatinka tą daryti, tai ir nedaro.  O jei nori to  žmogaus ar myli jį, nori tokiu būdu suteikti jam malonumą. Juk oralinio sekso metu vyrai patiria daug stipresnį orgazmą, kuris būna tiesiog užburiantis. Juk vyrai yra sutverti saugoti, lepinti ir globoti silpnas, gražias merginas ir moteris. Be to, sugebėti gerai atlikti minetą nėra taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai ta pati meilės kalba. O jei bijote infekcijų, pasirūpinkite vaisių skonio prezervatyvais.

Kaip manote, kodėl kunilingas yra toks populiarus?  Tik vyrai nenori to prisipažinti. Jie pasirengę laižyti prostitučių… už pinigus. Jiems patinka stebėti, kaip moteris raitosi, pakyla aukštyn nuo jų glamonių. Jei vyrai  patiria malonumą čiulpdami ir laižydami, kodėl moterys to negali?..  Juo labiau, kad moteris turi kitokią motyvaciją.  Pirmiausiai jos požiūris į vyrą lemia, bus su juo oralinis seksas ar nebus.

Taigi, išvada peršasi savaime: jei oralinis seksas yra abipusis, tai niekas nėra žeminamas. Viskas, kas vyksta tarp partnerių lovoje, ir tai patinka abiem, yra normalu. „Bet diskutuoti apie kitų žmonių lytinius santykius  ir primesti jiems savo nuomonę yra nenormalu“, – kaip sakė didysis Freudas.

Galų gale visi žmonės yra skirtingi, taip pat  ir jų skoniai  bei pageidavimai.

Vis dėlto viena priežasčių gali būti ir ta, kodėl moterims patinka tai daryti, kad kai kurios  jų bijo, jog jei to nepadarys, vyras anksčiau ar vėliau ją paliks arba eis ieškoti tokių malonumų kitur. Taigi, manau, daugeliu atvejų moterys galvoja, kad turi tai padaryti, jog neprarastų savo  mylimo vyro.

Bet kad ir ką bekalbėtume, nei vienas sveiko proto vyras neįstums penio į burną moteriai, kuri nesutinka ir to nenori.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą