Depresija ištinka ir dėl to, kad žmogus nemoka reikšti savo jausmų, todėl organizme atsiranda daug raumenų įtampos, nerimo, kuris trukdo ką nors daryti, nuo to atsiranda nepakeliamas nuovargis. Archyvo nuotrauka

Mūsų kūnas dažnai slepia mistines paslaptis – ne veltui su juo susiję įvairūs ženklai ir įsitikinimai. Rankos, ausys, nosis, akys – skirtingos mūsų kūno dalys kartais pradeda niežėti, parausti ar trūkčioti. Daugeliu atvejų tai atsitinka dėl objektyvių priežasčių (vabzdžių įkandimo, šalčio, karščio, dulkių, chloro baseino vandenyje) ir panašiai. Tačiau nesant objektyvių priežasčių, yra protingų paaiškinimų, kuriuos žinojo dar mūsų protėviai ir kurie išliko iki šių dienų. Ir tai yra ženklai apie akis.

 

Ašaros ir liūdesys – neatsiejami nuo akių niežėjimo

Jei staiga niežti kairę akį, pasak prietarų, tikėkitės ašarų ir liūdesio. Ir vis dėlto nenusiminkite iš anksto. Kartais, norint palengvinti psichinę įtampą, naudinga šiek tiek paverkti. Be to, yra alternatyvus aiškinimas, dėl ko niežti kairė akis. Taip pat manoma, kad tai yra neišvengiamo netikėto pelno ženklas arba geros naujienos, susijusios su pinigais ir verslu.

Jei pradeda niežtėti dešinė akis – šį kartą ženklas yra labai geras. Tai neišvengiamo džiaugsmo ženklas, pasimatymas su mylimu žmogumi, labai geros ilgai lauktos naujienos. Kad tai įvyktų, pasak prietarų, reikia uždengti akį kaire ranka. Ir, žinoma, tikėti geru ženklu, tada tai tikrai išsipildys.

Ašaros ir liūdesys – neatsiejami nuo akių niežėjimo. Bet jei vienu metu niežti dešinė ir kairė akys, tai reiškia labai daug ašarų ir didelį liūdesį. Tikriausiai netrukus kažkas jus nuliūdins ar įžeis. Mūsų protėviai žinojo nedidelį ritualą, neutralizuojantį prietarų veikimą. Kad nesuveiktų ženklas, tiesiog pakrapštykite akis. Dešinę akį – dešine ranka, o kairiąją – atitinkamai kaire ranka. Po to reikia rankas sukryžiuoti ir vėl padaryti tą patį.

 

Labai geras ženklas – iškritusios blakstienos

Jei antakiai niežti, nesvarbu, dešinė ar kairė, jūsų laukia pasimatymas. Džiaukitės ir tikėkitės malonių nuotykių.

Jei vokas trūkčioja, tai, visų pirma, rodo jūsų pernelyg didelį nervingumą, emocinį nuovargį. Taip nervų sistema reaguoja į didelį stresą, todėl  geriausia yra pailsėti. Tačiau šiuo klausimu taip pat yra įvairių aiškinimų. Jei dešinė akis trūkčioja, tada jūsų laukia pasimatymas arba gera žinia. Ir tai taip pat gali reikšti netikėtą pelną. Kairysis vokas trūkčioja dėl liūdesio ir nemalonių naujienų. Norėdami apsisaugoti nuo bėdų, verta atlikti aukščiau aprašytą ritualą: sukryžiuoti rankas ties ta veido dalimi, kurioje raumenys trūkčioja.

Labai geras ženklas – iškritusios blakstienos. Jums reikia ją suimti pirštais ir išreikšti norą – jis tikrai turi išsipildyti. Taip pat nukritusios blakstienos yra dovanos pasiuntinys – netikėta ir labai maloni.

Dar kartą pakartosime, kad tik jūs galite nuspręsti, ar tikėti viskuo, kas išdėstyta aukščiau. Tikėkite viskuo, kas geriausia, būkite prietaringi saikingai, nepamirškite proto ir logikos, o realybėje tegul išsipildo tik geriausi ženklai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą