Nepatenkintai merginai nepatinka daug dalykų supančioje realybėje, tačiau ji nenori nieko keisti. Archyvo nuotrauka

Lyčių santykiuose ne viskas klostosi sklandžiai ir tai normalu, nes taip partneriai  ima geriau pažinti  vienas kito poreikius ir norus. Tačiau yra merginų ir moterų, šalia kurių neužsibūna nei vienas vyras. Priežastis banali: neteisingai elgiasi ir  kai kurie charakterio bruožai, kuriuos vyrai suvokia kaip nepakenčiamus.

Taigi, kokie yra septyni merginų tipai yra pasmerkti nuolatiniams nusivylimams meilės fronte? Išsiaiškinkime!

 

  1. „Aktorė“

Tokių merginų problema yra viena: jos negali būti nuoširdžios. „Aktorei“ visą laiką reikia vaidinti, apsimetinėti, o per dieną gali  būti atlikti ir dešimt vaidmenys bei pakeista tiek pat kaukių.

Tokia mergina, taip elgdamasi, kaip įmanydama stengiasi atkreipti dėmesį į savo asmenį, tačiau dažniausiai pasiekia priešingą rezultatą. Žinia, nuoširdumas yra raktas į sveikus ir tvirtus santykius.

  1. „Ugnikalnis“

Šio tipo merginai būdina kiekvieną minutę emocinio fono kaita. Todėl santykiai su „Ugnikalnio“ mergina – tarsi uždelsto veikimo bomba, nes ji ryškiai parodo visas savo emocijas. Be to, jei vieną dieną nereikšminga smulkmena tampa konflikto priežastimi, tai kitą dieną ji sukelia nuoširdų dėkingumą.

Būtent šio tipo merginos kuria uždarų jaunų damų įvaizdį. Norint sutarti su „Ugnikalnio“ mergina, partneriui prireiks nepakartojamos ištvermės, kantrybės ir supratimo.

Tačiau, jei šios jo savybės nedominuoja arba jų visai nėra, tuomet vyras greitai nusivilia ir mieliau renkasi santykius nutraukti. O kam patinka nuolat būti blogos nuotaikos priežastimi ir kylančių konfliktų bei kivirčų priežastimi?

  1. „Nepatenkinta“

Šio tipo merginos paprastai gyvenime būna nepatenkintos daug kuo. Ir tai galioja visose veiklos srityse.

Nepatenkintai merginai nepatinka daug dalykų supančioje realybėje, tačiau ji nenori nieko keisti. O kas nori kurti santykius su žmogumi, kuris 24 valandas per parą generuoja neigiamą energiją? Teisingai, niekas!

  1. „Motina“

Sveikuose santykiuose visada dominuoja švelnūs jausmai, aistra, pasitikėjimas ir rūpestis, tačiau jie neturėtų virsti perdėta globa, kuri tik kenkia. Partneris šiuo atveju jaučiasi ne tvirtu lyderiu, o primestu  mamos sūneliu. Taigi dažniausiai tokios merginos lieka vienos, nes santykiai su artimaisiais ir lyčių bendravimas yra kitokio pobūdžio.

  1. „Nepriklausoma“

Šiuolaikiniame pasaulyje tokia mergina sugebės išgyventi net ir didžiausiose stresinėse situacijose. Todėl vyrai dažniausiai aplenkia iš prigimties stiprias merginas. Juk jei mergina viską moka padaryti pati, tai kam jai reikalingas vyras? Štai kodėl tokios panelės lieka vienos, o jei sutinka savo vienintelį, jis dažniausiai atsiduria po jos padu.

  1. „Rutininė“

Visas šio tipo merginos gyvenimas eina pagal vieną šabloną: namai – darbas – namai. Ir tokia mergina nenori daryti jokių korekcijų, nes komforto zona – pati geriausia vieta. Tik dabar vyrams labiau patinka universalios merginos, todėl „Rutininė“ mergina, kuriai patinka monotoniškas, rutininis gyvenimo būdas, lieka viena.

  1. „Teoretikė“

Šio tipo merginos, prieš pereidamos prie praktikos ar imdamosi kokių nors veiksmų, pirmiau analizuoja ir nagrinėja partnerį skersai ir išilgai. Be to, šis požiūris taikomas bet kokioms gyvenimo aplinkybėms.

Ji taip pat nuodugniai  ir renkasi sau vyrą: pirmiau perskaitys daugybę psichologijos knygų, aplankys šimtus forumų, konsultuosis su psichologais, o po to leisis į medžioklę. Tokių merginų problema yra viena: idealo troškimas.

Tik čia gyvenimo realybė šiek tiek skiriasi nuo teorijos. Nepaisant to, kad šio tipo mergina gali mąstyti itin racionaliai, tačiau emocinio ryšio su partneriu kūrimas nepaiso taisyklių.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą