Prasidėjo pirmasis žiemos mėnuo. Nepaisant to, kad šviesus paros metas vis daugiau laiko  užleidžia nakties laikui, o melatoninas pamažu  ima viršų prieš serotoniną, ne laikas miegoti, o laikas sutelkti dėmesį į išorinį pasaulį ir kurti kokybiškus partnerystės, verslo ar asmeninius santykius.

Santykių astrologija (sinastrija) turi didžiulį įrankių rinkinį kokybiškiems santykiams kurti bet kokiu lygiu: verslo partnerystėje, įsidarbinant, mokytojui-studentui ar gydytojui-pacientui.

Santykių esmę astrologijoje, vyro – moters kontekste, puikiai atskleidžia frazė: meilę galima paaiškinti ar apibūdinti mylimojo kalba!

Mūsų partneris ateina pas mus iš kosmoso, kad išspręstų šio gyvenimo problemas, kurių mes vieni nepajėgiame išspręsti. Natūralu, kad visos šios užduotys kiekvienam yra skirtingos. Norint kuo teisingiau realizuoti santykių potencialą, būtina, kad juose viešpatautų harmonija ir supratimas.

Taip gimsta sinergija, o tai jau kokybiškai naujas ir potencialiai daug stipresnis lygis, kuriuo apdovanoti abu partneriai. Taip sukuriama stipri sąjunga.

Nėra tokių žmonių, su kuriais visada būtų lengva gyventi. Tačiau yra tokių, su kuriais norisi įveikti sunkumus.

 

AVINAS

Patikėkite,  tikrai neverta abejoti šio ženklo atstovo kaip lyderio savybėmis, neįvertinti jo galimybių, juoktis iš jo naivumo, nežadinti agresyvumo, stengtis jį nugalėti ir elgtis dominuojančiai greta jo! Suteikite savo partneriui/ei pertrauką, pailsėkite – jiems to reikia. Geriausias būdas nuleisti garą, tiksliau, poilsis: seksas, sportas, turizmas, šaudymas.

 

JAUTIS

Negali būti pilnavertiški santykiai, jei partneris/ė jums pavydės, atvirai domėsis kitai. Taip pat nerekomenduojama taškyti pinigus, ypač primityviems malonumams ar pomėgiams. Patartina ilgai nesiskirti su partneriu/e. Iš jo pirmosios ar ankstesnės meilės geriau nesijuokti. Jokiu būdu neturėtumėte apgaudinėti jo. Neskubinkite partnerio/ės, geriau pagirkite jo/ jos kruopštumą, dažniau apsikabinkite ir dovanokite dovanas. Geriausias poilsis: apgalvotas ir prasmingas apsipirkimas, masažas, SPA, gamtos ir gastronominiai malonumai, apsikabinimai.

 

DVYNIAI

Nebūkite pernelyg įkyrūs savo jausmams. Jūs negalite varžyti jo/jos laisvės, nuolat šmėžuoti jo akyse. Neignoruokite partnerio pomėgių ir nekritikuokite jo paviršutiniškumo. Geriau pabrėžkite jo erudiciją, net jei šios žinios nėra gilios arba jas jau girdėjote.  Geriau susėskite ir žaiskite intelektualinius ir stalo žaidimus, skaitykite. Eikite kartu pabėgioti. Geriausias poilsis: bendri pasivaikščiojimai, grynas oras, joga (kvėpavimo technikos), tenisas, skaitymas, nuoširdūs pokalbiai.

 

VĖŽYS

Jokiu būdu nekritikuokite jo šeimos, nesijuokite iš jo jautrumo ir romantikos, demonstruokite jausmų šilumą ir per dažnai nepalikite jo vieno. Nekaltinkite jo, kad jis per daug emocingas. Leiskite savo partneriui/ei jumis pasirūpinti ir susikurkite saugią / patogią aplinką. Laikykitės jo poilsio režimo, neleiskite nei jam, nei sau būti per daug įsitempus, siekdami komforto. Tegul dažniau gamina namuose, padėkokite už gardų patiekalą. Geriausias poilsis: gamta, miškas, pirtis,  maisto gaminimas.

 

Žinia, sielos trauka – draugystė. Proto trauka – pagarba. Kūno trauka – Noras. Padedant šiems trims  komponentams, atsiranda Meilė!

Tęsiame trilogiją apie santykius.  Toliau kalbėsime apie Liūtą, Mergelę, Svarstykles ir Skorpioną.

Ne paslaptis, kad santykiuose vienas kitam darome didelę įtaką. Yra atliktas tyrimas, kad pabendravus su patinkančiu žmogumi pusvalandį,  nesąmoningai nukopijuojame kai kuriuos vienas kito judesius ir žodžius. O kas bus po metų? Dauguma bendravimo vyksta bendraujant, racionaliai ir emocingai. Kas yra bendravimas? Kaip sakoma, bendravimas yra kaip seksas: reikia žmoguje sužadinti  susidomėjimą ir norą…

Kaip geriausia bendrauti tarpusavyje? Kaip sustiprinti sąjungą? Padedant santykių astrologijai, galima nusistatyti bendrus tikslus ir uždavinius bei dar daugiau. Pirmyn!

LIŪTAS

Jei jums „pasisekė“ gyventi šalia Liūto ranka rankon, prisiminkite auksinę taisyklę – visas dėmesys skiriamas jam ir tik jam! Ir juo labiau, jokiu būdu neturėtumėte žavėtis kitais jo akivaizdoje. Taip pat nepatartina būti smulkmeniškiems ir godiems, viešai reikšti nesutikimą su jo nuomone. Atkreipkite dėmesį į savo įvaizdį, ypač kai pasirodote kur nors kartu. Neturėtumėte rengtis bet kaip.  Kitų žmonių kompanijoje neapsimetinėkite, kad esate kitoks. Tuo tarpu jūsų partneris/ė  stengsis  atkreipti kitų dėmesį į save. Ko gero jums tai jau pažįstama. Geriausias poilsis: vykti į spektaklį/koncertą/teatrą, nuolat grožėtis jo (jos) gabumais. Geriausias atokvėpis: seksas, dovanoti dovanas, organizuoti šventes.

 

MERGELĖ

Nepatartina pažeisti  šio ženklo žmonių nusistovėjusios tvarkos, drausmės. Neišmėtykite daiktų ir nekelkite sumaišties. Jūs negalite parodyti nepasitenkinimo ar net paniekos savo partneriui/ei. Taip pat nepatartina apgaudinėti, melžti iš jo pinigus ir nuolat priekaištauti dėl nuobodulio. Svarbu netrukdyti jam pakeisti šį pasaulį į gerąją pusę! Nekritikuokite jo, priešingai, palaikykite jį net smulkmenose. Parodykite susirūpinimą jo sveikata ir leiskite jam pasirūpinti jumis. Geriausias poilsis: taupyti pinigus, apsivalyti, nekritikuoti kitų, taisyti savo klaidas ir jų nekartoti.

 

SVARSTYKLĖS

Nekelkite skandalų, nesijuokite iš silpnybių ir neryžtingumo, neverskite jų priimti sprendimus, nes, oi, kaip joms nelengva. Geriau būkite atidesni, švelnesni šio ženklo atstovams ir apribokite ryšius su kitais. Jokiu būdu neturėtumėte rūpintis tik savimi, kitaip Svarstyklės praras pasitikėjimą jumis. Nelaužykite susitarimų. Visų pirma prisiminkite teisingumą tokiuose santykiuose. Svarbu išlaikyti harmoniją, estetiką ir pagarbą. Pabrėžkite savo partnerio grožį. Kuo daugiau akcentuosite, tuo geriau! Poilsis: teatras, restoranai, bendravimas, bendri užsiėmimai ir pasivaikščiojimai, socialiniai renginiai, SPA, apsipirkimas.

 

SKORPIONAS

Nepageidautina vengti seksualinio intymumo, tačiau geriau išmesti iš galvos nerealias fantazijas ir, juo labiau, mėginti jas įgyvendinti! Negalima sakyti, kad šio ženklo atstovai turi sunkų charakterį. Taip pat nepatartina juoktis iš jo silpnybių, priklausomybių ir problemų. Kalbėkite tik tiesą ir nesukelkite jo/jos pavydo. Sukurkite vieną emocinę erdvę, kurioje galėtumėte pajusti sąjungos vienybę, parodyti empatiją. Suteikite galimybę reikšti pretenzijas, kitaip laikui bėgant įvyks  „sprogimas“ su rimtomis pasekmėmis. Geriausias poilsis: darbas, tyrinėjimai (kas įdomu), mįslių ir problemų sprendimas, psichologija, dvasinės praktikos, filosofija, seksas, valdžia.

 

Santykių astrologija – rimtas įrankis, jau padėjęs didžiuliam skaičiui žmonių geriau bendrauti tarpusavyje, suprasti, kaip sustiprinti sąjungą, rasti harmoniją šeimoje ir pasiekti naują sąmoningų santykių lygį.

Žemiau pateikiamos primityvios klaidos, kurias galite padaryti jūs arba jūsų partneris. Taigi,  einame toliau!

ŠAULYS

Neribokite jo erdvės, tiek vidinės (vertybės, pasaulėžiūra), tiek išorinės (gyvenamoji, galimybė keliauti). Nekritikuokite ir nekontroliuokite kiekvieno jo/jos veiksmo. Nepatartina jam daryti spaudimo,  nes iš to nieko gero neišeis. Verčiau galvokite, ką galite jam/jai konstruktyvaus pasiūlyti. Sąlygų kėlimas  brangiai kainuoja. Taip pat neverskite jo nuobodžiauti ir nekalbėkite apie savo didelę meilę ankstesniuose santykiuose. Labai svarbu, kad partneris (tas, kuris yra Šaulys) būtų išgirstas. Geriausios atostogos Šauliui: keliaukite, rodykite kitiems savo kelią, dalinkitės išmintimi, tyrinėkite kitas kultūras, mokykitės ir mokykite, bendraukite.

 

OŽIARAGIS

Nelyginkite jo/jos su niekuo, ypač su jo pirmtakais. Blogai rodyti jam nedėmesingumą, nuvertinti jo ambicijas. Nereikėtų  ir ką nors primesti. Laikykitės nustatytų taisyklių, dėl kurių buvo susitarta iš anksto. Nelaužykite tradicijų, verčiau pasikliaukite šeimos tradicijomis. Nekritikuokite jo dėl darboholizmo, palaikykite socialiniame vystymesi ir galimas nesėkmes. Nekaltinkite jo per dideliu bejausmiškumu, šaltumu ir emocionalumo trūkumu. Ožiaragio širdį galima „išlydyti“ rūpinantis juo. Puikus asistentas santykiuose bus gebėjimas planuoti bendrą laiką. Poilsis: darbas, masažas,  kontempliuoti savo pasiekimus (taurės, diplomai, medaliai), užsibrėžti tikslus ir siekti jų.

 

VANDENIS

Jokiu būdu nereikėtų riboti jo/jos pomėgių, bendravimo su draugais (ypač tais, kurie domisi, o ne iš to paties kiemo). Nerekomenduojama šaipytis iš jo idealų, kritikuoti draugų. Fiasko yra parodyti nesveiką susidomėjimą savo draugais / draugėmis. Neprimeskite savo požiūrio, tik objektyvūs argumentai gali pakeisti jo minčių vektorių. Neverskite jo nuobodžiauti, priimkite jo nestandartinį humorą. Suteikite jam galimybę pabūti vienam, su savo vidiniu genialumu. Atminkite, kad Vandenį palikti ir išeiti „angliškai“ yra norma. Laisvalaikis: tinklų kūrimas, draugai, svajojimas, skaitymas, mokymasis, ypač kažkas nestandartinio, modernaus.

 

ŽUVYS

Negalite būti grubus savo partneriui/ei, įžeisti jo, tyčiotis iš jo nuojautų ir spėjimų. Kaltinti dėl ambicijų stokos, kritikuoti jo planus ir pasaulėžiūrą. Padėkite jam įveikti fobijas ir baimes. Norėdami geriau bendrauti ir suprasti, naudokite asociatyvų ir vaizduotės mąstymą. Nesijuokite ir neironizuokite dėl jo muzikinio ir meninio skonio. Nerekomenduojama naudotis jo svetingumu ir šiluma. Leiskite jiems dažniau sklandyti debesyse ir  leistis į svajonių pasaulį. Geriausias poilsis: vanduo, baseinas, SPA, visoks atsipalaidavimas ir psichoemocinis išsikrovimas, muzikos klausymasis, piešimas, įkvėpimas,  pamąstymai apie grožį, skaitymas ir fantastinių filmų  žiūrėjimas, kelionės, tyrinėjimas ir ieškojimai.

Taip baigiama trilogija santykių tema. Atsižvelgdami į šiuos patarimus, o svarbiausia – išmokę išgirsti vienas kitą, santykiuose galite rasti harmoniją ir laimę.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą