Pagarbus požiūris į savo merginą ir aplinkinius žmones rodo geras manieras ir atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus jausmą. Archyvo nuotrauka

Iš šalies žiūrint į tvirtas poras imi galvoti, kaip joms tai pavyko? Ypač tais laikais, kai niekas negalvojo apie santykių psichologiją, asmenines ribas, kiekvieno žmogaus vidinę vertę ir meilės sau svarbą?

 

Svarbu mokėti susitarti svarbiausiais klausimais

Galimi du variantai. Šie žmonės dabar gali būti nelaimingi, nes gyvena vienoje teritorijoje su nemylimu, visiškai svetimu žmogumi – tik dėl vienatvės baimės arba nenoro nuvilti aplinkos savo skyrybomis. Ko gero ne vienas iš jūsų prisimena draugų ar net savo istorijų: mama ir tėtis sutarė gyventi kartu iki vaikų pilnametystės. Pagal principą: pirmiau vaikus reikia užauginti, o tada gali rūpintis savo gyvenimu. Bet kam nuo to geriau?

Arba antrasis variantas: pora yra visiškai laiminga, nes žmonėms pavyko išlaikyti jausmus ir susidomėjimą vienas kitu. Jie turėjo išminties susitarti svarbiausiais klausimais ir susikurti bendrą gyvenimą, kad abiem būtų patogiau kartu nei atskirai. Svarbu suprasti, kad visa tai daroma grynai intuityviu lygmeniu ir kiekvienas tai padarė kaip galėjo geriausiai.

Jei ir jūs jau užmezgėte santykius su vaikinu ar vyru, o dabar negalite suprasti, kaip jis iš tikrųjų jumis domisi, patariame atkreipti dėmesį į šiuos signalus:

  1. Ką jis žino apie jus?

Ar jis paklausė, kokios gėlės yra jūsų mėgstamiausios, kur svajojate nukeliauti, kokie filmai / muzika jums patinka, kokius patiekalus renkatės restorane? Ir tai ne apie mėginimą palenkti jus į savo pusę ar įtikti. Domėjimasis mergina kaip asmenybe, jos mintimis, jausmais, emocijomis visada byloja pirmiausiai apie rimtą vyro požiūrį. Kita vertus – jo nuoširdų norą, kad bendravimas su mergina būtų malonus ir patogus abiem.

  1. Ar jis kalba apie jūsų ateitį kartu?

Nebūtinai apie santuoką/vaikus. Bet, pavyzdžiui, jei savaitgaliui vaikinas planuoja išvyką su draugais ir pasiūlo prisijungti, tai daug ką reiškia. Arba, jei kompanija yra grynai vyriška, jis paaiškina, kad šį savaitgalį negalėsite susitikti, bet šią savaitę surengs romantišką pasimatymą – irgi geras ženklas. Trumpai kalbant, jei jo pasakojime apie ateities planus jūs visada esate minima kaip artimas žmogus, tada viskas bus labai gerai.

  1. Ar jis pasirengęs paguosti ir palaikyti jums sunkiu laikotarpiu?

Tarkime, netekote darbo, nuomotojas davė dvi dienas išsikelti iš buto, šeimoje atsitiko nelaimė. Ar tokiose situacijose galite pasikliauti savo partneriu/vaikinu? Ar jis gali apsaugoti, padėti, prisiimti atsakomybę, pasirūpinti jumis ir panašiai? Tiesą sakant, palaikymas poroje yra būtent toks, nes gyvenimas susideda ne tik iš džiaugsmų ir malonumų. Kai tampa skausminga ir sunku, kai šalia yra artimas žmogus, pasiruošęs apgaubti šiluma ir meile, padėti pasveikti ir grįžti į gyvenimą – nieko geriau negali būti.

  1. Ar jis rodo meilę ir švelnumą?

Tai matyti iš trumpalaikių ir subtilių detalių: ištiesia ranką, norėdamas padėti, atidaro automobilio dureles, prilaiko slidžiame kelyje, nudžiugina, jei liūdite, nuperka bilietus į mėgstamą spektaklį – visa tai ne tik puikus išsiauklėjimas, bet ir nuoširdus požiūris į merginą. Taip gyvena poros, kurios net ir senatvėje vaikšto parke susikibusios už rankų.

Tik neapsigaukite. Neretai merginos bijo net sau prisipažinti, kad jos tikrai nėra reikalingos jų išrinktajam, o jis paprasčiausiai leidžia joms būti šalia dėl savo paties patogumo. Geriau tai suvokti anksčiau nei po daugelio bendro gyvenimo metų.

Ir dar vienas svarbus dalykas: bet kuris vyras nesielgs su jumis pagarbiai, su meile ir palaikymu, jei mainais negaus to paties.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą