Kai Kristen iš nedidelio Fornio miestelio Dalaso valstijoje pamatė penkis vaikus, iš kurių gimdytojų buvo atimtos tėvystės teisės, ji suprato, ką darys.

2016 metais spalio mėnesį Dalaso teismo sprendimu, trys broliai ir dvi seserys juridiškai neteko savo tėvų, kurie piktnaudžiavo narkotikais ir nesirūpino savo vaikais.

 

Per televizijos laidą išgirdo, kad broliai ir seserys yra atskirti  

Vaikai, kurie kažkada gyveno po vienu stogu ir miegojo tame pačiame kambaryje, buvo atskirti ir atiteko trims skirtingoms šeimoms. Broliai ir seserys matydavo vienas kitą kartą per savaitę.

Haydenas, Daylonas, Maxas, Cleiss ir Layla, kaip jie tada buvo vadinami,- protingi, išradingi vaikai, myli gyvūnus ir yra labai prisirišę vienas prie kito. Todėl nenuostabu, kad vaikai patraukė Kristen dėmesį!

„Buvau giliai sujaudinta, išgirdusi per televizijos laidą, kad broliai ir seserys yra atskirti – sakė moteris interviu  WFAA televizijos kanalui. Tada ir supratau, kad šie vaikai skirti mums. Papasakojau šią istoriją ir savo vyrui. Jis labai nustebo, bet neprieštaravo“.

Tiesa, kai Kristen parodė laidos įrašą Carlui ir jis sutiko priimti visus penkis vaikus, sutuoktiniai, auginantys savo du sūnus, bijojo, kad kažkas jau pasiėmė vaikus. Bet laimei, taip nenutiko.

2017 metais balandžio mėnesį pora pirmą kartą susitiko su vaikais. Pirmiausiai su trimis berniukais, kurių dabar vardai Haydenas, Jamesas ir Jaxonas, o paskui ir su seserimis Gianna ir Layla.

Kristen nusprendė įsivaikinti brolius ir seseris ir sukurti didelę mylinčią šeimą.

Apygardos teismui priėmus atitinkamą sprendimą, keturių asmenų šeima tapo devynių asmenų šeima. Septyni vaikai teismo metu vilkėjo marškinėlius su skaičiais ir vardais, kad išsiaiškintų, kas yra kas.

 

Smagu turėti brolių, su kuriais galima pažaisti

Pačių sutuoktinių vaikai – 16 metų Carlas jaunesnysis ir 10 metų Brandonas iš pradžių šiek tiek išsigando. „Iš pradžių maniau, kad tai buvo beprotiškas žingsnis, – juokavo jaunesnysis Carlas. –Iš karto dar penki vaikai? Tai yra daug“.

Tačiau netrukus jaunesni broliai ir seserys atrado bendrą kalbą. „Dabar didelėje šeimoje esame laimingesni ir linksmesni, – tęsė Carlas jaunesnysis. –  Ir aš galiu jiems tapti pavyzdžiu“.

Jaunesnis brolis Jamesas  taip pat patenkintas: „Smagu turėti brolių, su kuriais galima pažaisti“.

Tačiau, panašu, kad Kristen yra dėkinga likimui  ir laiminga labiau nei bet kuris kitas.

„Labai džiaugiuosi, kad paėmėme vaikus. Tai buvo taip natūralu, kai pirmą kartą susitikome su jais, tarsi jie būtų mūsų vaikai. Ir tada supratau, kad turime tai padaryti. Jau tos dienos pabaigoje jie  mane apkabino ir pasakė, kad myli! – šypsodama kalbėjo Kristen. – Mes esame dėkingi Aukščiausiajam ir jaučiamės palaiminti. Dabar šie penki vaikai turi namus, tėvus ir brolius, kurie  juos taip pat myli“.

Žinoma, auginti ir prižiūrėti septynis vaikus nėra lengvas darbas, bet Kristen ir Carlas sako, kad jų  širdys ir namai yra pakankamai dideli, todėl vietos užteks visiems.

 

3 KOMENTARAI

  1. I’m really loving the theme/design of your site. Do you ever run into any browser compatibility issues?
    A number of my blog readers have complained about my site
    not operating correctly in Explorer but looks great in Chrome.
    Do you have any suggestions to help fix this problem?

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą