Apie vyro požiūrį kalba ne žodžiai, o veiksmai. Jei partneris daugelyje situacijų pirmenybę teikia moteriai, verta tai įvertinti. Tai ne apie menkas ar trumpalaikes užgaidas. Bet jei jums tikrai reikia pagalbos ir jūs ją gaunate, tai apie jausmus kalba geriau nei bet koks prisipažinimas. Nes rūpestis ir supratimas taip pat yra meilės ženklai. Archyvo nuotrauka

Įgudusios viliotojos įsitikinusios: viskas parašyta ant vaikino veido. Ir jie  gali būti lengvai skaitomi kaip atvira knyga. Tačiau, kai vaikinai susipažįsta su jiems patinkančia mergina, su kuria norėtų rimtų santykių, jų elgesys pasikeičia. Ir į gerąją pusę. Taigi kokie tie septyni požymiai, kad vaikinas galvoja apie rimtus santykius?

 

  1. Laiku atsako į žinutes

Anksčiau šis ženklas buvo laikomas bet kokio gerai išauklėto žmogaus ženklu, o ne rimtų santykių pagrindu. Tačiau XXI amžiuje, jei vaikinas atsakė akimirksniu, tai reiškia, kad mergina jam yra brangi. O jei valandą lieka neskaityta žinutė, tada rašymas – tuščias reikalas.

  1. Nerašo anksti ryte ir vėlai vakare

Rimtai mąstantis vaikinas supranta, kad išrinktajai reikia poilsio. Todėl merginai neteks  pašokti iš lovos vidury nakties nuo cyptelėjimo, gavusi pranešimą. Taip pat gerai išauklėtas vaikinas, norintis rimtų santykių, nerašys 4 valandą ryto. Jis parašys tik tada, kai mandagūs žmonės rašo ir skambina.

  1. Nebijo parodyti jausmų

Vaikinas, kuris norėtų rimtų santykių, vargu ar vengs dėmesio ženklų, bučinių ir apkabinimų.

  1. Stengiasi, kad mergina jaustųsi saugi

Būdama šalia tokio žmogaus, mergina pajunta šilumą, harmoniją ir net negali suprasti, kaip tai jis daro.

  1. Gali juo pasitikėti

Toks vaikinas būna sąžiningas, atsako už savo žodžius ir neturi paslapčių. Jei mergina pagauna save galvojant, kad jo pasiaiškinimai migloti, susitikimai nuolat atidedami, vaikinas „ko nors nepasako“, tada greičiausiai ji susiduria su „žaidėju“, o ne potencialiu šeimos kūrimo partneriu.

  1. Pasiūlo supažindinti su savo tėvais ir draugais

Jei vaikinas tikslingai (ir neatsitiktinai) planuoja supažindinti savo mylimąją su širdžiai brangiais žmonėmis, tai reiškia, kad jis ją vertina kaip būsimą šeimos narį. Tai labai teigiamas ženklas.

  1. Nesistebi matydamas merginą „neformoje“

Nes aplinkybės gali būti įvairios: padaugino kokteilių, peršalo ir dabar lovos režimas, staigiai pablogėjo savijauta susitikimo metu ir taip toliau.

Kai vaikinas nusiteikęs rimtiems santykiams, jo niekas nestebina ir nepasimeta. Kai pamato, kad merginai blogai, priešingai, jis stengsis padėti. Jis tiesiog tampa švelnesnis

Yra daug ženklų, rodančių, kad vaikinas yra pasirengęs rimtiems santykiams. Suprasti vyriškus ketinimus labai lengva. Paprastai vaikinai tokiais atvejais tampa humaniškesni, malonesni, simpatiškesni ir brangesni. Sėkmės!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą