Batai, sportbačiai ar laiveliai? Kartu su astrologais išsiaiškinome, kuri natūralios odos batų pora geriausiai tinka pagal jūsų Zodiako ženklą.

 

Energingas Avinas

Avinas impulsyvaus charakterio, bet linksmas, kupinas energijos ir nuotykių. Jie tiki gyvenimu, koks jis yra, ir nesigaili to, ko nepadarė. Avinas iš prigimties yra spontaniškas ir su humoro jausmu.  Todėl energingam gyvenimo būdui Avinas savo garderobe privalo turėti ne vieną porą patikimų sportbačių. Tuo tarpu merginoms ir moterims – klasikiniai laiveliai.

 

 Praktiškas Jautis

Kaip Žemės ženklas, Jautis yra nepaprastai mylintis ir praktiškas žmogus. Jie nėra paniurę, laukiniai ar impulsyvūs. Jie linkę priimti apgalvotus sprendimus bet kokiais svarbiais klausimais ir elgiasi labai santūriai. Šiam Zodiako ženklui prireiks patikimų aulinukų, kurie tarnaus ne vieną sezoną.

 

 Nerūpestingi Dvyniai

Pasirodo, kad šio ženklo atstovai, mėgstantys bendrauti su naujais žmonėmis ir gyventi nerūpestingą gyvenimą, yra vieni labiausiai charizmatiškų ir žavingų žmonių. Jie sugeba vien savo kalbomis patraukti žmogų į savo pusę.  Oro ženklai dažnai pasižymi šiomis savybėmis – nerūpestingi, linksmi, nepriklausomi ir aistringi laisvamaniai. Dvyniams tiks neutralios spalvos batai lengvu padu.

 

Atjaučiantis Vėžys

Vėžys taip pat yra vienas dosniausių ir gailestingiausių Zodiako ženklų. Vandens stichijos Zodiako ženklo atstovų charakteristikos dažniausiai apima gerumą ir užuojautą. Vėžiams puikiai tiks nauja pora batų su nedideliu dekoru. O merginoms bateliai su nedidele platforma.

 

 Drąsusis Liūtas

Liūtai laikomi lyderiais ir tendencijų kūrėjais. Kad ir kur eitų, jie linkę tyrinėti ir kurti naujus dalykus, o žmonės mėgsta juos sekti. Stilingi ir madingi sportbačiai tiesiog sukurti šiam Zodiako ženklui.

 

Drausmingoji Mergelė

Dėl savalaikiškumo ir pareigingumo bei disciplinos laikymosi šio ženklo atstovai  gali užkariauti pasaulį. Jie tvirtai tiki principu „Nepagausi žuvies iš tvenkinio be darbo“ – tai jų šūkis. Ir jie tiesiog negali  nusėdėti be darbo. Jie taip pat yra protingi ir gudrūs, rinkdamiesi žodžius. Mergelės gali rinktis kasdienius madingų prislopintų tonų sportbačius.

 

 Subalansuotos Svarstyklės

Svarstyklės yra praktiški žmonės. Jie gyvena tikrovėje ir niekada net nebando kurti iliuzijų. Šio ženklo atstovai sugeba taip subalansuoti viską, kas vyksta jų gyvenime, kad viskas išsilygintų. Svarstyklėms nėra nieko geriau už patogią batų porą.

 

 Paslaptingasis Skorpionas

Skorpionas gana dažnai laikomas paslaptingu ir daugelis žmonių dažnai nėra tikri dėl šio ženklo žmonių. Mat niekada nežinai, ką jie galvoja ar ko iš tikrųjų nori. Jie nepagaunami ir santūrūs. Nauja batų pora „su posūkiu“ yra tai, apie ką Skorpionas tikrai svajoja.

 

 Optimistiškas Šaulys

Pats linksmiausias ir žvaliausias ženklas. Jie yra bet kurio vakarėlio  siela  ir puikiai žino, kaip gerai praleisti laiką. Šaulius mėgsta visi – draugai, šeima ir partneriai. Jie gyvena tam, kad patiktų žmonėms, ir mėgsta būti matomi. Ryškiausia batų pora kaip tik jiems!

 

 Atsargusis Ožiaragis

Jie rizikuoja, bet tik tada, kai viskas gerai apgalvota. Jie rengia vakarėlius, bet tik jei rytoj ne pirmadienis. Jie yra beprotiškai įsimylėję, bet tik tada, kai yra tikri, kad tai, ką jie turi, yra tikra. Jie rizikuoja viskuo, bet tik tuo, kas jų nenuvils. Jie renkasi tik aukščiausios kokybės, patikimus ir patikrintus batus.

 

 Nepriklausomas Vandenis

Jie myli savo laisvę ir labai bijo ją prarasti. Šio ženklo atstovai laikosi principo: „Gyvenk ir kitam leisk gyventi“, pagal kurį jie nesikiša į jūsų gyvenimą ir nenori, kad aptarinėtumėte jų gyvenimą. Vandeniui tinka platūs ir masyvūs batai. Beje, o merginoms – aukštakulniai!

 

Išmintingos Žuvys

Žuvys yra paskutinis Zodiako ženklas ir išmintingiausias iš visų. Visos Žuvys gali turėti ne tą pačią išmintį, tačiau jos turi giliai įsišaknijusį teisingumo ir blogio supratimą. Žuvims tinka konservatyvūs ir paprasti batai.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą