Jei viskas bus padaryta teisingai, pajusite, kaip jūsų nugara pradeda užimti natūralią padėtį ir išsitiesina. Pilvas pamažu trauksis, vidaus organai atsidurs jiems palankiausioje padėtyje. Archyvo nuotrauka

Išplitus sėsliam gyvenimo būdui, daugelis turi problemų su stuburu. Šią paprastą ir veiksmingą kūno formavimo techniką maždaug prieš 10 metų sukūrė japonų gydytojas Fukutsuji. Metodas padeda atsikratyti suglebusio pilvo ir palaikyti tiesiai nugarą.

 

Užsiėmimams skirkite vos penkias minutes per dieną, ir jūsų kūno kontūrai pastebimai pasikeis – juosmuo suplonės, o nugara taps tiesesnė.  Kai metodas buvo pirmą kartą paskelbtas, knyga buvo parduota didžiuliu daugiau nei 6 milijonų egzempliorių tiražu, tačiau technikos esmę galima apibendrinti keliais sakiniais ir rekomendacijomis:

Rankšluostį susukite į bent 40 cm ilgio ir 7–10 cm storio ritinį. Užriškite, kad neišsirištų.

Atsisėskite ant kieto, lygaus paviršiaus (netinka minkšta lova, geriau – sofa, masažo stalas ar kūno rengybos kilimėlis ant grindų) ir už savęs pasidėkite susuktą volelį.

Neskubėdami atsigulkite ant nugaros, rankomis laikydami volelį taip, kad jis būtų tiksliai per kūną po apatine nugaros dalimi – tiksliai po bamba. Tai svarbus dalykas.

Išskėskite kojas pečių plotyje ir suglauskite pėdas taip, kad nykščiai liestųsi vienas su kitu, o kulnai būtų 20–25 cm atstumu.

Ištiestas rankas uždėkite už galvos, pasukite jas delnais žemyn ir sujunkite mažuosius pirštelius.

Šioje pozicijoje pasistenkite išbūti penkias minutes. Atsikelkite taip pat neskubėdami ir švelniai, nes atliekant pratimą kaulai ir sąnariai šiek tiek juda.

Jei viskas bus padaryta teisingai, pajusite, kaip jūsų nugara pradeda užimti natūralią padėtį ir išsitiesina. Pilvas pamažu trauksis, vidaus organai atsidurs jiems palankiausioje padėtyje.

Iš pradžių gana sunku ištverti visas 5 minutes, todėl pradėkite nuo mažo – po 2–3 minutes. Tačiau rezultatas bus pastebimas ne anksčiau kai po mėnesio tokių paprastų pratimų. Tai puiki alternatyva fiziniams pratimams stiprinant stuburą. Išbandykite šį metodą – jūsų nugara jums padėkos.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą