Mergina turėtų jausti ir suprasti, kad šis vaikinas ar vyras – ne jai, kad ji yra pažeidžiamoje padėtyje ir jai tikrai nereikėtų įsikibti į tą, kuris yra šalia. Net jei ir jaučia jam kokius nors jausmus. Archyvo nuotrauka

Įsimylėjusios merginos kartais būna taip apsėstos minties apie palaikomus rimtus santykius, kad net nepastebi, jog vaikinas tik žaidžia „abipusę“ meilę“, o iš tikrųjų siekia savo interesų. Beje, yra trys akivaizdūs  ženklai, pagal kuriuos galite suprasti, kad vyras nemyli ir tik apsimetinėja.

 

  1. Savigarbos menkinimas

Jei vyras nemyli, bet dėl ​​kokių nors priežasčių  palaiko santykius, draugauja, vadinasi, kažkodėl jam vis tiek jūsų reikia. Tiksliau, mato, kad merginai jis labai aptinka, gal ji net yra jį įsimylėjusi, žino, kad niekur nepabėgs. Todėl ir naudojasi tuo, į darbą paleidžia manipuliacijas, dėl ko kenčia merginos savigarba. Tai yra gali neįkyriai priminti, kad be jo mergina yra nulio vietoje, kad jai nepavyks susirasti geresnio. Be to, gali lyginti ją su kitomis merginomis, pabrėžti kitų privalumus ir panašiai.

Mergina turėtų jausti ir suprasti, kad šis vaikinas ar vyras – ne jai, kad ji yra pažeidžiamoje padėtyje ir jai tikrai nereikėtų įsikibti į tą, kuris yra šalia. Net jei ir jaučia jam kokius nors jausmus.

  1. Jo meilė nuolat reikalauja aukų

Nepaisant to, kad pats vyras nesiekia kažko paaukoti, jo mergina nuolat yra priversta kažką ištverti, suprasti ir atleisti. Tuo pat metu vyras nuolat primena, kad mergina turi turėti moteriškos išminties, kad ji yra „kaklas“, kad nuo jos priklauso jo elgesys. Tam tikra prasme jis teisus. Todėl reikia imtis atitinkamų priemonių. Užtenka jį palikti.

  1. Jis neturi laiko tik tau

Jei vyras iš esmės užsiėmęs – tai vienas dalykas. Bet jei anksčiau jis daug laiko praleisdavo su tavimi, o dabar su draugais, tai taip pat rodo, kad jis greičiausiai  ir nenori praleisti daugiau laiko su tavimi. Todėl jis nuolat ieško priežasčių kuo užsiimti ir matyti tave kuo mažiau.

Jei supranti, kad vaikinas tik vaizduoja meilę, pasirinkimas vis tiek yra tavo. Gali bet kada jį palikti  arba pabandyti žaisti jo žaidimą ir priversti jį įsimylėti tave. Visko gyvenime nutinka. Kai žmogus yra šalia, jis gali net nepastebėti, kaip baigiasi žaidimas ir prasideda tikra meilė.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą