Kai kurioms merginoms būdingas ir kitas elgesio tipas. Jos vis dar mano, kad intymūs santykiai yra savotiškas moters „atsidavimas“, priklausymo šiam vyrui ženklas, kuris, žinoma, privalo (jei „padorus“) įvertinti tokią dosnią dovaną. Kitaip tariant, partneris privalo santykius tęsti ir galiausiai susituokti. Archyvo nuotrauka

Pirmasis intymumas yra svarbus bet kokių partnerių santykių etapas. ir visai nesvarbu, ar tai būtų nerimtas atostogų romanas, ar „meilė iš pirmo žvilgsnio“.  Deja, santykiai po ilgai lauktos nakties kartu gali nutrūkti. Jei jums reikia tik aistringo  ir vienos nakties romano, susieto būtent su intymumu ir jums tinka, vadinasi, viską darote teisingai. Tačiau jei svajojate apie ilgalaikius pasitikėjimo santykius ar net gyvenimą kartu, stenkitės nedaryti toliau nurodytų klaidų.

 

  1. Pradeda svajoti apie vestuves

Žinia, seksualiniai santykiai dar nėra  pretekstas susituokti! Todėl bet koks užsidegimas šia kryptimi  nieko gero neduos: abiem reikia laiko priprasti prie santykių, neskubinti įvykių. Jūsų romantiškumas anksčiau ar vėliau pereis į kitą etapą. Ir nemanykite, kad būtent šis  vyras jums skirtas, kurį likimas atsiuntė. Geriau gyvenkite savo gyvenimą, kuriame jūsų romantika ir bet kurio vyro buvimas apskritai yra tik nuostabus priedas. Būkite  nepriklausomos.

  1. Rimti santykiai neįmanomi

Kitas kraštutinumas – netiki, kad po trumpalaikės nakties rimti santykiai gali būti įmanomi. Tikėkite, kad „meilė iš pirmo žvilgsnio“ yra įmanoma. Ne viena pora, kuri kažkada permiegojo jau per pirmąjį pasimatymą, dabar gali būti  laimingos šeimos pavyzdys. Santykiuose gali nutikti visko, svarbiausia, kad žmonės domisi vienas kitu.

  1. Tai savotiškas moters „atsidavimas“

Kai kurioms merginoms būdingas ir kitas elgesio tipas. Jos vis dar mano, kad intymūs santykiai yra savotiškas moters „atsidavimas“, priklausymo šiam vyrui ženklas, kuris, žinoma, privalo (jei „padorus“) įvertinti tokią dosnią dovaną. Kitaip tariant, partneris privalo santykius tęsti ir galiausiai susituokti . Taip, žinoma, intymūs santykiai įpareigoja abu – pirmiausiai nepamiršti kontracepcijos priemonių! Bet tai dar nereiškia ir ne visada yra priežastis tikėtis, kad viskas turėtų taip ir baigtis, nes jau investavote į santykius. Mes gyvename XXI amžiuje: žmonės užsiima seksu ne santuokoje ir niekas neturi teisės jų už tai smerkti. Dviejų žmonių intymumas nebėra pagrindinė varomoji jėga ir priežastis kuriant santuoką. Įsivaizduokite, kad po to jums teks plėtoti santykius ir ieškoti bendros kalbos su jums patinkančiu partneriu. Bet jei abu partneriai nori tik linksmai praleisti laiką,  santykiai dažniausiai netrunka ilgai.

  1. Visiems vyrams reikia tik vieno

Teiginys turi tam tikrą pagrindą: hiperseksualumas, ypač jaunų vyrų, yra medicininis faktas. Todėl  daugeliui jų tai derinama su nenoru užmegzti ilgalaikių santykių. Tačiau santykių esmė yra ne sutikti gyventi kartu su pirmuoju po ranka pasitaikiusiu žmogumi, o galbūt per bandymus ir klaidas susirasti „savo“ žmogų. Taip daugelis vyrų sėkmingai įveikia neigiamą vadinamąją „vyrišką patirtį“, kuri ugdo vyriškumą, tampa puikiais partneriais ir siekia santykių bei šeimos gyvenimo.

Todėl nepanikuokite, kai iš tikrųjų kitą dieną nepaskambino mažai pažįstamas žmogus. Priežasčių, kodėl vyras neskambino, gali būti daug: nepatogu, yra pasimetęs, sugedo telefonas ir panašiai.  Gyvenkite savo gyvenimą. O po kelių dienų paskambinkite pati ir pradėkite bendrauti. Prisiminkime ankstesnės pastraipos išvadą: net ir ilgametė draugystė reikalauja abiejų pusių veiksmų ir dėmesio.

  1. Dabar jis tik mano

Kai kuriems žmonėms po intymumo  staiga atsiranda nuosavybės jausmas. Taip atsitinka ir su merginomis. Jaudulys, pavydas, nerimas yra gana natūralūs jausmai patinkančio vyro atžvilgiu.  Tačiau pasimatymų ir santykių pradžioje tai visiškai nereikalinga. Kai tą žmogų daug geriau pažinsite, tada galėsite pasidaryti kažkokias išvadas. Todėl labai keista iš karto deklaruoti nuosavybės teisę žmogaus atžvilgiu. Būkite labiau pasitikinčios savimi, nesuveskite visos gyvenimo prasmės tik į šiuos „santykius“ – taip sutaupysite savo nervus ir nepateksite į keblias situacijas, kai dviprasmiškos žinutės ir pokalbiai telefonu pasirodys tik kaip pokalbiai su kolegomis ar gerais draugais.

Bus labai naudinga, jei iš karto atpažinsite tokį savo partnerio elgesį. Kito žmogaus kontrolės manija nėra geras ženklas.

  1. Apie intymumą – nė žodžio

Tylėjimas apie tai, kas įvyko tarp jūsų, taip pat nėra geriausias būdas tęsti santykius. Visiškai nėra dėl ko gėdytis, net jei esate ir mažai pažįstami. Kas žino – galbūt abu slapta svajojote pakelti santykius į naują lygmenį, o atsitiktinis seksas yra gera priežastis plėtoti šiuos santykius.

  1. Permiegojo ir pabėgo

Jei ką tik turėjote vienos nakties nuotykius, tai ne visada reiškia, kad po jo turite staiga nustoti kalbėti. Nebent tuo atveju, kai partneris pradeda  jus persekioti ir tiesiog reikalauti santykių. Bet kas žino, galbūt partneris yra toks pat kaip jūs, susijęs su jūsų trumpu romanu ir tuo pačiu yra pasirengęs palaikyti artimus ryšius ateityje. Ir apskritai geras, padorus žmogus. Galų gale, jūs abu turite teisę elgtis su savo kūnu ir laiku kaip norite. Ir galite turėti tiek daug partnerių ir tiek ilgai, kiek jums tinka.

  1. Nežinau, ko aš noriu

Tarkim, mergina neapsisprendė, ar jai reikia santykių po sekso ir kokie jie turėtų būti. Tiesa, dėl to santykiai „nutrūksta“ ir vietoj mylimo vyro ar „gero draugo, su kuriuo kažkada pasimylėjote“, liekate viena. Jei vertinate žmogų, geriau neatidėliokite šio  reikalo, o nuoširdžiai prisipažinkite.

Jei santykiuose norite harmonijos, atminkite, kad jūsų partneris yra toks pat kaip ir jūs. Jis turi savo silpnybių, troškimų, privalumų ir trūkumų. Idealūs santykiai neatsiranda savaime, tai bendras dviejų žmonių darbas. Būkite pasirengę aptarti savo mintis, priimti abipusius kompromisus ir, atvirkščiai, nesutikti su jums nepriimtinais dalykais vardan statuso socialiniame tinkle.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą