Svarbu žinoti, kad ne visi esame atsparūs klaidoms ir ne jos lemia mūsų sėkmę, o tai, kaip mes elgiamės kiekvieną dieną.

 

Jei pasirinkote piešinį Nr. 1

Žmonėms, pasirinkusiems apskritimą Nr. 1, nuo vaikystės buvo sunku bendrauti su tėvais ir tikriausiai tam tikru momentu jautėsi jų atstumti. Tėvų „nebuvimas“ gerokai pakirto jų savigarbą ir naujų santykių užmezgimą.

Be to, jaučiate stiprų pasipriešinimą, susipažįstant su naujais žmonėmis, nes bijote būti atstumtas. O sulaukę neigiamos kritikos priimate ją asmeniškai. Patarimas: išmokite labiau pasitikėti savimi ir būsite laimingi. Jūsų pasitikėjimas padės užmegzti sveikus ryšius su aplinkiniais žmonėmis.

Jei pasirinkote  piešinį Nr.2

Pagrindinė jūsų trauma yra tai, kaip jūsų tėvai vieną ar daugiau kartų gyvenime išdavė jūsų pasitikėjimą. Ši trauma jus lydi visaip: sunkiai pasitikite žmonėmis, todėl vengiate kurti artimus santykius. Nors esate atviras žmogus, skubantis padėti aplinkiniams, bet niekada iš tikrųjų neatskleidėte, kas slypi jūsų širdyje.

Jei pasirinkote piešinį Nr.3

Jūsų trauma yra susijusi su tam tikru pažeminimu, kurį patyrėte vaikystėje. Galbūt jus atstūmė klasės draugai ar net šeimos nariai.

Šiuo metu darote viską, kas įmanoma, kad sulauktumėte kitų pritarimo. Net dėl to esate linkę atsisakyti savo svajonių ir tikslų, kad patiktumėte kitiems. Tačiau kartais šie žmonės apie jus net negalvoja. Smagu stengtis būti geriausia versija, bet darykite tai dėl savęs, o ne dėl kitų. Būkite laisvas, kaip norite, ir gyvenkite gyvenimą, kuris jus džiugintų.

Jei pasirinkote piešinį Nr.4

Didžiausia jūsų vaikystės trauma – nesėkmės baimė. Galite lengvai užmegzti ryšį su kitais žmonėmis ir visada esate apsuptas draugų, kad nuslopintumėte vienatvės diskomfortą.

Todėl bijote likti vienas su savimi ir atrasti tai, kas jums nepatinka. Akivaizdu, kad per daug nerimaujate dėl savo klaidų ir tai gali sukelti depresiją.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą