Į savo ateitį galima žvelgti įvairiai – poetiškai ar filosofiškai. Tačiau norint žinoti, kas iš tikrųjų laukia, jums prireiks ne tik objektyvaus požiūrio, bet ir tikėjimo savo šeštuoju pojūčiu.

Tuo tarpu būrimas paveikslėliais yra įdomus išbandymas, galintis ir nudžiuginti jus. Galite ne tik sužinoti, kas jūsų laukia artimiausiu metu, bet ir pasiruošti artėjantiems įvykiams. Viskas, ko jums reikia, tai sutelkti dėmesį, pasirūpinti gera nuotaika ir akimirksniu, negalvojant, „išjungus“ loginį mąstymą išsirinkti paveikslėlį, kuris jums labiausiai patinka. Po to perskaitykite pasirinkto paveikslėlio reikšmę žemiau.

 

  1. Kaspinas

Tai reiškia, kad netrukus gali tekti spręsti šeimos konfliktą. Stenkitės būti neutralūs ir ne užsispyrę. Atminkite, kad jūsų geranoriškas požiūris ir sugebėjimas rasti kompromisą padės jums pakeisti situaciją į gerąją pusę ir ateityje išvengti nesusipratimų ir ginčų.

  1. Svarstyklės

Jos žada jums materialinę gerovę. Atidžiai stebėkite likimo ženklus, kad nepraleistumėte progos papildyti savo biudžeto. Taip pat svarstyklės reiškia konflikto sprendimą jūsų naudai ir finansinį atlygį už anksčiau įdėtas pastangas.

  1. Mergina

Gera žinia vaikinams – tai reiškia, kad artimiausiu metu turėtumėte užmegzti naujus santykius ar draugystę su patinkančia mergina. Išnaudokite savo bendravimo gebėjimus ir žavesį, norint sulaukti patinkančios merginos dėmesio. Bet neperlenkite lazdos, kad neišgąsdintumėte jos. Tuo tarpu šis paveikslėlis merginoms liudija, kad jos turi daugiau dėmesio skirti savo elgesiui. Stenkitės būti moteriškesnės ir švelnesnės. Parodykite moterišką žavesį ir nemėginkite vadovauti vaikinui. Toks elgesys padės dar labiau susieti savo sielos draugą su savimi arba padės sutikti tikrąją meilę, jei esate vieniša.

  1. Medis

Jis yra išminties simbolis. Todėl patartina išnaudoti savo sukauptas žinias, norint išspręsti daug darbo reikalaujančias užduotis. Jūsų vidinių išteklių pakaks sunkumams įveikti. Nepasiduokite ir jums pasiseks.

  1. Pilis

Ji reiškia paslaptį, kurią turite saugoti. Jums bus patikėta kažkas intymaus, o jūs turėsite padėti mylimam žmogui susitvarkyti su keblia situacija ar pasirinkimu. Tolesnis sėkmingas problemos sprendimas priklauso nuo jūsų veiksmų.

  1. Vežimas

Jis žada ilgą kelionę ar teisingo kelio pasirinkimą, atsidūrus likimo kryžkelėje. Šis paveikslėlis taip pat reiškia, kad jūs turėsite artimiausiu metu rimtai pasirinkti – tęsti santykius ar juos nutraukti.

  1. Raktas

Jis reiškia, kad artimiausiu metu pasieksite tai, apie ką jau seniai svajojote. Tikėkite savimi ir jums pasiseks, tačiau saugokitės apgaulės ir išdavystės. Nepatikėkite savo minčių ir jausmų nepažįstamiems žmonėms, kurie gali neigiamai paveikti jūsų ateitį.

  1. Knyga

Ji yra žinių šaltinis. Atvira knyga sako, kad norint pasiekti užsibrėžtus tikslus reikia įgyti naujų žinių profesijoje. Išmokti ir įsisavinti naują medžiagą bus lengva, jei būsite pasirengę užkariauti naujas aukštumas.

  1. Varpelis

Tai reiškia, kad sulauksite žinių ar pranešimų iš tolo. Netrukus gausite gerų naujienų, kurios padės apsispręsti dėl tolesnio kelio pasirinkimo. Jūsų gyvenimas netrukus turėtų pasikeisti. Nesipriešinkite likimui: galbūt dar laukia ilgas kelias į priekį ir susitikimas su viso gyvenimo meile.

  1. Žiedai

Tai – tyros meilės simbolis. Jie reiškia greitą meilės ir santuokos įteisinimą nesusituokusioms moterims, vaiko gimimą susituokusioms poroms. Žiedai taip pat reiškia stiprią ir neišsiskiriančią draugystę, pagrįstą abipuse pagarba ir palaikymu.

11.Laivas

Jis simbolizuoja permainų vėjus. Tikėtina, kad jūsų laukia ilga kelionė, kupina naujų įvykių ir  teigiamų emocijų. Verslo žmonėms ir verslininkams šis paveikslėlis žada plėtrą ir naujas perspektyvas, susijusias su investuotojų ar partnerių pritraukimu.

12.Karūna

Ji reiškia ne ką kita, o kad jūs netolimoje ateityje užimsite aukštesnes pareigas. Vadinasi, jūs turite būti atsakingesnis ir ryžtingesnis, atlikdamas veiksmus. Jūs galite vadovauti kitiems žmonėms, bet turite būti sąžiningas ne tik prieš save, bet ir tuos, kurie bus jūsų bendražygiai vadovaujant.

13. Strėlės

Su smaigaliu, vadinasi, įspėja apie pavojų. Tai gali reikšti, kad jūsų aplinkoje yra nesąžiningų žmonių, kurie neigiamai priima jūsų sėkmę. Saugokitės jų įtakos ir imkitės priemonių apsisaugoti nuo piktos akies. Jei turite svarbią užduotį, nekalbėkite apie savo planus.

14.Laužas

Tai yra daugialypis simbolis. Jis gali liudyti apie gamtos permainas ir neramų temperamentą. Įsimylėjusiems žmonėms tai yra nuotykių pasiuntinys. Liepsnos liežuviai signalizuoja, kad dėl savo lyderio savybių ir ryžto iš gyvenimo galite pasiimti viską. Tačiau atminkite, kad ilgo ir kruopštaus darbo vaisius gali sunaikinti neatsakingas žingsnis.

15. Kryžius

Jis paprastai reiškia praradimą. Norėdami to išvengti, turite sustoti ir atsargiai pasverti visus savo priimamus sprendimus. Galbūt praleidote ką nors svarbaus. Išanalizuokite įvykius, vykstančius aplink jus.

16. Perukas

Jis reiškia, kad jūs turite įsikišti į pašalinio žmogaus likimą. Neatmeskite pagalbos prašymų, o jus laukiantis likimas pateiks jums daug malonių staigmenų ir naujienų.

***

Nuo senų senovės žmonės norėjo žinoti ateitį, todėl jie kreipdavosi į įvairiausius magus ir būrėjus, norėdami praverti savo ateities paslapčių uždangą bei pasiruošti reikšmingiems įvykiams.

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą