Reikjavike yra vienintelis pasaulyje penio muziejus, kuriame galima pamatyti įvairiausių dydžių ir formų vyriškų pasididžiavimų. Boozefoodtravel.com nuotrauka

Penis yra labai jautrus organas, galintis jo turėtojui suteikti ir malonius, ir nemalonius pojūčius. Nenuostabu, kad vyro vaidmuo žmogaus civilizacijoje iš tikrųjų yra milžiniškas. Nuo neatmenamų laikų mūsų protėviai garbino falus dievus ir gražius penius, rašoma  Niujorke gyvenančio apžvalgininko ir autoriaus Davido M. Friedmano knygoje „A Mind of It Own: A Cultural History of the Penis“, kurioje išsamiai aprašoma penio istorija.

 

Susijaudinimo metu šios formos penis gali labiau palinkti į dešinę

Ne visi žino, kad peniai skiriasi  ne tik storiu ir ilgumu, bet net ir išvaizda. Yra keletas skirtingų vyrų varpos formų:

Bananų formos

Jis labai primena bananą. O erekcijos būsenoje jis rodo galu žemyn ir gana išsilenkia. Nereikia bijoti jos lenktos formos, ji yra natūrali ir nerizikinga moteriai. Jei tikėti moterimis, kurioms pasisekė mylėtis su tokio tipo penį turinčiu vyru, įspūdžių daug daugiau. Tai reiškia, kad G taškas stimuliuojamas kokybiškiau, o jausmas daug malonesnis.

Plaktuko formos

Nereikėtų išsigąsti ir juoktis, tačiau jo forma neaiškiai primena plaktuką, nors galvutė nėra tokia plati kaip minėto įrankio. Šios formos varpa išsiskiria siauru kotu ir santykinai didele galvute. Nepaisant įdomios formos, tokia išvaizda gali suteikti malonumą mylintis bet kokioje padėtyje, tačiau labiausiai pageidaujama padėtis, kai moteris ant viršaus.

C raidės formos

Susijaudinimo metu šios formos penis gali labiau palinkti į dešinę. Šios formos penis labai panašus į plaktuką, tačiau yra mažesnio dydžio, o galvutė ne tokia plati ir kiek primena labai sumažintą skėtį. Priimtiniausios pozos: „Antilopė“, „Geiša“, „Varlė“ ir panašiai.

Pieštuko formos

Išoriškai atrodo visiškai lygus, neturi venų, nelygumų. Toks penis yra lieknas ir didingas, o iš pirmo žvilgsnio labai sunku atskirti kamieną nuo galvutės. Tačiau pieštuko formos penis yra labai pailgas ir plonas, ir tai yra pagrindinis jo trūkumas. Nepaisant to, pieštukas, skirtingai nei kitų formų peniai, dėl galimybės stimuliuoti makštį per visą ilgį, greitai priveda partnerį iki orgazmo.

Agurko formos

Šios formos penis yra visiška plaktuko priešingybė. Jam ypač gerai sekasi giliai įsiskverbti. Varpa gali būti kiek ir kitokios formos, tačiau jo skiriamasis bruožas yra išsipūtusios venos. Susijaudinęs jis atrodo bauginančiai dėl venų. Nors daugelis partnerių juo džiaugiasi ir mano, kad jis prisitaikęs prie bet kokių keistenybių.

 

Varpa turi paslėptą potencialą

Kuo unikalus penis? Jis gerokai skiriasi nuo visų aukštesniųjų žinduolių lytinio organo. Remiantis moksliniais tyrimais,  ejakuliuojant apie 40 proc. spermatozoidų, kurių funkcijos yra ne apvaisinti,  o sunaikinti ir sulėtinti savo konkurentų spermatozoidus. Beveik visi žinduoliai turi mažą kaulą, vadinamą baculum, netoli varpos pagrindo. Tai reiškia, kad visi gyvūnai ir kiti žinduoliai išvis nežino, kad yra problemų su erekcija. Vyras tokio kaulo neturi. Varpa turi paslėptą potencialą, apie kurį mažai kas žino – ji yra maždaug pusantro karto ilgesnė nei atrodo. Didžioji jo dalis yra paslėpta vyro kūne. Kodėl taip yra, kol kas neišaiškinta.

Tačiau aišku viena, kad nuo senų laikų penis buvo garbinamas. Net senovės graikai gerbė dievybę Priapą, kuris buvo vaizduojamas tiesiog falo pavidalu.

Indėnai vis dar garbina dailų Šivos penį. Japonijoje kasmet plačiai ir ryškiai minima dievybės Kanamara-sama diena, kai miesto gatvėmis nešami didžiuliai peniai, o vaikai vaišinami saldumynais, kuriuos pamačius bet kuris kovotojas už moralę netektų žado. Remiantis senovės žydų įsitikinimais, Jehova norėjo sudaryti susitarimą su žmonėmis, kasmet priimdamas iš vyrų jų apyvarpės gabalėlius. Kodėl Jehovai reikia falo gabalėlių, kurie jam vis dar pateikiami po apipjaustymo, nežinoma. Kai kurios šiaurinių tautų gentys bet kurią varpą laikė dievybe, kuri priglunda prie žmogaus kūno. Viduramžiais kai kuriuose krikščioniškuose traktatuose gana rimtai buvo teigiama, kad Šėtonas apsigyveno lytiniuose organuose, o Jėzus – žmonių sielose. Beje, kai kurie krikščionių šventieji turi falo malonę, pavyzdžiui, šventasis Futinas, labai gerbiamas Prancūzijoje, padeda piligrimams išsigydyti nuo nevaisingumo. Moteris, norinti pastoti, turi paliesti tam tikrą kūno dalį ant jo statulos.

 

Vis dar gyvuoja tradicija ant penių kabinti sunkius krūvius

Žmonija garbina ne tik dangiškąjį, bet ir materialesnį penį. Ko gero, originaliausiai iš jautraus vyriško organo šaiposi Indonezijos Kalimantano saloje gyvenantys dajakai, kurie puošia penius sudėtingiausiomis ir originaliausiomis aplikacijomis: įvairiais kaulais, akmenimis. Kaip nustebusiems mokslininkams paaiškino dajakai, joks vyras negali susirasti sau moters, jei turi negražų, neišpuoštą, mažą penį. Jie tiki, kad tik gražus penis gali suteikti tikrą malonumą partnerėms. Savo ruožtu jaunos dajakų moterys ištempdavo ausų spenelius, kad jos taptų neįtikėtinai ilgos ir vaikščiodamos galėtų sujaudinti vyrų širdis ir papuoštus vyrų organus. Tiesa, dabar merginoms draudžiama nešioti ištemptas ausis, tačiau ornamentuotų ir dekoruotų penių tradicija vis dar gyvuoja atokiausiuose Kalimantano kampeliuose.

Tradicija iš savo penio padaryti meno kūrinį gyvavo ne tik tarp Kalimandano gyventojų. Indėnai išmoko ne tik padidinti savo vyrišką pasididžiavimą, bet ir suteikti jam neįtikėtiną kietumą. Norėdami tai padaryti, jie leido gyvatei įkąsti į savo varpą. Tada vyras visą mėnesį galėjo jaustis neįtikėtinu sekso milžinu. Bet ko nepadarysi, kad patiktų savo mylimajai.

Pietų Amerikoje ir Afrikoje kai kuriose gentyse vis dar gyvuoja tradicija ant savo penių kabinti sunkius krūvius, kad dėl gravitacijos kuo labiau ištemptų penį. Senovės kinai, gyvenę VI – VIII amžiuje prieš Kristų, išmoko padidinti vyriškus organus varpos didinimo operacijų pagalba.

Tačiau ne visos senovės tautos buvo linkusios į megalomaniją. Pavyzdžiui, graikai tikėjo, kad tik mažas penis gali būti idealus. Tikriausiai todėl senovės graikų skulptūrose dažnai vaizduojami labai kuklūs vyriški organai. Didelė varpa tarp graikų buvo laikoma „asilu“ ir buvo manoma, kad jos savininkas turi polinkį į žvėriškumą. Indijoje mažas, bet grakštus penis buvo būtinas aukštos kastos vyrui.

Vyriškas pasididžiavimas pagal dydį buvo suskirstytas į keturis tipus: „kiškis“, „patinas“, „karvė“, „arklys“. Buvo tikima, kad tik „kiškio“ ir „patino“ savininkai gali suteikti savo partnerei tikrą malonumą ir būti stipriais kovotojais bei puikiais šeimos vyrais.

„Karvės“  varpos tipą turintys vyrai buvo pernelyg grubūs ir kaimiški. „Patinas“ ir „arklys“ tinkamas tik paprasčiausiems ir sunkiausiems darbams, nes visa vyriška energija nueidavo į nemenką penį. Laimei, Indijoje vyriškumas buvo laikomas intymiu dalyku ir negalėjo būti parodytas kitiems žmonėms, siekiant įrodyti, kad jie turi pelnytą statusą bendruomenėje. Bet tai veikė ne visais atvejais.

Daugelyje tolimų genčių vyko keisti ritualai su peniais, kurių civilizuoto pasaulio gyventojas vargu ar supras. 1945 metai du etnografai Catherine ir Ronaldas Berndtai dalyvavo svarbioje Mukumbos genties ceremonijoje. „Visoms merginoms ir mažiems vaikams ant galvų ir krūtinių buvo užmesti šydai, kad jie netaptų šios svarbios apeigos liudininkais. Svečias maloniai nusilenkė prieš visus genties atstovus, paėmė šalia buvusį vyrą už rankos, į kitos rankos delną įkišo penį. Tada jis atsisėdo ant žemės, o kiti vyrai pradėjo prie jo artintis, kad tą patį padarytų su savo peniais, tai yra, padėtų jas į rankas“, – taip jie apibūdino tai, ką pamatė.

 

Gavo naują galimybę turėti gražų penį

Šiuolaikinio vyro penis gyvena daug patogesnį ir ramesnį gyvenimą, nei tolimi jo protėviai. Remiantis statistika, tik 30 proc. penių patiria apipjaustymo ceremoniją. Ir dažniausiai tai atliekama dar ankstyvoje vaikystėje, panaudojus skausmą malšinančius vaistus. O norint padidinti varpos ilgį, vyrams nebereikia kišti į jas šratus ar leistis įkandamiems nuodingos gyvatės. Šiuolaikiniame pasaulyje, siekiant, kad penis būtų didelis, jau seniai buvo atliekamos neskausmingos plastinės operacijos. Tyrimų duomenimis, varpos didinimo operacijas atlieka vienas iš 65 tūkst. vyrų.

Žinoma, dabar vyrams tenka iškęsti ir nemalonias, senovėje nežinomas procedūras – urologinius tyrimus. Mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, vidutiniškai šiuolaikinė varpa erekcijos būsenoje yra 13,8 centimetro ilgio ir vidutiniškai  gali suteikti malonumą 5 moterims. Apklausos parodė, kad 14 proc. vyriškosios lyties atstovų per savo gyvenimą turėjo ne daugiau kaip vieną moterį, o 5 proc. vyrų teigė, kad daugiau nei šimtą.

2017 metais vyriškosios lyties atstovai gavo naują galimybę turėti gražų penį. Bankoke atidaryta specializuota varpos balinimo klinika. Faktas yra tai, kad Tailandas pamažu perima Vakarų civilizacijos kultūrą ir daugelis tailandiečių nori turėti šviesią odos spalvą. Kosmetikos parduotuvės jau seniai buvo užtvindytos įvairiomis odą balinančiomis priemonėmis, o pagaliau azijiečiai gavo ilgai lauktą galimybę pašviesinti penį. Tai galima padaryti vos per 5 seansus, kainuojančius 20 tūkst. batų. Kas mėnesį šią procedūrą atlieka daugiau nei 100 vyrų, tikimasi, kad balinimo mada ateis ir į kitas pasaulio šalis.

Apskritai genitalijų grožis yra labai laisva koncepcija. Kai kurių normų ir primetamų standartų požiūriu apie  lytinius organus apskritai nereikėtų kalbėti. Kitaip tariant, vyrų kančios dėl varpos grožio neturėtų būti aptarinėjamos. Žvelgiant iš kitos pusės, vyrai yra daug kam pasiruošę, kad jų lytinių organų išvaizda būtų ideali. Nors praktiškai tai nesvarbu. Svarbiausia – gebėjimas naudotis tuo, ką apdovanojo gamta, o ne kompleksuoti, nes tai neigiamai veikia sekso kokybę. Visa kita yra praktika, praktika ir dar daugiau praktikos. Nesivaržykite dėl smulkmenų!

“YouTube” vaizdo įrašas

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą