6 metų Alesha su mama gyveno Šiaurės Lanarkšyre, Škotijoje, tačiau prasidėjus mergaitės atostogoms, jos atvyko į Rothesay miestą Bute saloje, kur ir buvo nužudyta. "Mirror" nuotrauka

2018 metų liepą 6 metų Alesha MacPhail su mama Georgina atskrido atostogauti į Bute salą, esančią Škotijoje. Tačiau ši kelionė buvo paskutinė mažajai mergytei, rašo mirror.co.uk.

 

Užmigo žiūrėdama savo mėgstamą animacinį filmuką

Alesha su mama gyveno Šiaurės Lanarkšyre, Škotijoje, tačiau prasidėjus mergaitės atostogoms, jos atvyko į Rothesay miestą Bute saloje. Mat ten gyvena  Aleshos tėvas Robertas MacPhailas.

Mergaitės tėvai išsiskyrė, o Robertas gyveno su nauja moterimi saloje. Ten pat gyveno ir mergaitės seneliai.

Alesha saloje turėjo praleisti apie 3 savaites, todėl Robertas ir jo tėvai turėjo daug planų, kaip visą šį laiką praleisti su mergaite.

Liepos 1 d., apie 23.00 val., mergaitė užmigo žiūrėdama savo mėgstamą animacinį filmuką „Peppa Pig“. Ryte, apie 6.00 val., mergaitės močiutė Angela įėjo į kambarį patikrinti, ar ji dar miega.

Bet staiga senolė pamatė, kad anūkės nėra lovoje. Močiutė puolė į paniką ir pažadino visą šeimą. Tą patį rytą Angela policijai pranešė, kad jos anūkė dingo.

Tą pačią dieną virš salos praskrido policijos sraigtasparnis, kuris apžiūrėjo teritoriją iš paukščio skrydžio. Per kelias valandas mergaitės šeima surinko kelis žmones, kurie leidosi į mergaitės paieškas. Apieškoję vietovę, tikėjosi ją rasti.

Praėjus vos 3 valandoms po Aleshos dingimo, vienas iš paieškoje dalyvavusių savanorių aptiko nuogą mergaitės kūną krūmuose šalia jos namų.

Siaubingas radinys sukrėtė visą Bute salą. Janet Campbell, padėjusi ieškoti mergaitės, grįžo namo ir nusprendė patikrinti stebėjimo kamerų filmuotą medžiagą.

Moteris įrengė apsaugos stebėjimo kameras priekyje savo namo ir už jo, kai jos mama, kuri gyveno su ja, susirgo demencija.

Netrukus paaiškėjo, kad tą naktį, kai Alesha dingo, Janet sūnus  Aaronas namuose rengė vakarėlį, pakvietė apie 15 draugų atšvęsti išlaikytus egzaminus.

 

Ant nužudytos mergaitės kūno buvo rasta žudiko DNR

Iš kamerų Janet pamatė, kaip  jos sūnus Aaronas žmogžudystės naktį išeina ir grįžta į namus tarp 2.00 ir 4.30 val. Janet paklausė Aarono, kur jis taip vėlai buvo išėjęs. Vaikinas atsakė, kad išėjo parūkyti „žolės“.

Moteris taip pat paklausė sūnaus, ar jis, ar kuris nors iš jo draugų žinojo, kas galėjo nutikti dingusiai mergaitei. Aronas sakė nieko apie tai nežinantis.

Janet stebėjimo kamerų užfiksuotą medžiagą perdavė policijai, o tada Aaronas buvo iškviestas į apklausą policijoje. Ant nužudytos mergaitės kūno buvo rasta žudiko DNR, todėl policijos pareigūnai paėmė Aarono DNR palyginimui su DNR, rastą ant Aleshos kūno.

Netrukus teismo medicinos ekspertai pranešė, kad Aarono DNR sutapo su rastu ant Aleshos kūno. Ir 16 metų vaikinas buvo apkaltintas jos pagrobimu, išžaginimu ir nužudymu. Tačiau Aaronas savo kaltės nepripažino.

Pasak kaltinimo, Aaronas, būdamas neblaivus, naktį užsimanė parūkyti „žolės“, todėl parašė SMS Robertui MacPhailui, nes pirkdavo iš jo narkotikus.

Tačiau Robertas jam neatsakė, o tada Aaronas nusprendė įsilaužti į MacpPailo namus ir pats pasiimti narkotikų. Įsiveržęs į namą, Aronas pamatė miegančią Aleshą ir tada jame pabudo  seksualiniai troškimai.

Ant mergaitės kūno buvo rasta  ir Aarono spermos. Tada nebeliko jokių abejonių, kad tai jis įvykdė žiaurų nusikaltimą.

Teismas paaugliui skyrė 27 metų laisvės atėmimo bausmę. Vėliau Apeliacinis teismas terminą sutrumpino 3 metais.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą