Kiekviena mergina nusipelno geriausio vyro ir gyventi su juo laimingą gyvenimą. Bet turtingi vyrai, kaip ir merginos, nori šalia savęs pamatyti vertą moterį, dėl kurios jiems nebus gėda. Archyvo nuotrauka

Ką čia slėpti, ko gero kiekviena mergina savo sielos gilumoje svajoja būti milijonieriaus žmona. Ir čia nėra nieko smerktino: visiškai normalu norėti gyventi gerai ir užtikrinti klestinčią vaikų ateitį, rašo marketwatch.com.

 

Vyrui renkantis, pirmiausiai iškyla du kriterijai

Žinoma, kiekviena mergina nusipelno geriausio vyro ir gyventi su juo laimingą gyvenimą. Bet  turtingi vyrai, kaip ir merginos, nori šalia savęs pamatyti vertą moterį, dėl kurios jiems nebus gėda.

Jiems teisingas pasirinkimas yra viskas. O ką mes matome?

Daugumos milijonierių žmonas, panašias į lėlės barbes, su silikoninėmis lūpomis ir akyse nėra nė lašo intelekto. Ne viena jų staiga virsta dainininkėmis, o likusi dalis – tinklaraštininkėmis, transliuojančiomis apie gražų gyvenimą. Neabejotina, kad įspūdinga išvaizda gali tapti masalu, tačiau jei už jo nieko daugiau nėra, tai tokia santuoka anksčiau ar vėliau virs farsu – ypač kalbant apie skyrybas.

Ir  nors sakoma, kad priešybės traukia, bet neilgai. Aistra atvės, ir priartėjus prie skyrybų slenksčio ji pradės reikalauti didžiulės piniginės kompensacijos. Kaip tokia ponia išsiskiria? Ji pradeda „šlovinti“ savo vyrą visoje šalyje, bulvarinėje spaudoje, kur iškrato visus nešvarius skalbinius ir iškloja intymias savo bendro gyvenimo detales.

Dabar įsivaizduokite sėkmingą vyrą. Tai verslininkas, kuris uždirbo daug pinigų, gražiai gyvena ir gali leisti sau atsipalaiduoti kur nors ištaigingame restorane, SPA. Ir tada  jis susipažįsta su mergina.  O gal greičiau ji „prisiklijuoja“ prie jo.

Blogiausia tai, kad šiuolaikinės merginos galvoja, jog tai yra visiškai normalu! Aišku, neretai tai būna vienos nakties (tegul ir dviejų ar trijų) nuotykis.  Už tai ji gauna tokius pinigus, kad jos tėvai  ir per visą savo gyvenimą neuždirbs! O ar apskritai verta arti, jei už gautus „dividendus“ galite nuskristi į Sardinijos salą, gražiai pailsėti ir nusipirkti butą bei automobilį?

Tačiau apie kokią nors savigarbą, vertybes negali būti ir kalbos. Kiekvienas žmogus, žinoma, pats renkasi savo kelią, tačiau vienas dalykas yra tikras: bet kurios merginos galvoje turėtų būti visai kitos nuostatos.

Kita vertus, reikia suprasti, kad pinigai nėra vyro asmenybės bruožų rodiklis. Tarp jų yra ir gerų, padorių, ir ne tokių gerų žmonių. Todėl dabar kalbame apie tuos, kurie uždirba nemažus pinigus ir tuo pačiu metu nori sukurti tvirtą santuoką ir sveikus santykius.

Taigi, toks vyras tikrai nenori šėlti vakarėliuose ar „Instagram“ skaityti apie merginos intymų gyvenimą. Jei jis sąmoningai artėja prie pasirinkimo, pirmiausiai iškyla šie kriterijai: merginos statusas ir šeima. Tai visiškai nereiškia, kad mergina iš provincijos neturi jokių šansų sėkmingai ištekėti, o milijonieriai renkasi tik karališkosios šeimos atstovus. Tačiau jei vyras nuo vaikystės pažįsta tik turtingą gyvenimą, tada jis labiau ieškos sau lygių. Tuo pačiu metu daugelis, priešingai, teikia pirmenybę paprastoms merginoms – čia viskas yra individualu. Vienaip ar kitaip, pagrindinis dalykas yra šeimos nustatytos vertybės.

 

Merginos intelektualumas ne mažiau svarbu nei patraukli išvaizda

Aišku, bet kuris turtuolis nori, kad jo merginos būtų  „brangi“ išvaizda. Aišku, turima omenyje ne merginų sukišti pinigai į botoksus, implantus ir kitus „grožio priedėlius“, kai merginos tampa kone „dvynėmis“.  Tai susiję su viliojimu, nepriekaištingu skoniu ir galimybe atrodyti brangiai. Pavyzdžiui, padėkite šalia silikoninę lėlę ir Meghan Markle – ir jūs viską suprasite.

Merginos intelektualumas ne mažiau svarbu nei patraukli išvaizda, nes jei be lovos  vyras neturės daugiau apie ką pasikalbėti su mergina, kažin, ar jam bus ji reikalinga. Ir kaip malonu žiūrėti, kai socialiniame renginyje turtuolio žmona palaiko bet kokį pokalbį ir demonstruoja puikius viešojo kalbėjimo įgūdžius!

Savarankiškumas – tai dar viena „privaloma“ merginos savybė. Tai reiškia, jei žmogus turi savo pomėgių, užsiima kuria nors mėgstama veikla, jis visada yra įdomus. Be to, šiuo atveju merginai  vyro milijonai yra tik maloni premija, o ne tikslas.

Merginos reputacija – tai turėtų būti bene pagrindinis kriterijus. Jei moters praeitis miglota, tai vyras negali jaustis saugus. Klausimas kyla ne tik dėl materialinių dalykų, bet ir dėl jausmų, savitarpio supratimo ir abipusio pasitikėjimo.  Žodžiu, jei mergina ieško tik pinigų maišo, nėra jokių šansų!

Taigi, susumavus visus kriterijus, gavome naujo tipo milijonierių nuotakos įvaizdį. Tai mergina, kuri nesivaiko pinigų, nes jai pakanka savų, ji kilusi iš šeimos, puoselėjančios jos vertybes. Atrodo reprezentatyviai ir skoningai. Ji nėra „tuščiavidurė“ ir moka save pristatyti visuomenėje.

Su tokia mergina vyras niekada nesiskirs. Priešingai – jis norės ja didžiuotis ir būti tikras, kad pinigai nebus ištaškyti savo kaprizams patenkinti ir nereikalingiems daiktams.

Atsidavimas, supratingumas, palaikymas, pasitikėjimas – tai pagrindiniai dalykai, kurie sutuoktiniai turėtų duoti vienas kitam, kad galėtų mėgautis savo bendru gyvenimu.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą