Žinoma, visada pasitaiko išimčių, tačiau, kaip rodo praktika, merginoms kur kas labiau reikia nuolatinio partnerio, jos daug dažniau būna nepatenkintos „šituo“, daug dažniau jos ieško priemonių, kaip rasti naujų būdų, kaip save patenkinti. Archyvo nuotrauka

Mūsų visuomenėje visuotinai priimta, kad merginos yra daug drovesnės ir kuklesnės nei vyrai. Daugelis iš mūsų mano, kad merginos dažniausiai dėl „to“ nėra taip susirūpinusios, kaip vyrai. Bet iš tikrųjų tai gana nuomonė. Kodėl merginoms tai  gali būti ne mažiau svarbu?

 

Pirma, jei merginų „tai“ tikrai nedomintų arba jos būtų mažai suinteresuotos, jos niekada neužmegztų intymumo su vaikinais. Tai ypač pasakytina apie savanaudiškas merginas, kurios rūpinasi tik savo pageidavimų sąrašu. Tokios damos tikrai neužmegztų intymių santykių, jei joms šio artumo reikėtų mažiau nei vyrams.

Antra, merginai apsimesti, kad „tai“ jai niekaip neįdomu, yra daug naudingiau nei atvirai demonstruoti savo norą. Beje, atskleisime vieną įdomų dalyką: mergina, kuri apsimetinėja „ne tokia“, bet kartu kuria gana atvirą įvaizdį, vyrams atrodo dar patrauklesnė.

  1. Daug maloniau gauti nei duoti

Tam, kad mergina sutiktų „pasirašyti“ intymiems santykiams, kad ir ne pačios geriausios kokybės, tereikia su tuo sutikti. Tačiau tam, kad vaikinas gautų „tai“, jam reikia ką nors padovanoti merginai. O jei vaikinas neturi pinigų, tai jis negaili laiko, emocijų, fizinių jėgų, kad tik pamalonintų  merginą, kad ji tarsi duotų jam tai, ko jai pačiai reikia.

Daugelis iš jūsų žino, kad gauti ką nors „nemokamai“ yra daug maloniau, ypač jei ši „nemokama“ jums patinka. Merginoms  „tai“  neretai įteikiama ant sidabrinės lėkštutės, todėl jos pradeda „laužytis“, išreikšdamos abejones. Tačiau iš tikrųjų merginos bando parodyti, kad joms ši dovana ne tik nereikalinga, bet ir vaikinas turi susimokėti už galimybę suteikti joms šią dovaną.

Kai žmogus šiame gyvenime viską arba beveik viską gauna nemokamai, jis gali tiesiog tapti įžūlus. Bet tai nereiškia, kad šiam žmogui nepatinka tai, ką jis gauna.

  1. Rūpinasi, kad būtų žavinga ir patraukli

Merginos daug labiau nei vyrai rūpinasi savo žavingumu ir patrauklumu. Ir jos tai daro, visiškai akivaizdu, norėdamos nuolat prieiti prie „to“. O jei merginos tikrai „šituo“ nesidomėtų, jos taip skrupulingai savo išvaizda nesirūpintų.

Paprastas vaikinas, kuris yra apsėstas tik „šito“, niekada taip pat skrupulingai nesirūpins savo išvaizda, norėdamas ką nors pritraukti ir tuo pasinaudoti „nemokamai“.

O jei merginoms  „tas“ visiškai nerūpėtų, būtų neįdomu ir nesvarbu, tai pavasarį gatvėje nepamatytume tiek trumpų sijonėlių, suknelių, aptemptų apdarų, kirpimų, ryškaus makiažo ir panašiai. Merginos, atvirkščiai, rengtųsi kukliau, kad nepritrauktų nieko prie savęs ir neprovokuotų to, kas joms pačioms neįdomu.

  1. Mėgsta įvairovę

Merginos iš to gauna daug daugiau malonumo. Nebūtinai orgazmo.  Merginos daug daugiau domisi  apie „tai“, dažnai turi nusiskundimų savo partneriams, dažnai lankosi teminiuose puslapiuose, dažniau užsiima savęs tenkinimu.

Daugeliui iš jūsų atrodys neįtikėtina, kad merginos apie „tai“ gali kalbėti daug atviriau ir ramiau nei vaikinai, kuriuos pačios merginos laiko nepadoriais, susirūpinusiais ir beprotiškais.

Žinoma, visada pasitaiko išimčių, tačiau, kaip rodo praktika, merginoms kur kas labiau reikia nuolatinio partnerio, jos daug dažniau būna nepatenkintos „šituo“, daug dažniau jos ieško priemonių, kaip rasti naujų būdų, kaip save patenkinti.

Ir kai kuri nors mergina tvirtina, kad yra labai užsiėmusi ir  neturi laiko apie „tai“ galvoti, žinokite, kad ji demonstruoja įžūlią veidmainystę, nes bando savo norus perkelti ant vaikino pečių ir priversti jį įgyvendinti jos troškimą. Ir ji gali tik gulėti, sėdėti ar stovėti ir daugiau nė piršto nepajudinti dėl to reikalo.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą