Moteris yra silpna būtybė, o jos meilė yra trapi ir pažeidžiama, todėl vyrai turėtų jas saugoti ir tausoti. Jei moteris įsimylėjo ir buvo palikta arba nesulaukė atsako, tada ji jaučiasi visiškai bejėgė, tarsi būtų likusi visiškai tuščiame kambaryje be išėjimo ir išjungusi šviesą. Vyrai, perskaitykite šį horoskopą ir sužinokite, kaip myli moterys pagal Zodiako ženklus, kad nesudaužytumėte jų širdžių ir nesužeistumėte jų sielų!

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Jei vyrui reikia moters, kuri norėtų su juo praleisti valandų valandas ir būtų apie ką kalbėtis, net kai atrodys, kad nėra apie ką kalbėtis, rinkitės gimusią po Svarstyklių ženklu. Bendravimas ir palaikymas joms ne pareiga, o įdomus ir naudingas dalykas!

Žvelgiant iš šalies, Svarstyklių ženklo moterys atrodo laimingos ir ramios, šypsosi maždaug kas trečią sakinį. Atrodo, kad ši moteris švyti iš vidaus ir yra pasirengusi bet kurį klausimą aptarti su jumis! Svarstyklių moterys pasižymi gerumu, švelnumu, teisingumu, draugiškumu, užsispyrimu, bet… neryžtingumu. Jos žino, kaip skleisti savo moteriškumą, žino, kaip rengtis ir parinkti drabužius vyrui! Bet prireikus, gali pačios atsiraitoti rankoves ir atlikti vyriškus darbus. Svarstyklės  gali kalnus nuversti, bet niekada nepraranda savo moteriškumo!

Prieš išeidama iš namų, Svarstyklių moteris niekada nepamiršta pasidažyti lūpas ir pasikvėpinti.  Nors ji visada gražiai atrodo ir be makiažo. Šio ženklo moteriai labai svarbu ir lankstus protas bei racionalus mąstymas! Kitaip tariant, Svarstyklėms pirmoje vietoje – intelektualumas.

Net kai ji susinervina,  stengiasi atrodyti rami ir išlaikyta. Ji niekada nepraranda galimybės blaiviai išanalizuoti situaciją. Šio ženklo atstovės – geriausios šeimos biudžeto tvarkytojos. Jos žino kaip elgtis su pinigais ko gero geriau už kitas Zodiako ženklų atstoves! Be to, ji jaučiasi vertinama, kai išklausoma jos nuomonės, kai norima pasitarti su ja ir įsiklausyti į jos žodžius. Arba kai ji tiesiog sako, jog jums abiems laikas atrasti naujų draugų. Mat Svarstyklės mėgsta būti apsuptos žmonių, jos mėgsta suburti draugus į vakarėlius, jos mėgsta šokti ir linksmintis ištisas valandas. Šio ženklo atstovių gyvybingumo paslaptis yra ta, kad jos žino, kaip subalansuotai eikvoti savo energiją ir ją tausoti. Šio ženklo moterys gali lengvai rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Net su tais, kurie visada būna įsitempę ir dėl ko nors yra nepatenkinti. Kadangi Svarstyklėms tikrai reikia harmonijos aplink, jos padarys viską, kad neigiamos energijos turintys žmonės būtų pakilios nuotaikos.

Reikia nepamiršti, kad nepaisant stereotipų, šios moterys yra pakankamai galingos. Kilus ginčams ar konfliktams, jos nebijo išsakyti savo požiūrį į susiklosčiusią situaciją. Jų pranašumas tas, kad sugeba paslėpti savo „geležinį kumštį“ aksominėje pirštinėje.

Kai reikia priimti svarbų sprendimą, Svarstyklės vadovaujasi ne tiek emocijomis, kiek protu ir logika. Jų įsitikinimu, tai yra vienintelis būdas, norint priimti tinkamą ir subalansuotą sprendimą.

Beje, Svarstyklių ženklo dailiosios lyties atstovėms visada bus prioritetas Svarstyklių ženklo vyrai. Ko gero dėl to, kad su jais lengviausia rasti bendrą kalbą, nereikia nuo jų slėpti to, ką galvoja, net jei tai kartais gali sukelti ir nesusipratimų. Tokiais atvejais Svarstyklės niekada nepradės grubiai ar kaip nors kitaip brukti savo tiesą ir įsitikinimus. Bet jos netoleruoja bet kokio melo, net ir siekiant „gerų ketinimų“. Šio ženklo atstovės žino, kaip paveikti priešingos lyties atstovų jausmus, kad šie pasiektų norimą tikslą.

Svarstyklės tik pagal joms vienoms žinomą receptą jaučia žmones iš tolo. Moteris, gimusi po šiuo ženklu, beveik niekada neklysta, pasirinkdama gyvenimo partnerį. Galbūt vieną dieną ji privers  stipriosios lyties atstovą susierzinti, bet būkite tikri: visa tai tik iš geriausių motyvų. Kai kurie žmonės mano, kad Svarstyklės yra pernelyg savanaudiškos. Bet iš tikrųjų jos tiesiog vertina grožį, nekaltumą ir nuoširdumą! Jei šie žodžiai su jumis niekaip nesusiję, vargu, ar kada nors tapsite jos draugais. Ir tikrai niekada – mylimaisiais. Svarstyklės nemėgsta sąmoningai skaudinti kitų, bet žino, kada reikia sulėtinti tempą arba tiesiog pasakyti „ne“.

Vienintelis Svarstyklių moterų trūkumas yra jų neryžtingumas. Jos mėgsta atidėti neatidėliotinus klausimus vėlesniam laikui ir išspręsti juos vienu ypu, kai susikaupia per daug. Paprastai skubėdamos jos daro klaidas. Todėl Svarstyklių partneris neturėtų leisti jai „išsisukti“, priimant nelengvus, bet labai reikalingus sprendimus. Taigi, padėjus įveikti jai neryžtingumo apraiškas, suprasite, kad prieš jus tikrų tikriausia deivė!

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Šios moterys slepia savyje gilų ir paslaptingą grožį, kurį gali įvertinti tik išrankiausias vyras. Skorpiono moterį sužavėti nesunku, bet norint, kad ji visiškai atsiskleistų – ne kiekvieno jėgoms.

Vyrai limpa prie Skorpiono ženklo moterų, kaip bitės prie medaus. Ne tik dėl to, kad jos spinduliuoja žavesį ir patrauklumą, bet jų viduje yra paslėpta dar daugybė kitų žavių paslapčių. Tačiau nemanykite, kad šio ženklo moterį pavyks apgauti nenuoširdžiais komplimentais. Tai būtų didelė klaida. Ir jūs tai suprasite, kai vieną dieną pagausite jos kiaurai veriantį žvilgsnį. Skorpiono moterys didžiuojasi savimi ir  savo galimybėmis, kurias joms suteikė prigimtis!

Kartais  šio ženklo dailiosios lyties atstovės gali atrodyti švelnios ir trapios, drovios ir meilios kaip kačiukai, tačiau neapsigaukite! Tiesą sakant, jos dažniau būna energingos, stiprios ir niekada neslepia savo  emocijų. Jų siela visada pasirengusi išsiveržti į išorę kaip ugnikalnis. Šio ženklo moterys nežino ribų, kai nori kažko tikro. Dauguma Skorpiono ženklo merginų yra tikros princesės, deivės ir geriausi draugai!  Šio ženklo atstovės myli ir nekenčia visiško atsidavimo. Jos netoleruoja nieko „vidutinio“. Tai reiškia, kad jos neegzistuoja žodis „įsimylėjusi. Jos myli arba ne! Jei vyras nesugeba pažadinti giliausių Skorpiono  moters jausmų, ji paprasčiausiai jo nepastebės! Vyras netgi gali pamanyti, kad ji ignoruoja jį. Iš tikrųjų tiesiog nepastebi! Skorpiono moterys – pavydžios būtybės ir dėl to nesiruošia savęs kontroliuoti ir varžyti!

Kitas neigiamas šio Zodiako ženklo dailiosios lyties atstovių bruožas yra tas, kad jos dažnai nenori išgirsti kito, alternatyvaus požiūrio. Ir visada pasilieka teisę  sau pasakyti paskutinį žodį! Bet ją įžeidus ar kaip nors kitaip įskaudinus, gali  neprisileisti prie savęs net paliesti daugybę savaičių iš eilės. Tiek, kiek vyras susipras, kad reikia atsiprašyti ar paprašyti atleidimo! Skorpiono moterys visada nesąmoningai stengiasi parodyti, kad jos yra pagrindinės herojės santykiuose. Nepaisant to, kad ji myli vyrą ir bus pasirengusi atleisti jam ir didžiausią nuodėmę. Ypač jei tai buvo padaryta iš neatsargumo ar kvailumo. Skorpiono ženklo moterų teisingumo jausmas yra stiprus, todėl jas ir nesunku įskaudinti. Užtat gali metų metus nešiotis savyje nuoskaudas ir tuo pačiu kurti keršto planus.

Skorpiono moterys būna ištikimos, tačiau joms reikia ne tik meilės, bet ir draugystės. Tai yra supratingo  ir atsidavusio draugo sutuoktinio asmenyje. Bet šio ženklo dailiosios lyties atstovės  niekada nesijaus patogiai su žmonėmis, kurie yra „žemesni“ ar silpnesni už jas! Žmonėse jos vertina jėgą, ryžtą, drąsą, sugebėjimą sutraiškyti visus savo priešus, o tada nuoširdžiai džiaugiasi rezultatais. Skorpiono moterys niekada nelaiko kitų moterų savo konkurentėmis.  Greičiau, šio ženklo atstovės jaučia kitoms moterims tik gailestį, jei ne panieką.

Tačiau  savo mylimiesiems, moterys, gimusios po šiuo ženklu, būna atsidavusios. Suprantama, jei taip pat yra mylimos ir partneriai visada jaučia iš jų sklindančią aistros šilumą. Jos niekada negaili pastangų, kad vyras būtų ar jaustųsi laimingas!

Apie Skorpiono ženklo atstoves neretai sakoma: lemtinga moteris. Užmezgus santykius su ja, tikrai suprasite, apie ką kalbama: ji įsitvirtins jūsų galvoje ir  užims didžiąją dalį jūsų minčių. Laimei, ji žino, kas yra tikroji meilė. Tai atsidavimas ir ištikimybė!

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio moterys  – išskirtinės savo nuoširdumu.  Nors jos ne visada pasakys jums, ką norite išgirsti, bet visada galite tikėtis jų sąžiningumo ir net tiesmukiškumo. Kartais jų įkyrūs ir priekabūs komentarai apie jūsų sudėtingą intymų gyvenimą gali būti kvaili, užtat išsakyti atvirai ir nuoširdžiai.  Verta paminėti, kad kartais Šaulys, atvirkščiai, gali jus taip nudžiuginti, jog norėsite šokti iš laimės.

Šaulio ženklo dailiosios lyties atstovės kartais būna ir per daug atviros, bet tai tik į naudą: jos mato pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų. Ir nekenčia melo. Beje, šio ženklo dailiosios lyties atstovės visada jaučia, kai joms meluojama, todėl būkite atsargūs. Ir tikrai neverta apsimesti tuo, kas nesate.

Šaulio moteris yra labai nepriklausoma būtybė. Jei norite, kad moteris, gimusi po šiuo ženklu, padarytų ką nors už jus, niekada nebandykite pasiekti savo manipuliuodamas ja ir nesinaudokite savo patogia pozicija. Visokios „hipnozės“ ir kiti „urvinio žmogaus“ metodai su šiomis moterimis neveikia. Jos niekina „išminčius“, kurie mano, kad yra protingesni už visus.

Deja, bet nepriklausomybė dažnai verčia šio ženklo moteris likti vienišomis. Tada jos būna sarkastiškos, dažnai nervingos ir gali nusiųsti į pragarą  bet kurį vyrą su šypsena veide. Nenuostabu, kad ne kiekvienas vyras sugeba tai atlaikyti! Pykstančios Šaulio moters taip pat geriau nematyti. Bet jei jums pasisekė užmegzti santykius su Šaulio moterimi, galite būti tikri: jos asmenyje jūs turėsite ne tik ištikimą draugą ir puikų kompanioną, bet apskritai patikimą partnerę visą gyvenimą. Jis gali  apsaugoti nuo „audrų“, gali būti  vyro patikėtinė bet kurioje, net ir pačiose sudėtingiausiose gyvenimo situacijose ir visada bus jo pusėje. Net tada, kai visi draugai nuo jo nusisuks.

Šaulio  moterys yra dosnios, kantrios ir paslaugios. Jos niekada nepamiršta savo artimųjų, net kai yra fiziškai tūkstančių kilometrų atstumu nuo jų. Šaulys yra gana retas moterų tipas. Tai tas atvejis, kai dar besimokydamos vidurinėje mokykloje, jos būna linksmos merginos su kuriomis vaikinai nori draugauti. O paskui virsta gražiomis moterimis ir supranta, kad niekas netrukdė joms draugauti. Suaugusios Šaulio moterys yra elegantiškos ir pasitikinčios savimi, kurios visada žino, kaip tinkamai elgtis ir bendrauti.

Meilėje šio ženklo atstovės taip pat būna daug romantiškesnės, nei paprastai manoma. Jei jūsų žmona yra gimusi po Šaulio ženklu, tikėtina, kad jji saugo visus meilės užrašus, kuriuos kada nors jai parašėte. Ir vis dar prisimena pirmąjį filmą, kurį žiūrėjote kartu. Bet neturėtumėte tikėtis, kad ji apie tai jums pasakys!

Šaulio moterys paprastai visada nešiojasi savyje meilės paslaptis.  Mat jos yra užtikrintos, kad kai romantiškumo periodas baigiasi, gali tai peraugti į meilę. Arba ne. Ir tada  tiesiogine prasme  įsitikina, kad tai nebuvo romanas, o tik lengva intriga. Ir niekas niekada nesužinos, kaip blogai  jautėsi, kai jos širdis buvo sudaužyta.

Amžius Šaulio moteriai nėra kliūtis. Jos išlieka jaunatviškomis net ir pasenus. Tai yra jų linksmumas, toks yra jų amžinas optimizmas, nes ir bėgant metams jis niekur nedingsta! Ir būtent tai ir traukia vyrus prie jų! Ko gero jokia kita moteris nebūna tokia aistringa meilužė, kaip Šaulio ženklo atstovė. Ji žino, kaip parodyti meilę visur ir visada. Be to, ji turi puikų humoro jausmą ir stiprų tikėjimą ateitimi.

Su Šaulio moterimis niekada nebūna nuobodu. Jos žino, ką daryti, jei tai yra svarbu vyrui. Nė viena moteris nepabučiuos vyro taip saldžiai, kaip gimusi po šiuo ženklu. Viskas dėl to, kad jos žino skirtumą tarp traukos ir meilės! Ir jei Šaulio moters paleistos Kupidono strėlės prasiskverbia į vyro širdį, niekas ir niekada neišgelbės jo nuo šio ženklo atstovės jėgos!

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragio moteris visada iš anksto planuoja ateitį ir nebijo jos.  Tiesa, su sąlyga, kad jai bus užtikrintas finansinis stabilumas. Ko gero pasaulyje nėra daug moterų, abejingų ryškiam aukso papuošalui ar bet kokiems kitiems turtams. Ožiaragio moterys gali pragyventi ir  be to, ir puikiai jaustis. Bet prireikus, yra pasirengusios pasiekti tai bet kokia kaina: per jėgą, atkakliai ar gudriai. Todėl, jei turite kokių nors sunkumų dėl savo karjeros, drąsiai kreipkitės į Ožiaragio moterį: ji visada žino, ką daryti.

Vyrai taip pat turi žinoti, kad šio ženklo moterys yra tokios kuklios ir nesavanaudiškos, kad jų paprasčiausiai neįmanoma  nuvilti, apgauti ar net sunaikinti. Nors jos ir gali apsimesti „mirusiomis“, bet niekada „nemiršta“. Ožiaragio moterys visada juda tik į priekį ir mėgsta skaičiuoti savo pasiekimus. Ir jei ji tikrai kuo nors susidomi, tada gali padaryti viską, norėdama pasiekti savo tikslą. Šio ženklo atstovės yra ir pakankamai ambicingos, ir niekada nepamiršta, kodėl jos čia, šioje žemėje.

Ožiaragio moterys – puikios darbuotojos ir verslininkės. Tiesa, joms nepatinka ilgos derybos  su dar ilgesnėmis pertraukomis.  Jos tiesiog to nekenčia. Geriausias būdas derėtis su šio ženklo atstovėmis yra nedelsiant pasiūlyti sprendimą ar sąžiningą kainą. Mat šio ženklo atstovės niekada nepaprašys  nuolaidos ir tuo labai didžiuojasi. Ožiaragio moteris nesunku įtikinti, geba priimti kitų argumentus ir pateikti savo. Taigi, jos taip pat žino, kaip protingai leisti pinigus.

Ir jei pasaulyje yra moteris, kuri sugeba pradėti savo verslą be pinigų, tai yra Ožiaragis! Geriausi žodžiai jai yra ne „aš tave myliu“, bet: „Tu esi protingiausia ir kompetentingiausia moteris, kokią esu matęs“. Ožiaragio ženklo atstovės gali apsimesti, kad joms nereikia kitų pagyrų ir pritarimo, iš tikrųjų taip nėra. Kartkartėmis, kaip ir visos moterys, jos nori jaukumo ne tik namuose, bet ir santykiuose, kad nesijaustų vieniša ir nereikalinga. Šios moterys žino, kad norint kuo nors pasigrožėti, reikia dėti pastangas. Ir joms nėra nieko geriau, nei jausti, kad vyras palaiko ją ir tiki, kad ji viską daro teisingai. O jei vyras pradės ją nuolat girti, pajus, kaip ji pasikeitė viduje. Aišku,  tai ne visada bus išreikšta jos veide, bet gražūs ir palaikantys vyro žodžiai, gali priversti ją šokinėti iš džiaugsmo. Tais atvejais, kai reikia parodyti atkaklumą ir užsispyrimą. Ožiaragio moteris neturi lygių. Todėl, jei jums pasisekė užmegzti santykius su šio ženklo moterimi, galite būti tikri: geresnės savo gyvenimo partnerės nerasite. Ji tiesiog neegzistuoja!

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenio moterys galvoja, kad meilė gali atrodyti nesvarbi tik tam, kuris nieko nenutuokia apie  sielos paslaptis. Tiesą sakant, jei jau šio Zodiako ženklo atstovė iš tikrųjų įsimyli ką nors, ji paprastai būna atsidavusi tam žmogui amžiams. Bet vyrai taip pat turėtų nepamiršti, kad šio ženklo žmonės pirmiausia vertina asmeninę laisvę. Todėl, jei ketinate Vandenio moterį nutempti į kasdienio gyvenimo ir rutinos kalėjimą, tada šis eksperimentas tikrai neabejotinai baigsis nesėkme. Bet kuri Vandenio ženklo moteris turi turėti laisvę eksperimentuoti ir atsiverti naujiems dalykams bei plėsti savo pasaulėžiūrą. Vandenis yra ateities ženklas, atradimų ir genialumo ženklas. Tikriausiai būtent po šiuo ženklu gimė nemažai pasaulį pakeitusių žmonių.

Todėl nesuteikus šios laisvės ir dailiosios lyties atstovėms, jos gali greitai palikti ir išeiti. Ir  tada teks skaudžiai nusivilti.

Kita vertus, vyrai gali būti tikri dėl Vandenio moterų kaip ištikimų patarėjų. Jos visada pasako tiesą, kad ir kokia ji būtų. Bet tuo pat metu jos niekada nepamokslaus ir nemokys, kaip gyventi. Jei norite, kad šalia jūsų būtų beprotiškos aistros ir entuziazmo žmogus, rinkitės Vandenio ženklo moterį. Aistra yra didžiausia jos stiprybė.

Be to, iš Vandenio moters girdimų samprotavimų, logikos ir pagrįstumo gali pasimokyti bet kuris vyras. Dar viena įdomi Vandenio dailiosios lyties atstovių savybė – jos tiesiog dievina romantiką, meilės prisipažinimus ir tragiškos pabaigos filmus. Williamo Shakespeare‘o knyga „Romeo ir Džuljeta“ – paprastai tai yra pasakojimas apie Vandenio ženklo dailiosios lyties atstoves.

Taigi, jei gyvenime jums trūksta ne tik aistros, bet ir meilės, tada Vandenio moteris yra tai, ko jums reikia. Ji žino, kada savo partneriui suteikti ramybės ir harmonijos, o kada – aistros ir džiaugsmo ašarų. Vandenio moteris tiesiog negali pakęsti neurotinių vyrų. Ji nemėgsta ir tų, kurie nuolatos perdeda ir dramatizuoja. Tai reiškia, kad didelis atstumas tarp jūsų ir šios moters, vargu ar privers jus abu labiau mylėti vienas kitą. Šio ženklo moterų romanai būna intensyvūs ir ,deja, greitai baigiasi. Jei moteris Vandenis jus įsimylėjo ir dabar yra jūsų  romantiškasis periodas, tai greičiausiai  ji nuolatos reikalauja jūsų dėmesio.

Jei santykiai laikui bėgant pradeda slėgti ar net tampa nepakeliami, tuomet šios moters charakteris atsiskleidžia iš pagrindų. Ji gali tiesiog „dingti naktį“ ar išeiti neatsisukdama. Šio ženklo atstovės nemėgsta dramų ir skyrybų, todėl linkusios išsiskirti su žmonėmis lengvai ir be verkšlenimų. Nepaisant to, kad Vandenio dailiosios lyties atstovės yra individualistės, aplink jas visada sukiojasi daug draugų ir gerbėjų. Nepaisant to, šio ženklo moterys ilgą laiką gali būti vienišos, bet nė kiek nesibaimina dėl savo statuso. Dauguma išsiskyrusių Vandenio moterų vis tiek bus laimingos! Nes jos sugeba gyventi nekreipdamos dėmesio į kitų sprendimus ir prietarus!

Dar viena teigiama šio ženklo atstovių savybė ta, kad priima kitus žmones tokiais, kokie jie yra. Todėl nė nemėginkite pasikeisti jos akyse! Mat Vandenio moterys kartais galvoja, kad pakeisti pasaulį ar Visatą yra lengviau nei pasikeisti vienam konkrečiam asmeniui. Taip pat nemėginkite suprasti ir atskleisti šios moters paslapčių. Tiesiog mylėkite ją. Arba atsitraukite ir nesivarginkite! Vandenio moterys tiesiog nekenčia neteisybės. O susitikus su ja akis į akį, visada išklos teisybę, kurią išgirdus galite patirti ir šoką. Malonios ir tykios iš prigimties, jos dažnai mėgsta mesti iššūkį visuomenės nuomonei arba slapta žavisi maištininkais. Tai, kas kitiems atrodo šokiruojanti ir skandalinga, Vandenio moteriai tiesiog egzotiška.

Kad ir ką pasakytumėte Vandenio moteriai, ji tikrai įsigilins į jūsų žodžių esmę. Nors gali atrodyti, kad ji nekreipė jokio dėmesio į jūsų žodžius ir šiuo metu jos mintys yra toli toli… Tai reiškia, kad  tokiu būdu moko vienos paprastos tiesos: reikia atidžiai rinkti informaciją ir paruošti argumentus. Priešingu atveju, jis greitai gali tapti nuobodus. Jei ketinate turėti reikalų su Vandenio ženklo moterimi, galite būti tikri: labai greitai jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Tiesiog jums bus įdomiau gyventi, kadangi šio  ženklo atstovės negali išstovėti vienoje vietoje!

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų ženklo moterys vertina, kai vyras suteikia joms saugumo jausmą ir visada brangina žmogų, kurį myli. Šia prasme joks kitas ženklas negali būti lyginamas moteriškumu su Žuvimis! Joms labai patinka, kai partneris atitraukia kėdę, atidaro automobilio duris ar praleidžia pirmą per duris. Ir dar labiau myli, kai joms pasakoma, jog yra graži ir moteriška. Kas atrodo įprasta daugeliui kitų moterų, Žuvys sugeba tai įvertinti.

Jos su malonumu gali praleisti visą dieną su jumis pramogų parke arba tiesiog keletą valandų sėdėti prie stalo ir kalbėtis su jumis įvairiomis temomis. Nesvarbu, kiek esate pažįstami su šia moterimi, ji visada suteiks jums galimybę pasikalbėti taip, tarsi būtumėte žmonės, pažinę vienas kitą nuo mokyklos laikų. Jos yra be galo mylinčios būtybės ir yra visada pasirengusios nustebinti savo vyrą. Be to,  jos visada galvoja apie pasekmes, kurias gali  sukelti ištarti žodžiai.

Apskritai šio ženklo atstovės stengiasi nepažeisti leistinų ribų ir neįskaudinti jūsų jausmų. Nes jos ir pačios yra jautrūs ir sentimentalūs žmonės. Paprasti žodžiai „aš tave myliu“ joms reiškia daugiau nei leisti laiką prabangiame restorane. Retos Žuvys turi priešų. O jei taip nutinka, jos paprastai stengiasi konfliktus išspręsti diplomatiškai. Žuvys – moterys ramios, net nepažįstamų žmonių kompanijoje elgiasi lengvai ir atsipalaiduoja.  Jos pastebi visus pašnekovų trūkumus ir problemas.

Kasdieniniame gyvenime šios moterys mėgsta patogumus ir malonumus labiau nei kai kurias abstrakčias „vertybes“. Jų filosofiją galima apibūdinti žodžiais: „Aš nenoriu būti milijonierė, bet noriu gyventi kaip milijonierė“. Žuvų ženklo atstovės mėgsta mėgautis saulėlydžiais ir gražiais vaizdais, vertina lėtą ir stabilų gyvenimo būdą. Bet jos nebūna įsitempusios dėl rytojaus, retai nerimauja dėl to, ką veiks pensijoje ir panašiai.

Žuvys gyvena čia ir dabar, todėl jų nejaudina ir kokie nors gyvenimo netikrumai. Jos žino, kad reikia žiūrėti ir eiti tik į priekį! Kita vertus Žuvys puikiai supranta, kad žmonių visuomenė turi tamsiąją pusę. Todėl jos žino, kaip sukurti savo pasaulį, kuriame viskas būtų gražu, jauku ir malonu. Nesijaudinkite, jei jūsų žmona, gimusi po šiuo ženklu, nusprendė išeiti į pensiją ir skirti laiko sau. Tai tik jos terapijos metodas. Žuvys tuo naudojasi, kai reikia išvalyti mintis nuo neigiamų emocijų ir baimių.

Retkarčiais Žuvys pripažįsta savo drovumą ir pažeidžiamumą, tačiau atsiskleidžia tik savo artimiausiems žmonėms. Paprastai jos visada stengiasi atrodyti šauniai ir nepriklausomai. Pakeisti šio ženklo moters požiūrį nėra taip paprasta: pirmiausiai ji turi įtikinti, kad nesiruošiate įskaudinti. Tipiškos Žuvys kalba lėtai, apgalvotai, švelniu balsu. Jos žino, kaip rūpintis ne tik savimi, bet ir savo draugų bei artimųjų gyvenimu. Šio ženklo moterys labiau linkusios pirmiausia iškloti kitų žmonių problemas nei savo. Jie ypač mėgsta būti vertinamos ir branginamos.

Kai kas nors skundžiasi šio ženklo atstovei, ji paprastai atidžiai klausosi, o  tik po to kalba apie savo problemas. Ir jūs pradedate suprasti, kad ji taip pat gali būti prislėgtos nuotaikos ir liūdėti. Žuvys yra jautrios, tačiau pasiekti jų širdis nėra taip paprasta.

Tiesą sakant, visos šios savybės daro jas puikiomis žmonomis. Tiesiog nepamirškite, kad neverta ginčytis su  Žuvų moterimis arba mėginti pažeisti jų interesus: jos niekada to neatleis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą