32 metų Elisha‘s Nochomovitsas nubėgo 42 km. maratoną savo namo balkone

Per karantiną visi leidžia laiką, kaip kas gali. Bet jei vieni guli ant minkštasuolių ir valgo saldainius, žiūrėdami šaunius filmus, tuo pačiu stengdamiesi kuo labiau atsipalaiduoti, kiti neketina keisti savo įpročių. Pavyzdžiui, bėgikas iš Prancūzijos Elisha‘s Nochomovitsas savo „Facebook‘o“ puslapyje papasakojo, kaip nubėgo maratoną… savo namų balkone.

***

32 metų restorano Les Balmese darbuotojas Elisha‘s Nochomovitsas, kaip ir visiems kitiems, buvo nustatytas griežtas karantinas, tačiau  dėl to vyras  nesiruošė keisti savo planų. Be pagrindinio darbo, Elisha‘s buvo sėkmingas maratono bėgikas.

Ir, žinoma, izoliacija, švelniai tariant, visiškai sujaukė jo visą treniruočių planą. Bet vyras pasirodė labai išradingas. Jau kitą karantino dieną Elisha‘s bėgo maratoną, neišeidamas iš savo namų. Tai jis  padarė balkone, kurio ilgis yra tik 7 metrai ir plotis apie vieną metrą. Vyras nubėgo 42 km atstumą.

Visą šį laiką žmonės rašė Elishai, palaikydami ir drąsindami jį. Vyras pranešė vartotojams, kad  bėgdamas praleido 6 valandas ir 48 minutes.

„Įsivaizduokite žmogų, kuris sugeba beveik 7 valandas bėgti balkone. Kokios turi būti jo valios jėgos?! – savo „Facebook‘o“ puslapyje  parašė Elisha‘s ir nurodė priežastį, kodėl nusprendė taip pasielgti. – Mano darbas buvo pripažintas socialiai nenaudingu, todėl visi buvome pasiųsti į karantiną ir vienintelis būdas, kurį pasirinkau, nenorėdamas prarasti formos, ir toliau aktyviai sportuoti“.

Anot jo, duotas nurodymas buvo elementarus – tiesiog būti namuose, ką jis ir padarė.

„Tiesą sakant, aš tik norėjau parodyti, kad net ir susiklosčius sudėtingai situacijai, nereikia ieškoti pasiteisinimų ir keisti savo įprastą gyvenimą bei būti tingiam. Geriau galvokite apie tuos gydytojus, kurie kiekvieną dieną susiduria su virusu!“

Elishos Nochomovitso pavyzdys įkvepia socialinių tinklų vartotojus, kad galima sugalvoti įvairius  aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdus, nekeliant kojos iš namų.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

 

5 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą