Anot sporto medicinos specialistų, yra nemažai priežasčių, kodėl verta mankštintis ar treniruotis kiekvieną rytą, prieš einant į mokyklą.

Gal kai kurie ir nustebs, bet sporto medicinos specialistai primygtinai pataria, kad ir kaip sunku būtų atsiplėšti nuo pagalvės, bet geriausiai mankštintis ir treniruotis rytais, nes pasikrausite stipriu energijos užtaisu ir būsite žvalūs, energingi bei kupini jėgų visą dieną. Be to, mankštinantis rytais, pagerėja medžiagų apykaita, atmintis ir imlumas. O ko daugiau reikia mokantis mokykloje ir klausant, ką aiškina mokytojai per pamokas?..

Tačiau norint skatinti save atsikratyti tingulio ir mankštintis kiekvieną rytą, galima sugalvoti keletą būdų. Pavyzdžiui, mankštintis arba treniruotis įvairiai, kaitaliojant pratimus, mažinant jų tempą ir laiką.

Dar vienas stimulas skatinti save mankštintis rytais – sugalvokite sau apdovanojimą. Tai yra mintyse nusistatykite, kad šiandien turite atlikti tiek ir tiek pratimų. Ir juos atlikus, apdovanokite save mėgstamu skanėstu. Arba bilietu į kiną. Tikriausiai tėveliai duoda kišenpinigių kasdien?..

Dar vienas būdas, skatinantis nepraleisti rytinės mankštos – išdėliokite savo sportinę aprangą, sportbačius, kitas priemones, skirtas mankštai, matomojoje vietoje, kad „neleistų“ jums praeiti ir badytų akis. Nes matant, kad viskas paruošta užsiėmimui ir belieka tik mankštintis, tai padės jums psichologiškai to imtis.

Bet nepamirškite svarbiausio dalyko, kad tik gerai pailsėjus ir išsimiegojus,  galima tikėtis ne tik produktyvios mankštos, bet ir pilnavertės aktyvios dienos.

parengta pagal fitness.org.au

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą