Mes visi svajojame apie kažką slapta nuo kitų žmonių. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo ypatingų troškimų, kuriais nesidalina dėl įvairių priežasčių.

Visi žmonės turi savo ydų ir silpnybių. Būtent jie lemia, kokios yra mūsų slaptos svajonės. Vieni norėtų turėti  valdžią, kiti tapti „aukščiausiuoju“, o kažkas taip nekenčia visų, kad norėtų, jog pasaulis pasinertų į chaosą. Viskas priklauso nuo konkretaus Zodiako ženklo pasaulėžiūros, nuo jo pasaulio vertinimo.

 

Avinas

Avinas slapta svajoja, kad jei visi pasaulio pinigai atitektų jam, ką jis su jais darytų. Bet jis pagalvojo ir apie pasaulį – kad visiems jo gyventojams pramogos būtų atviros, o svarbiausia – Avinui. Jis taip pat svajoja, kad galėtų keliauti po pasaulį be bilietų ir finansinių išlaidų. Be to, jis   nenori dirbti, o nori nerūpestingai gyventi. Tai yra utopinė svajonė, todėl Avinas apie tai ir tyli.

 

Jautis

Jautis svajoja tapti pasaulio valdovu, karaliumi. Jis to siekia, todėl savo slaptose svajonėse mato save kaip publikos numylėtinį, svarbiausią ir labiausiai gerbiamą žmogų pasaulyje. Būtent todėl paprašius išplauti indus ar išnešti šiukšles, jis šiek tiek susierzina.

 

Dvyniai

Šio ženklo atstovai svajoja apie neapsakomus turtus, kad viskas pasaulyje atitektų jiems ir su viena sąlyga – kad patys Dvyniai niekada nedirbtų, o darytų tai, ko geidžia širdis. Be to, jie nori, kad jiems nebūtų įsakinėjama ar pasakinėjama, ką daryti.

 

Vėžys

Vėžiai svajoja bent dienai išprotėti, viską mesti ir tapti roko žvaigždėmis ar keliautojais. Paradoksas – jie vengia viešumo, bet būtent tai juos taip traukia. Slaptoji Vėžių svajonė – superžvaigždės gyvenimas, galia, pagarba. Jie svajoja būti įžymybių aplinkos viršuje.

 

Liūtas

Liūtai svajoja būti populiarūs ir dievinami, bet dar labiau jie nori, kad galėtų keliauti kur tik nori ir net pakeisti istorijos eigą. Štai tokia nepaprasta šio ženklo atstovų svajonė. Nepatikėsite, bet jie  atiduotų bet ką, kad galėtų sugrįžti savaitę atgal ir eilėje prie parduotuvės pasakyti viską, ką galvoja.

 

Mergelė

Mergelės svajoja, kad pasaulyje nebūtų žmonių. Iš viso. Nei vieno. Tik jie ir begalybė. Jie svajoja apie erdvę, apie begalines platybes, apie laisvę, apie vienatvę. Tiesa, jie leidžia šalia būti mylimam žmogui, bet tik tuo atveju, jei jis ar ji „nelašina“ jiems ant smegenų.

 

Svarstyklės

Svarstyklės natūraliai nori būti pačios gražiausios ir geidžiamiausios. Be to, jos svajoja išmokti būti neprieinamos, nes vos sulaukusios komplimentų, pradeda tirpti kaip ledas ant karšto grindinio. Tačiau Svarstyklių ženklo vaikinai šiuo atžvilgiu yra daug rimtesni. Jie nori būti pirmi kažkuo įprastu,  bet tuo pačiu ir nepaprastu.

 

Skorpionas

Skorpionai nori, kad visi jų skriaudėjai gautų tai, ko nusipelnė. Be to, šio ženklo žmonių svajonėse yra laimingos meilės vaizdų. Jie, kaip niekas kitas, nori, kad juos pavogtų gražus princas arba  graži princesė, kad galėtų pabėgti į stebuklingą kraštą, kuriame pilna materialinių vertybių.

 

Šaulys

Šauliai svajoja apie viską. Į klausimą, kokios yra jų svajonės, šio ženklo atstovai iš karto atsakyti negalės, nes jų per daug. Tačiau jie svajoja santūriai, neužleisdami vietos emocijoms. Šauliai – materialistai, turintys menininko sielą, todėl iš jų išeina puikūs rašytojai, muzikantai, aktoriai.

 

Ožiaragis

Ožiaragiai slapta svajoja būti gerbiami. Taip, kad mamos su mažais vaikais rodytų į juos pirštais ir liedamos ašaras sakytų: „Noriu, kad ir tu tokiu taptum užaugęs“. Be to, šio ženklo atstovai svajoja, kad jiems per visą gyvenimą būtų pastatytas paminklas.

 

Vandenis

Vandeniai daugiau nei kiti svajoja apie laisvę. Jie niekam apie tai nepasakoja, bet tikrasis jų troškimas – neribotas laikas, nesibaigiantis gyvenimas, galimybė skristi, kelionės laiku ir kad pasaulyje nebūtų karo. Jie taip pat svajoja, kad visi žinotų, jog tai jie suteikė pasauliui taiką. Žodžiu, tuštybės šie žmonės turi daugiau nei reikia.

 

Žuvys

Vaizdžiai kalbant, Žuvims reikia švaresnio ir gilesnio vandens. Jiems reikia laiko, todėl jie svajoja, kad turėtų daug laisvų minučių mėgstamai veiklai. Jie nori meilės, visaverčio gyvenimo. Jie trokšta eksperimentų, todėl jų svajonės visada skirtingos ir neįtikėtinai spalvingos.

Mūsų svajonės labai priklauso ir nuo temperamento tipo, kuris lemia pasaulio prigimtį ir viziją. Mes visi turime kažką, ko vienas kitam nesakome, bet tokia yra svajonės prasmė. Su niekuo nesidalinkite – galbūt tai išsipildys.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą