Dideli masyvūs žiedai byloja apie moters jausmingą prigimtį ir pasitikėjimą savimi

Ar kada pastebėjote, kad žmonės mieliau dėvi tuos pačius papuošalus? Vieni dievina žiedus, kiti auskarus, o treti įsigyja be galo daug apyrankių. Šių ar kitų papuošalų pasirinkimas kalba ne tik apie stilių, bet ir apie asmenybę bei charakterį.

Gal kuriai nors iš jūsų teko skaityti  Maxo Luscherio knygą „Personality Signs“ („Asmenybės signalai“), kurioje autorius papuošalus laiko jausmingumo apraiška. Dalį paaiškinimų paėmėme iš šio šaltinio.

 

Miniatiūriniai papuošalai

Pastebėta, kad smeiges renkasi aktyvios ir verslios moterys. Tai taip pat reiškia, kad šios asmenybės sugeba veikti greitai ir nesinervina, prireikus akimirksniu keisti planus.

Tuo pačiu metu, pasak šveicarų psichologo Luscherio, mažų, meistriškai pagamintų papuošalų pasirinkimas byloja apie jų savininko pasąmoninį potraukį ieškoti prieglobsčio, ramybės ir saugumo jausmą.

 

Dideli, masyvūs žiedai

Dideli masyvūs žiedai byloja apie moters jausmingą prigimtį ir pasitikėjimą savimi. Žiedas ant vidurinio piršto simbolizuoja savarankiškumą. Tai reiškia, kad moteris žino savo vertę ir moka save pristatyti visuomenėje.

Jei ant rodomojo piršto nešiojama puošmena su dideliu akmeniu, tai reiškia, kad susidūrėte su besąlygišku lyderiu, kuris nori visiems vadovauti ir visus kontroliuoti.

Luscherio knygoje rašoma, kad jei moteris mieliau nešioja įspūdingą žiedą ant bevardžio piršto, tai yra perdėto emocingumo ir psichinės painiavos simbolis.

Apyrankės

Energingi, pozityvūs ir aktyvūs žmonės renkasi apyrankes. Šie žmonės linkę energingai gestikuliuoti, įrodydami savo požiūrį kitiems. Štai kodėl jiems taip svarbu sutelkti dėmesį į rankas.

Daugybė apyrankių ant vieno riešo kalba apie atvirumą, pomėgį keliauti ir optimizmą.

Dideli auskarai

Tarp visų papuošalų rūšių garsi advokatė ir George’o Clooney žmona Amal Clooney renkasi didelius auskarus.

Moterys, kurios mėgsta stambius auskarus, yra žinomos dėl savo tvirto charakterio. Jos pasitiki savimi, yra kūrybiškos ir mėgsta būti dėmesio centre. Šios moterys bet kokias gyvenimo kliūtis  praeina pakelta galva.

Sidabras

Atskirai verta išskirti žmones, kurie nešioja išskirtinai tik iš  sidabro pagamintus papuošalus. Šis pasirinkimas byloja apie romantiškumą, jos potraukį kūrybai ir visa, kas gražu. Sidabrinius papuošalus mėgstanti moteris nebijo pokyčių, priešingai, jų ilgisi. Sidabras simbolizuoja jautrumą ir intuiciją. Nepaisant atvirumo, kartais būna sunku rasti bendrą kalbą su „sidabrinėmis merginomis“.  Nes jų pažeidžiamumas, savanaudiškumas ir užgaidos gali pasireikšti akimirksniu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą