Šeštadienio sapną, nenutrauktą žadintuvo skambėjimo, ryte bus lengviau prisiminti bei analizuoti. Ir labai tikėtina, kad jis išsipildys. Ženklai, kurie mums siunčiami sapne šeštadienį ir sekmadienį, gali pateikti gyvenimo planus, kuriuos ji paruošė jums ir  perspektyvas bei įvykius, kurie mūsų laukia.

 

Savaitgalio sapnas atspindi žmogaus idėjas, mintis, suteikia naudingos informacijos

Šeštadienis yra diena, kurią kontroliuoja tolimiausia mūsų sistemos planeta – Saturnas. Būtent Saturnas laikomas likimo, sėkmės ir gyvenimo išbandymų planeta. Geltonoji planeta per sapną jums pasakys, ko vertėtų atsisakyti, kad nepakenktumėte nei sau, nei kitiems.

Verta paminėti, kad šeštadienio sapnai taip pat atspindi žmogaus veiksmus realiame pasaulyje. Pavyzdžiui, jei pirmąją išeiginę dieną sapnuojate košmarus, tai turėtų būti susiję su praėjusios darbo savaitės nemalonumais ar patirtu stresu, įtampa. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į neišspręstus tos savaitės klausimus ar problemas. Priešingai, jums nepavyks ramiai miegoti su susikaupusiu stresu ir nuovargiu, todėl teks išmokti jų atsikratyti, atsipalaiduoti ir „paleisti“ problemas prieš miegą.

Ką  reiškia sapnuojami sapnai šeštadienį prieš aušrą ar ryte?

Penktadienio – šeštadienio sapnas atspindi jūsų idėjas, mintis, suteikia naudingos informacijos, kaip įgyvendinti planus, kokie svarbūs įvykiai jūsų laukia ir ko tikėtis po jų.

Jei sapnas yra šviesus, malonus, spalvingas, lengvas – greičiausiai jūsų artimiausioje ateityje visi planai bus įvykdyti be didelių sunkumų ir negandos jus aplenks. Bet, jei sapnas yra slegiantis, niūrus, tamsus ar net bauginantis, turėtumėte žinoti, kad  jūsų laukia nelengvos dienos. Ir kad kai kurių problemų gali nepavykti išspręsti iš karto. Kitaip tariant, gali tekti su jomis „pabendrauti“ dar kurį laiką.

Anot sapnų aiškintojų, norint sumažinti neigiamo sapno poveikį, galima pasinaudoti populiaria išmintimi – papasakoti savo sapną kuo daugiau žmonių. Manoma, kad taip susilpnina neigiamą sapno poveikį.

Sapnuojant sapnus šeštadienį, drąsiai galima juos pavadinti ateities įžvalgomis. Ir ne tik savo, bet ir  labai jums artimų bei svarbių žmonių. Suprantama, priklausomai nuo sapno siužeto ir tų žmonių vaidmens sapnuojamame sapne.  Sapnų aiškintojai tvirtina, kad sapne žmogaus sąmonė sugeba peržengti laiko ir erdvės ribas ir gauti svarbius ženklus iš aukščiau. Todėl labai svarbu teisingai išanalizuoti sapną, nes galbūt per jį sužinosite ne tik savo likimą.

Prie sapnų aiškintojų prisijungia ir numerologai, kurie vieningai tvirtina, kad susapnavus sapną bet kurio mėnesio 11 dieną – jis paprastai neišsipildo. 4 mėnesio dieną sapnuojami  sapnai gali jus perspėti apie būsimus rūpesčius ar problemas. Užtat 20 mėnesio dieną ką nors susapnavus, dažniausiai sapnas greitai išsipildo. Žinomas ženklas, kad jei oras bus blogas šios dienos rytą, sapnas gali išsipildyti tą pačią dieną. Tai reiškia, kad šią mėnesio dieną jūs galite  iš anksto „užsisakyti“ norimą sapną.

 

Svarbu neignoruoti šių nurodymų ir pradėti jų laikytis gyvenime

Kaip jau buvo minėta ankstesniuose straipsniuose apie sapnus, reikia ilgai ir įtemptai galvoti apie konkrečiai, kone iki smulkmenų norimą susapnuoti sapną. Pavyzdžiui,  persikelti gyventi į kitus namus arba išvykti pailsėti ten, kur norite. Bet niekas neatmeta ir tikimybės, kad sapne „įgyvendinsite“ ir ką nors kitą.

Sapnų aiškintojų tvirtinimu, per sapnus galima išspęsti ir savo problemas.

Dienos energija parodo, ar judame ratu ir vėl ruošiamės užlipti ant to paties grėblio, ar vis dėlto sugebėjome ką nors pakeisti ir lipti spiraliniais laipteliais aukštyn. Sapnas yra pagrindinis šio klausimo rodiklis. Tai reiškia, kad jis gali mums atskleisti, kur nenorime keistis ar ką mums sunku įveikti ir net galime įžvelgti užuominą, ką reikia padaryti, norint pakeisti. Šią dieną susapnuoti sapnai tarsi patys beldžiasi į jūsų duris ir parodo jums kelią, kuriuo turite eiti, jei norite didelių permainų ir pokyčių. Svarbu neignoruoti šių nurodymų ir pradėti jų laikytis gyvenime, tada  galite tikėtis, kad didesnę dalį savo energijos  išeikvosite prasmingiems tikslams ir naudingiems uždaviniams.

Kad sapną būtų galima gerai išanalizuoti, nepamirškite atsibudus jį užsirašyti.  Sapnų aiškintojų teigimu, šeštadienio sapnai išsipildo per aštuonias dienas.

Šeštadienio sapnai ne tik dažnai išsipildo, bet ir siunčia sapnuotojui atitinkamus ženklus, žinias  apie aplinkinius žmones ir įvykius. Sapnai gali padėti atskleisti tikrąją reikalo esmę. Jei, pavyzdžiui, įtariate ką nors išdavyste ir susapnavote, kad tas žmogus jums buvo neištikimas, bet pasirinko jus, o ne kurį nors kitą žmogų – jūsų įtarimai nepagrįsti. Šis žmogus yra tikras draugas ir galite juo pasitikėti. Tačiau aiškindamiesi šeštadienio  sapnus, vis dėlto atidžiau įsižiūrėkite ir „tarp eilučių“, nes galite lengvai suklysti. Arba kreipkitės į žmogų, gerai išmanantį sapnų psichologiją.

 

Labiausiai įsimintini sapnai paprastai aplanko auštant, kylant saulei

Sekmadienį sapnuojami sapnai daugiausiai susiję su poilsiu, atsipalaidavimu, kelionėmis ir tikrai išsipildys. Greičiausiai tai įvyks kitą trečiadienį. Bet skirtingo pobūdžio sapnai išsipildo tik iš dalies. Pavyzdžiui, jei viename sapne susapnuojate daug įvairių įvykių.

Sapnus, sapnuojamus iš šeštadienio į sekmadienį, daro įtaką Saulės planeta. Paprastai jie būna lengvi, nesvarūs, daugiau apimantys kūrybinę žmogaus pusę. Sekmadienio sapnai yra ypač tikroviški, malonūs, šilti. Jie dažniausiai išlieka atmintyje ir nevalingai norime pamatyti sapno tęsinį. Vadinasi, jis sužavėjo ir paliko įspūdį.

Ką reiškia sapnai iš šeštadienio į sekmadienį?

Jei sapnas, susapnuotas iš šeštadienio į sekmadienį, jus pradžiugino, buvo šviesus, svetingas, įkvepiantis – tikėkitės netrukus susitikti su nauju, įdomiu, gabiu, neįprastai talentingu žmogumi, artimu savo draugu. Galbūt susitiksite  ir su savo širdies draugu ar bus išspręstas ilgai trunkantis konfliktas ar argumentas. Galų gale galite atrasti naujų sugebėjimų ir talentai.

Sapnų aiškintojų tvirtinimu, bet labiausiai įsimintini ir labiausiai neįtikėtini sapnai paprastai aplanko auštant, kylant saulei. Galbūt  ir neprisiminsite viso sapno, bet visą dieną greičiausiai prisiminsite svarbias sapno ištraukas.

Sapnai, paliekantys nemalonų prieskonį, taip pat niūrūs ir slegiantys sapnai, greičiausiai rodo, kad esate įtrauki į bėdų, rūpesčių  ir neišbrendamų problemų sūkurį. Atkreipkite dėmesį į tokį sapną. Tai yra ir savotiškas įspėjimas, kad pats laikas pasirūpinti savo sveikata, pasistenkite atsikratyti įtampos, daugiau atsipalaiduoti ir neperkrauti savęs nereikalingais darbais.

Anot numerologų, 5, 12,14  ir 21mėnesio dienas susapnuoti sapnai greitai išsipildo. Be to, minėtomis dienomis susapnuoti sapnai neturi jokios reikšmės, bet jie gali parodyti jūsų atskirus ar pavienius, galų gale atsitiktinius sugebėjimus, kuriuos reikėtų tobulinti. Todėl tik šia prasme reikėtų į juos atsižvelgti. Todėl jei atsibudus prisiminsite sapną, kuriame buvo kažkas liūdno ir nemalonaus, nesureikšminkite jo.

Pagrindinis šeštadienį ir sekmadienį susapnuotų sapnų tikslas yra parodyti, kiek jūsų kūrybinė energija pasireiškia gyvenime: ar ji yra užgniaužta, ar tiesiog mažai išreikšta. Kitais aspektais sapnai neturi reikšmės ir retai kada pildosi.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą